Sylwia Zięba

Popularność: 2963
Dobry coach (2)
Z wykształcenia jestem doradcą zawodowym. W zawodzie tym pracuję od 2007 roku- najpierw w urzędzie pracy, a od 2013 roku prowadząc swoją działalność. W międzyczasie wzbogaciłam swój warsztat pracy o coaching. Ukończyłam Erickson Coaching International i zaczęłam praktykę. Aktualnie mam zrealizowane ponad 1900 godzin z zakresu indywidualnych konsultacji kariery oraz przedsiębiorczości. W relacji z klientem pracuję w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. W zakresie coachingu przedsiębiorczości oferuję wsparcie z następujących obszarów: - Jak się zmieni moje życie, gdy zrealizuję swój biznesowy pomysł? - Wiem, z czym startuję- bilans moich kompetencji, ale także obszarów do rozwoju - Efektywność finansowa- to dla mnie możliwe - Potencjał rynkowy pomysłu - Plan i strategia rozwoju mojego biznesu - Mój produkt/usługa, jako odpowiedź na potrzeby klienta, a także wyraz moich osobistych wartości - Strategia marketingowa/Oferta- z odwagą wchodzę na rynek - Organizacja pracy- poświęcam swój czas oraz energię na to, co ważne dla mnie i dla mojego biznesu - Sprzedaję z lekkością i skutecznie - Buduję partnerskie relacje biznesowe - Zarządzanie budżetem firmy i inwestycjami W zakresie coachingu kariery pomagam w następujących tematach: - Czym chcę się zajmować w życiu? - Moje predyspozycje zawodowe, zainteresowania, mocne strony - Szukam pracy skutecznie - Stres podczas rozmowy kwalifikacyjnej- potrafię go pokonać - Jak znaleźć w sobie odwagę, by porozmawiać z pracodawcą o podwyżce? Na różnych etapach swojej kariery mamy różne potrzeby i możliwości. Sukces na polu zawodowym odnoszą przede wszystkim te osoby, które wiedzą, czym chcą się zajmować, są gotowe wykonać pierwszy krok do zmiany, mają dobrą strategię, dobrze znają siebie, a także pracują nad swoimi celami do skutku.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kwalifikacje
Ukończyłam kursy: "The Art and Science of Coaching" (Moduły I- IV) realizowany przez Erickson College International i Wszechnicę UJ oraz "Akademia Coachingu" organizowany przez Fundację Inicjatyw Menedżerskich w Lublinie.

Opinie

Coach
pani Sylwia jest doświadczonym coachem. Umie znaleźć potrzebne materiały do przeprowadzenia właściwego szkolenia. Zajęcia coachingowa dały mi pozytywne inspiracje do rozwoju zawodowego. Zarówno w rozwijaniu własnej firmy jak i szukaniu pracy.
11 sierpnia 2022 jakub karczyński -
Bardzo dobry coach
Pani Sylwia jest profesjonalnym doradcą zawodowym oraz doświadczonym coachem. Posiada ogromną wiedzę w zakresie doradztwa zawodowego, rynku pracy, aktywizacji osób bezrobotnych, jest skuteczną motywatorką do tego aby ruszyć z miejsca, wziąć życie w swoje ręce i w końcu zacząć spełniać swoje marzenia, nie tylko zawodowe ale również te, które są naszą pasją. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Sylwią.
10 sierpnia 2021 Karolina - Pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

CZY PRESJA ZARABIANIA PIENIĘDZY PRZYPADKIEM NIE ZABIJA W TOBIE PASJI?
2 sierpnia 2016
Do napisania tego artykułu zainspirowała mnie jedna z konsultacji z klientką. Rozmowa dotyczyła oczywiście pieniędzy, pasji i biznesu. Moja klientka wybrała swoją profesję biznesową, bo to było coś co lubi robić, w czym czuła się dobra. Dzisiaj natomiast brakuje jej entuzjazmu i zapału podczas codziennych zadań. Kiedy zaczęłyśmy rozmawiać na temat zarobków okazało się, że to właśnie presja związana z koniecznością zarabiania negatywnie wpływa i na nią samą i na jej podejście do swoich obowiązków
W CZYM WŁASNY, AUTORSKI POMYSŁ NA BIZNES MA PRZEWAGĘ NAD MLM-em, CZY FRANCZYZĄ?
11 luty 2016
Być może ten artykuł wyda Ci się trochę jednostronny. Jednak nie ukrywam, że koncentruję się w swojej pracy na start upach i na autorskich biznesach, bo wierzę, że to one kreują rynek i popychają świat do przodu. Sama odmówiłam kilka propozycji ze strony marek MLM i franczyzy- i to nie ze względu na gamę produktów, ale z powodu systemu, który mnie nie przekonał. Od ponad dwóch lat, jako przedsiębiorca, obserwuję, ale przede wszystkim aktywnie uczestniczę w środowisku biznesu. Wcześniej w swojej poprzedniej pracy (jako członek komisji rozpatrującej wnioski o dotacje) oceniałam przydatność pomysłu i szanse jego powodzenia. Dziś chcę się z Tobą podzielić swoimi wnioskami, zwrócić uwagę na to, co istotne i umocnić Cię w decyzji, jeżeli zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś swojego.
BIZNES Z PASJĄ- KAPRYS, CZY KONIECZNOŚĆ?
22 lipca 2015
Bardzo dużo ostatnio mówi się i zachęca do tego, aby prowadzić biznes spójny ze sobą, oparty na pasji, w którym możemy być autentyczni i się spełniać. Z drugiej strony ciągle jeszcze spotykam gro przedsiębiorców, którzy traktują firmę głównie jako źródło dochodu i szansę na styl życia, jakiego oczekują, a dopiero kiedyś, jak „staną na nogi”, chcą mieć czas na swój rozwój i swoje pasje. Zatem, od czego tak na prawdę zależy nasz sukces w biznesie w dzisiejszych czasach?, czy można utrzymać się na dobrym poziomie z projektu, który nas najbardziej interesuje, z zajmowania się tym, co kochamy robić? ... – a może to tylko naiwne ideały
Nie daj sobie wmówić, że... "to i tak nie wyjdzie"!
21 stycznia 2015
Dla wielu z nas bardzo dużym obciążeniem, zwłaszcza na początku naszej drogi biznesowej, jest strach przed krytyką ze strony otoczenia.