Monika Gołdowska

Popularność: 486
Bardzo dobry coach (39)
Menadżer, Certyfikowany Coach&Mentor EMCC, Hipnoterapeutka, Terapeuta ustawień systemowych i psychobiologii, oraz Nauczycielka Soul Body Fusion®. W życiu i pracy, gdzie wykorzystuje nabyte przez lata praktyki umiejętności prowadzenia biznesu, kieruję się szeroko rozumianą duchowością i własną intuicją. To zaś pozwala mi na swobodne wydobywanie potencjału z każdego Klienta poprzez świadomą obecność w jego procesie. Pomagam Klientom w odnalezieniu drogi do upragnionego celu, czy marzenia wykorzystując różne techniki coachingowe, oraz bazując na holistycznym podejściu do życia. Specjalizuję się w obszarach związanych z relacjami, rozwojem osobistym i zawodowym, zdrowiem, pracą nad przekonaniami i nawykami oraz ich ich transformacją. Moje doświadczenie opieram na pracy w takich branżach jak telekom, farmacja i IT. Prywatnie uwielbiam dobrą książkę, podróże i pracę w ogrodzie. Łącze różne podejścia terapeutyczno - rozwojowe, bo głęboko wierze, że tylko holistyczne podejście do człowieka pozwala na głębokie odblokowanie jego potencjału. Od 13 lat jestem na świadomej scieżce rozwoju osobistego i duchowego. Jestem uczestniczką wielu kursów, warsztatów i szkoleń rozwojowych, a także miłośniczką medytacji i mindfulness. Specjalizuję się w obszarach coachingu i mentoringu takich jak: - Life coaching - Biznes coaching - Coaching grupowy - Coaching kariery - Coaching online Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia pracuję transformacyjnie. Razem z Klientem docieram do jego głęboko zakorzenionych traum, wypartych emocji, stanów lękowych czy zatrzymanych, niewypowiedzianych słów. Pomagam uwalniać wszystko to, co na daną chwilę jest możliwe. Od gotowości Klienta zależy jego sukces, dlatego na sesjach priorytetem jest dla mnie obopólne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszam
Kontakt
Zapraszam do kontaktu poprzez stronę:
https://sklep.monikagoldowska.pl/

lub telefonicznie / whatsapp:
+48 535 535 093
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Trójmiasto, Płońsk, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Gliwice, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Rzeszów, Bytom, Wrocław, Grodzisk Mazowiecki, Sopot, Opole, Kraków, Łódź, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Sesje
Sesje ze mną trwają 75 minut

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczerze polecam sesje z Moniką. Widać duże doświadczenie oraz zaangażowanie w każde spotkanie. Jest to świetna inwestycja która szybko daje pozytywne rezultaty . Dziękuje i do zobaczenia w przyszłości !
19 kwietnia 2024 Dorian - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Moniką Gołdowską przyniosły mi wiele korzyści zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i pozytywne podejście sprawiły, że udało mi się osiągnąć większą pewność siebie i efektywniej radzić sobie z trudnościami. Polecam jej usługi każdemu, kto szuka wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym.
18 kwietnia 2024 Mariola - Inny
Bardzo dobry coach
Mam poczucie, że każda minuta sesji spędzonych z Moniką była cenna. Monika była w pełni skupiona na pracy ze mną, przekazywała mnóstwo wiedzy, jej komentarze trafiały w punkt. Od początku czułam, że mogę jej zaufać i już wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Z całego serca polecam pracę z Moniką.
11 kwietnia 2024 Paulina - ekonomistka
Bardzo dobry coach
Monika to wspaniała osoba, która dopasowuje metodę pracy w zależności od potrzeb. Czułam się zaopiekowana. Sesja poprowadzona w pięknej atmosferze zaufania , przepływu i akceptacji. Dzięki temu można szybko dotrzeć do sedna sprawy i zmienić postrzeganie.
11 kwietnia 2024 Monika - Specjalista ds handlowych
Bardzo dobry coach
Na przestrzeni kilku m-cy miałam sesje online z Moniką, w temacie wychodzenia do “świata” swojego biznesu, pokazania się. Monika świetnie dzieli się wiedzą jak i pracuje z tzw. wglądu. Łączy coaching z metodą ustawień systemowych oraz innymi technikami dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Z serca polecam:-)
21 marca 2024 Joanna z Krakowa - Terapeuta
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam pracę z Moniką. Korzystałam z sesji indywidualnej oraz szkolenia SBF. Monika jest czułą przewodniczką, która bardzo umiejętnie łączy zarówno wiedzę z różnych dziedzin ze swoją intuicją. Jest przy tym niezwykle profesjonalna, ciepła, elastyczna w doborze metod i sposobów pracy i autentyczna. Spotkania dały mi nowe spojrzenie i nowy bieg w sprawach, które sprawiały trudność. Polecam z całego ♥️.
10 marca 2024 Ola - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Moniką. Konkret, empatia, profesjonalizm. Podczas spotkań czułam się bezpiecznie, otrzymałam konkretne wskazówki. Monika dopasowuje metody do sytuacji/ osoby. Bardzo kontaktowa osoba, z którą świetnie mi się pracowało. Dziękuję!
17 stycznia 2024 Magda - Psycholog
Bardzo dobry coach
Cieszę się, że spotkałam Monikę na mojej drodze rozwoju. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy, umiejętności i zaangażowania w prowadzone sesje. W czasie sesji wykorzystuje różnorodne techniki dostosowane zarówno do możliwości klienta jak i rodzaju rozwiązywanego problemu. Monika uczy jak odkryć siebie na nowo. Polecam ją każdemu kto jest gotowy i otwarty na wprowadzenie zmian w swoim życiu.
19 grudnia 2023 Izabela - Finansista
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, profesjonalna, szybko działa i szybko przychodzą efekty pracy w życiu. Profesjonalne podejście, otwartość do klienta.
18 grudnia 2023 Ada - Grafik 3D
Bardzo dobry coach
Jestem zachwycona pracą z Moniką! Pomogła mi przejść bardzo rozwojowo przez trudny etap rozwodu a przy okazji pokazała mi mnie - realną, poskładaną i kompletną, pogodzoną z przeszłością i gotowa na przyszłość. Po zaledwie 4 sesjach żyję w mega vibe, super uczucie i polecam baaaardzo każdemu :)
18 grudnia 2023 Sylwia - Fryzjer
Bardzo dobry coach
Praca z Moniką porusza najgłębsze tkanki serca i umysłu. Dzięki niej mogłam poczuć i zrozumieć mechanizmy kierujące moim życiem. I pozwolić im odejść, by zrobić miejsce na bardziej spójną, prawdziwszą ja. Pełny profesjonalizm i głębokie poczucie bezpieczeństwa. A praca z wartościami - po prostu wymiata !
19 września 2023 Joanna - Manager
Bardzo dobry coach
Niesamowita Kobieta, wspaniały człowiek i jeszcze lepszy coach. Wielkie serce, niesamowite czucie. Polecam z serca wszystkim którzy napotkali w swoim życiu na blokadę lub inną mentalną przeszkodę. Precyzyjna niczym Chirurg.
18 września 2023 Krzysztof Lewsza - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nie do konca wiedzialem, czego moglbym spodziewac sie po spotkaniach z coachem, ale klarowny i usystematyzowany sposob w jaki Monika pracuje pomogl przelamac lody i nakreslic konkretny plan dzialan. Pracujemy tak juz od kilku miesiecy i jestem bardzo wdzieczny za wszystkie spedzone razem godziny, bo wiem, ze empatia, uwaznosc i oddanie M. przyniosly transformujacy skutek na mojej drodze do rozwoju. Polecam z serca, Maciek.
18 września 2023 Maciek - Manager od zadań specjalnych
Bardzo dobry coach
Byłam uczestnikiem szkolenia Soul Body Fusion® u Moniki. Monika jest bardzo inspirującą osobą, a samo szkolenie przebiegało w fantastycznej, bezpiecznej, atmosferze uważności. Profesjonalizm Moniki idzie w parze z dużym poczuciem humoru, to był na prawdę świetny czas! Dziękuję Moniko i szczerze polecam! Korzystajcie śmiało z działań tej Kobiety!
17 września 2023 Ewelina - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam spotkanie z Moniką. Mnie osobiście zauroczyło połączenie profesjonalizmu, humoru i lekkości. Z całego serca życzę każdemu, żeby właśnie taką osobę jak Monika spotkał na swojej drodze.
21 maja 2023 Magdalena - Obecnie Mama:)
Bardzo dobry coach
Z serca polecam pracę z Olą. Jest bardzo naturalna w kontakcie, uważna i zaangażowana. Czułam się przy niej bezpieczna i całkowicie zaopiekowana. Jest bardzo autentyczna w tym co robi i to jest jej wielki atut. Czułam, że mogę jej zaufać, otworzyć się i pokazać taka jaka jestem, iść po zmianę. Piękna energia, dziękuję Ci
28 kwietnia 2023 Aneta - Konsultant ds. Obslugi Klienta
Bardzo dobry coach
Miałam okazję uczestniczyć w warsztacie prowadzonym przez Monikę. Na spotkaniu podejmowany był temat wewnętrznych niesprzyjających przekonań, które stają na drodze do realizacji założonych celów życiowych, finansowych, zdrowotnych. Warsztaty wzmocniły we mnie spokój, zaufanie i otwartość na życie w zgodzie z własnym powołaniem i zdolnościami. Przepracowałam z Moniką także sesję z osobistą sprawą. Trafnie wskazała źródło mojej blokady, z którą mierzyłam się wiele lat. Rozmowa była poprowadzoną bardzo naturalnie, jednak z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Techniki zastosowane przez Monikę, pogłębiały precyzyjnie identyfikację blokady. Polecam współpracę z Moniką! Ode mnie dostaje 5⭐️
19 kwietnia 2023 Sylwia - Kierownik Działu Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Bardzo serdecznie polecam prace z Moniką. Trafiłam do Moniki z polecenia do pracy nad specyficznym tematem, który wymagał kogoś, kto przepięknie łączy empatię z holistycznym prowadzeniem. Od pierwszego momentu czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Przepiękna praca z Moniką, która polecam z całego serca z wdzięcznością za jej przewodnictwo.
2 kwietnia 2023 Vera - Holistyczny Fotograf Buznesowy
Bardzo dobry coach
Z całego serca i wiedzy jaką posiadam polecam coaching z Moniką bez względu na temat, dlatego że podczas sesji łączy ze sobą szeroką wiedzę psychologiczną z duchowością, niebywałym czuciem źródła trudności czy problemu i intuicją. Dla mnie już pierwsze spotkanie zaowocowało dobrymi przemianami wewnętrznymi jak i na zewnątrz - tak jakby otwarły się niewidoczne nikomu drzwi. Podczas sesji tworzy atmosferę bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania, ciepła i skupienia. Bardzo polecam!
26 marca 2023 Ewa H. - koordynator projektów
Bardzo dobry coach
Polecam Monikę z całego serducha, poczułem się jakby mi ktoś coś wyciągnął z głowy, o niebo lżejszy. Jestem po 2 sesji oczyszczania wzorców rodowych oraz oczyszczaniu leku i strachu. Polecam jeszcze raz
23 marca 2023 Bartek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Szukałam pomocy dla Syna. Monika dosłownie pojawiła się na mojej drodze i okazało się, że to nie Syn, a ja potrzebuję pomocy. Po 1.5 godzinnej sesji, pełnej niespodziewanych emocji, poczułam, jakby dosłownie ktoś ściągnął ze mnie kamień, który tyle lat taszczyłam. Wszystko zaczęło się układać. Nareszcie jestem spokojna a to od razu znalazło odzwierciedlenie w Synu.
2 luty 2023 Alicja - Administracja
Bardzo dobry coach
Holistyczna sesja z Monika zmienila moj wewnetrzny - a przez to I zewnetrzny - swiat w ciagu zaledwie 2 godzin. Emocje w czasie tego czasu - bardzo silne. Czuje sie jakby tona spadla mi z plecow, przychodzi zrozumienie, pogodzenie I radosc. Tak daleko bylam od tych emocji jeszcze miesiac temu. Sprobuj I Ty♡ z milosci do siebie.
2 grudnia 2022 Asia Parus - Inzynier
Bardzo dobry coach
Monika łączy w sobie wspaniałe połączenie profesjonalizmu, humoru i głębokiego widzenia. Pracując z tobą, potrafi niejednokrotnie wskazać źródło twoich problemów i blokad. Spotykając się z nią, odkryłam siebie na nowo. Mam do Moniki pełne zaufanie i cenię sobie jej wiedzę i różnorodność technik, które wykorzystuje. Bardzo polecam ją każdemu, kto pragnie coś zmienić w swoim życiu na lepsze, szczególnie jeśli jest gotów otworzyć się na nowatorskość.
28 października 2022 Anna Olszanowska -
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Grażyną były połączeniem profesjonalizmu i przyjaznej, autentycznej atmosfery. Grażyna jest pełna zaangażowania, ciepła i empatii. Widać, że naprawdę zależy jej na drugim człowieku. Nie ocenia, zadaje pomocne pytania i nakierowuje na odnalezienie w sobie rozwiązań. Pomogła mi rozwiązać problem i odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Bardzo pozytywne i rozwojowe doświadczenie, polecam!
15 września 2022 Izabela - Projektant UI/UX
Bardzo dobry coach
Anioł w ludzkiej skórze i odpowiedź na moje modlitwy. Profesjonalistka w każdym calu a przy tym pelna empatii, życzliwości i ciepła, którego próżno szukać u innych. Dzięki niej widzę światło tam gdzie widzialam mrok. Polecam z całego serducha❤
28 lipca 2022 Roberta - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Sesja z Moniką, dają możliwość głębokiego odkrycia swojego potencjału i zrozumieniu jakie mamy w sobie „blokady” narzucone przez samych siebie czy też środowisko które nas otacza. Wyznacza nam zadania, które w linii prostej prowadzą nas do rozwiązania naszego problemu, co za tym idzie, osiągnięcia wyznaczonych celów. Dzięki niej, mój performance jest znacznie wyżej i nadal pnie się ku górze. Gorąco polecam, Jakub Biedrzycki – Trener Personalny.
7 kwietnia 2022 Jakub - Trener Personalny
Bardzo dobry coach
A Ja osobiście polecam sesje z Monika Gołdowską. Moje życie teraz wygoda inaczej! Polecam z całego serca. Jej empatia i chęć niesienia pomocy naprawdę czyni cuda ♥️ Myśle, ze każdy coś dla siebie znajdzie u Moniki, jakiś brakujący puzel w rozwoju swojej duchowości;)
9 marca 2022 Justyna - Ciekawa wiedzy
Bardzo dobry coach
Dlugo szukalam Coacha bo bardzo wazne bylo dla mnie zrozumienie mnie, szczegolnie ze przeszlam duzy rozwoj osobisty i czulam ze jestem na poziomie ktorego sama nie moglam pojac. Pierwsze spotkanie z Monika, jej intuicyjne podejscie do klienta a takze ogromna wiedza zachwycily mnie. Bardzo duzo ucze sie przy niej o sobie i ona pozwala mi ruszyc do przodu z zastoju w jakim utknelam. Bardzo polecam Monike bo potrafi zebrac jeden wielki balagan w konkretna calosc.
19 luty 2022 Anna - HRBP
Bardzo dobry coach
Z serca polecam pracę z Moniką. Jest bardzo naturalna w kontakcie, uważna i zaangażowana. Czułam się przy niej bezpieczna i całkowicie zaopiekowana. Jest bardzo autentyczna w tym co robi i to jest jej wielki atut. Czułam, że mogę jej zaufać, otworzyć się i pokazać taka jaka jestem, iść po zmianę. Piękna energia, dziękuję Ci ♥️
30 stycznia 2022 Ewa - Grafik
Bardzo dobry coach
Z Moniką od razu poczułam się zaopiekowana. Monika jest świetna słuchaczka i daje mnóstwo przestrzeni. Podaża za Toba tak że czujesz się bezpieczna. Moja sesja była mocna i wniosła wiele zmian w moim życiu. Pomogła uporzadkować relacje z moja mama, przegoniła strachy i pozytywnie wpłynęła na moje życie zawodowe. Polecam z całego serca
16 grudnia 2021 Justa - Stylistka/ trenerka mentalna
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Moniką pozwoliły mi spojrzeć szerzej na obszary życia, które były dla mnie problematyczne. Do tego poczułam bardzo dużo energii i motywacji do działania. Bardzo polecam pracę z Moniką !
14 grudnia 2021 Barbara - Inny
Bardzo dobry coach
Rozmowa z Monika bardzo mnie mile zaskoczyła przeszliśmy przez wszystkie moje trudności z którymi trudno mi samej było się zmierzyć i je zauważyć . Po sesji czułam się całkiem inaczej jak oczyszczona Dziękuje Monika
14 grudnia 2021 Justyna - Doradca
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam, jestem pod wielkim wrażeniem. Sesje z Moniką zachwycają mnie za każdym razem inaczej, pełen profesjonalizm, empatia i wyrozumiałość Moniki pozwalają odkrywać nowe drogi samorozwoju oraz pracy nad sobą. Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam na kogoś tak wspaniałego.
13 grudnia 2021 Jolanta - Beauty Therapist
Bardzo dobry coach
Super podejście do klienta, pełen profesjonalizm. Spotkanie zostało bardzo dobrze przeprowadzone i po jednej sesji z Moniką myślenie staję się od razu lepsze. Pomogła mi rozwiązać problem, i doszliśmy razem do tego jak go rozwiązać.
13 grudnia 2021 Patryk - Trener
Bardzo dobry coach
"Chciałabym dziś wyrazić swoją wdzięczność Monika Gołdowska za cudowne prowadzenie mnie w procesach moich osobistych przemian.
13 grudnia 2021 Mila Anna Scott - Coach, Terapeuta Holistyczny
Bardzo dobry coach
Zaskoczyła mnie zupełnie w czasie sesji. Jest bardzo zaangażowana, elastyczna i potrafi dobrac narzedzia do Twoich potrzeb, ma bardzo indiwidualne podejscie. Warto wyruszyć z Nią w podróż w nowe!:) Szczerze polecam
11 grudnia 2021 Izabela - Specialista ds Zywnosci
Bardzo dobry coach
Coaching z Moniką to inwestycja we własną przyszłość i bardziej zrównoważone życie. Monika pomoże Ci odkryć siebie, spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dojść do własnego, unikalnego rozwiązania. Bardzo pozytywne doświadczenie, szczerze rekomenduję!
24 listopada 2021 Anna - inny
Bardzo dobry coach
Dziękuje Moniko
23 listopada 2021 Iza - Przyszła Mama
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm ,polecam sesję z Moniką.jestem po 2 spotkaniu , każde pełne emocji i moich oczyszczających łez. Cieszę się , że mogłam skorzystać z pomocy, bo wiem , że teraz moje decyzje moga stać się tylko lepsze.
16 listopada 2021 Katarzyna - Inny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Sztuka empatycznego słuchania
1 maja 2024
Empatyczne słuchanie to umiejętność, która nie tylko umożliwia nam zrozumienie drugiej osoby, ale także buduje głębsze relacje i wzmacnia nasze relacje.
Karty coachingowe jako skuteczne narzędzie do pracy z podświadomością
9 kwietnia 2024
Karty coachingowe jako skuteczne narzędzie do pracy z podświadomością umożliwiają głębokie wglądy podczas sesji zarówno Klientowi jak i Coachowi / Mentorowi. Jako coach specjalizujący się w rozwoju osobistym, wykorzystuję różnorodne narzędzia, aby pomóc moim Klientom odkryć ich potencjał i osiągnąć zamierzone cele. Jednym z moich ulubionych narzędzi są
Jak radzić sobie ze stresem i strachem?
24 marca 2022
W Życiu zawsze masz wybór i to Ty za każdym razem decydujesz: na co, komu, i na ile pozwalasz.
Jak medytacja może wpłynąć na rozwój Twojej firmy?
20 luty 2022
Prowadzisz działalność gospodarczą? A może zastanawiasz się nad jej założeniem, a jednak milion niewspierających myśli w Twojej głowie podpowiada, że to nie dla Ciebie; że przecież nie tak łatwo dotrzeć do potencjalnych Klientów, albo że nie poradzisz sobie z tymi wszystkimi kosztami, które trzeba cyklicznie ponieść. A może myślisz sobie, że zanim wyjdziesz na rynek to potrzebujesz się jeszcze dokształcić?
Każdy kolejny progres w Twoim rozwoju poprzedzony jest regresem
31 stycznia 2022
Kiedy pracujesz nad sobą, nad swoją świadomością, psychiką i emocjonalnością, czyli innymi słowy stoisz twardo na swojej osobistej ścieżce rozwoju, mogą pojawiać się momenty zastoju.
SPRAWDŹ JAKIM TYPEM OSOBOWOŚCI JESTEŚ
10 listopada 2021
Jeśli jesteś na drodze samopoznania pewnie nie raz już trafiałeś na testy osobowości, które pomagają zdefiniować Twoje mocne strony, zalety i wady. Wspierają i ujawniają to co w nas ludziach najlepsze, jak również prowadzą do głebokiej autoanalizy.
SYSTEMATYCZNOŚĆ JEST KLUCZEM DO SUKCESU – JAK SIĘ JEJ NAUCZYĆ?
10 listopada 2021
Masz problem z nawykowym wykonywaniem zadań, które wcześniej sobie zaplanowałaś? Często czujesz, że Ci się nie chce, nie masz siły, motywacji i chęci do działania? A nawet jeśli jesteś pełna energii jednego dnia i opracujesz skrupulatnie harmonogram na cały tydzień, to kolejnego masz amnezję i działasz w zupełnie innym kierunku niż ten wyznaczony przed upływem doby? Jeśli odpowiedziałaś na więcej niż jedno z powyższych pytań twierdząco, to prawdopodobnie nie masz opanowanej sztuki bycia systematycznym. Na szczęście to czego nie umiemy, zawsze można się nauczyć i nigdy nie jest na to za późno. Więc jeśli frustruje Cię fakt, że za każdym razem nie możesz dobrnąć do rezultatu swoich postanowień ten wpis jest zdecydowanie dla Ciebie