Dominika Rose

Popularność: 666
Bardzo dobry coach (11)
Mój program wprowadzania zmian realizuje w 4 krokach: 1. Stworzysz wizję wymarzonego życia i obudzisz motywacje do działania 2. Odkryjemy talenty i mocne strony, które wykorzystasz w drodze do celu 3. Przeanalizujemy Twoje obawy. Nauczę Cię jak działać mimo lęku i rozpuszczać hamujące przekonania. 4. Zbudujemy plan działania i wprowadzimy go w życie, a ja wesprę Cię w całym procesie Proces ten trwa minimum 3 miesiące z możliwością dalszej radosnej współpracy nad kolejnymi wyzwaniami Jakie ćwiczenia wykorzystuje? Wykorzystuję wiele ćwiczeń rozwojowych takich jak: karty merytoryczne, wizualizacja, modele zasobów, odkrywanie własnych wartości, praca z przekonaniami, mapa marzeń, odkrywanie talentów na podstawie metodologii Instytutu Gallupa dzięki doświadczeniu biznesowemu uczę narzędzi do zarządzania sobą w czasie, ustalania priorytetów, planowania, zarządzania własnym biznesem Tematy z którymi przychodzą do mnie klientki to: - zmiana w karierze - rozwinięcie własnego biznesu - życia, na takie w którym czujesz, że żyjesz na własnych zasadach
Kontakt
https://dominikarose.com/

FB: https://www.facebook.com/DominikaRoseCoach

LI: https://www.linkedin.com/in/dominika-rose-coach-kobiet/


Zapraszam Cię na gratisową konsulatację gdzie otrzymasz moją obiektywną analizę oraz wskazówki pierwszych kroków ku zmianie.
https://dominikarose.com/gratisowa-konsultacja-z-coachem/
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Katowice, Trójmiasto, New York, Berlin, Kraków, Zurych, Warszawa, Szczecin, Łódź, Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz, Londyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Dominiką były przyjemne, ale też wymagały pracy z mojej strony (co uważam, za klucz dobrego coachingu). Podczas ich trwania zapoczątkowałyśmy wiele istotnych dla mnie procesów zmian, takich jak poprawa asertywności, delegowanie zadań, budowanie pewności siebie. Dzięki omawianiu pewnych zdarzeń wraz z opisywaniem towarzyszących im emocji spojrzałam na te sytuacje z wielu perspektyw, dzięki czemu nauczyłam się nie podejmować decyzji zbyt szybko a odraczać je w czasie, proponując, jeżeli to oczywiście możliwe, kilka scenariuszy rozwiązań. Dominika jest ciepłą i bardzo miłą osobą, oddaną swojej pracy, z ogromnym bagażem doświadczeń, potrafiącą trafnie zdiagnozować problem i dobrać szeroki wachlarz rozwiązań. Po zakończeniu spotkań czuję pewność siebie i motywację do dalszego rozwoju i pracy nad sobą. Zdecydowanie polecam współpracę z Dominiką !!
29 listopada 2022 Patrycja - Team Coordinator
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Dominiki, bo chciałam zawalczyć o swoją karierę. Tkwiłam w niesatysfakcjonującej mnie pracy od lat, a przed zmianą blokowały mnie przekonania i niskie poczucie własnej wartości. Już po kilku spotkaniach odważyłam się podjąć działanie i rzucić prace, a z Dominika krok po kroku znajdowalysmy moje mocne strony i wymarzoną ścieżkę kariery. Przez te kilkumiesięczną podróż nie tylko udało się zbudować moją pewność siebie i poczucie kompetencji, ale też odkryć własne pragnienia. Dominika jest osobą pełna ciepła i empatii, co ułatwiało mi otworzenie się przed nią także w innych aspektach życia. Rozmawiałyśmy o trudnych doświadczeniach z przeszłości i omawiałyśmy wnioski, które poszerzyły moje postrzeganie pewnych kwestii. Każdemu polecę pracę z Dominiką, to osoba o ogromnej pasji do tego co robi, a dodatkowo o wielkim serduchu i ciepłym uśmiechu. Dodatkowo zawsze świetnie przygotowywała się do sesji, była elastyczna, robiła dodatkowy research jeśli tego wymagała nasza praca. Po prostu świetna kobieta i wspaniała coachka!
20 września 2022 Ola - Graficzka
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Dominiki poszukując doradcy zawodowego w celu zmiany ścieżki kariery. Jednak nasza wspólna praca wykroczyła daleko poza te początkowe oczekiwania. Dzięki naszym spotkaniom mogłam poukładać wszystkie moje marzenia i plany zawodowe. Pracowałyśmy nad bardzo konkretnym tematem, jakim było dobre CV albo przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjna. Dominika wskazała mi moje zasoby, talenty, które gdzieś miałam zakopane i zapomniane. Dzięki spotkaniom zyskałam pewność siebie i siłę na podjęcie nowych wyzwań nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym.
22 luty 2022 Katarzyna Kozłowska - Menager ds Projektów
Bardzo dobry coach
Usłyszałam o Dominice od mojej koleżanki, nigdy wcześniej nie spotkałam się z coachingiem, a teraz mogę polecić go każdemu kto potrzebuje konkretnego wsparcia. Byłam w takim momencie mojego życia, w którym potrzebowałam zmiany, czułam, że brakuje mi celu. Moje działania nie dawały mi satysfakcji w pracy, w domu. Na spotkaniach rozwojowych czułam indywidualne podejście, miałam poczucie, że moje problemy są ważne i rozumiane. Dominika pomogła mi odkryć jak wiele jest we mnie niewspierających przekonań, sprawdzić skąd bierze się mój perfekcjonizm. Wypracowałyśmy plan zmian abym zbudowała większe poczucie własnej wartości, zwalczyłyśmy moje blokady i wprowadziłyśmy zmianę w życie.
3 luty 2022 Agnieszka - Office Manager
Bardzo dobry coach
Po spotkaniach z Dominiką wszystko zaczyna się układać, że aż trudno uwierzyć. Dzięki niej zrozumiałam swoje potrzeby, nauczyłam się mówić o nich. Przestałam widzieć probelm w sobie, że ja powinnam się zmieniać, dopasować do oczekiwań innych. Dopiero jak wypisałyśmy moje ograniczające przekonania i czytałam je na głos, usłyszałam jak trywialnie one brzmią i że zupełnie nie mam powodu czuć tyle lęków. Moja pewność siebie poszybowała do nieba, mam poczucie, że mogę zdobyć świat. Już wiem ile jestem warta i chce stawiać życiu swoje warunki. Dominiki wiara w to, że jestem ważna i mam wyjątkowe możliwości bardzo mi się udzialiła. Dziś walczę o rzeczy o które nigdy wcześniej nie umiałam. Wiem, że w gorszych momentach mogę się do niej zgłosić i mnie to wzmocni.
1 luty 2022 Anna Woźniczak - HR Business Partner
Bardzo dobry coach
Przyszlam do Dominiki z natłokiem spraw i chaosem w głowie. Podczas sesji uświadomiłam sobie ze mam zbyt wygórowane oczekiwania wobec siebie co powodowało moją ogromną flustrację. Dzięki naszym spotkaniom zatrzymałam się na "tu i teraz", zobaczyłam, że sama siebie bojkotowałam w swoich działaniach, marzeniach. Razem wyznaczałyśmy dla mnie małe kroki w danych obszarach aby ruszyć do przodu. Dominika dbała abym skupiała się na swoich pragnieniach, marzeniach, abym budowała swoje poczucie własnej wartości i czuła sie dobrze we własnym życiu. Chyba tego poczucia spelnienia i spokoju najbardziej mi brakowało. To co podobalo mi sie w sesjach to dobra, pozytywna energia, głęboka uważność Dominiki, podążanie za klientem, dawanie odpowiedniej przestrzeni dla mnie i moich mysli. Bardzo podobało mi się, że Dominika ma przystosowany program, dzięki któremu czułam jakie robie postępy. To dla mnie bardzo ważne aby sesje "rozwojowe" mojały tez wymierne rezultaty.
10 stycznia 2022 Dorota - Analityk finansowy
Bardzo dobry coach
Wow! Jestem bardzo zadowolona z pracy z Dominiką, dodało mi to więcej pewności siebie, teraz wiem jak wykorzystać swoje umiejętności zawodowe. Duzo pracy poswiecilysmy moim talentom i mocnym stronom dzieki temu mam też wiekszą świadomość jak z nich korzystać. Bardzo podobało mi się, że Dominika słuchała moich potrzeb, dawała mi prace domowe kiedy chciałam pracować poza sesjami. Super ćwiczenia, otwierające możliwości, o ktorych wcześniej nie myślałam. POLECAM
2 stycznia 2022 Dagmara - referent ds. administacyjnych
Bardzo dobry coach
Przed rozpoczęciem pracy z Dominiką czułam dużą niepewność siebie w obszarach zawodowych. Nie umiałam określić żadnych celów - ani w sprawach kariery, osobistych, nawet przerażał mnie nawet temat określenia celu sesji, czułam wiele blokad. Dominika wspierała mnie w tym i pomogła przezwycięzyć te blokady, usunąć je z drogi. Wiele zmieniło się w moim życiu po naszych sesjach, to jak siebie postrzegam, poczułam, że to ja mam "sprawczość", że ja decyduje, a nie moje negatywne myśli. Coach oderuje wiele bardzo ciekawych ćwiczeń, dały mi dużo wsparcia. Pokazały mi wiele technik, które mogę stosować miedzy sesjami i przyśpieszać tym osiąganie moich celów. Prowadząca jest bardzo pozytywna i daje niesamowicie dużo wzmacniającej energii. Gorąco polecam. Wprowadzisz nie tylko zmiane, której potrzebujesz teraz, ale nauczysz się jak myśleć o zmianach, jak wychodzić poza ograniczajace schematy i wiele z ćwiczeń zostanie z Tobą na dłużej.
2 stycznia 2022 Gosia - Grafik
Bardzo dobry coach
Dominika jako coach jest bardzo uważna, słucha i widzi emocje. Na każdym spotkaniu czułam bezpieczną przestrzeń do ekslorowania siebie. Dominika wie, w którym momencie zadać właściwe pytanie, które spowoduje zmianę perspektywy a także zatrzyma na głębsze przemyślenia. Po spotkaniach z Dominiką odkryłam nowe pomysły zgodne z moją energią. Podczas jednej z sesji wypracowałam sobie cały plan do wyzwania, z którym się mierzyłam i gotową listę rozwiązań oraz następnych kroków. Sesje z Dominiką znacznie przyspieszyły mój osobisty rozwój i dodały mi skrzydeł. Polecam coaching z Dominiką!
30 sierpnia 2021 Justyna - Specjalista ds. Analiz Biznesowych
Bardzo dobry coach
Polecam spotkania z Dominiką. Ma naprawdę szeroka wiedzę biznesową, coachingową i terapeutyczną, co sprawia, że jest wyjątkowa. Potrzebowałam pomocy z życiu profesjonalnym, ze względu że jestem managerką działu IT, w męskim środowisku, czułam się niewystarczająca i trudno było mi zajmować głos na spotkanich czy dzielić się pomysłami. Dzięki pracy z Dominiką nad moimi przekonaniami i telantami, odzyskałam pewność siebie. Podoba mi się, że Dominika przeprowadza dużo ćwiczeń, dzieli się wiedzą, linkami, mailami poza zajęciami, a także że dostaje zadania domowe. Dzieki nim czuje, ze pracuje nie tylko na spotkaniach.
26 sierpnia 2021 Agata Kowalska -
Bardzo dobry coach
Dominika to ciepła i empatyczna osoba, która bardzo skupia się na swoim kliencie. Niesamowicie wsparła mnie podczas gdy byłam na zakręcie. Postanowiłam zmienić pracę jednak byłam pełna obaw z powodu pandemii, nie wiedziałam jak się za to zabrać. Byłam na kilku rozmowach rekrutacyjnych miałam wrażenie, że coś ciągle nie działało. Wtedy postanowiłam poprosić o pomoc Dominikę. To był najlepszy pomysł! Przyjrzałyśmy się moim talentom, nauczyłam się lepiej je wykorzystywać i komunikować na rozmowach rekrutacyjnych. Zrozumiałam jaki był mój prawdziwy potencjał. Nie wiem tak naprawdę jak Dominika to zrobiła, ale po spotkaniach z nią czułam "otwarcie", "spokój", "lekkość". Dowiedziałam czego dokładnie oczekuje od pracodawcy, co mogę zaoferować i jak to przekazać. Naprawdę polecam.
7 czerwca 2021 Karolina - PRACOWNIK BIUROWY
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Pułapki perfekcjonizmu. Na co uważać?
24 marca 2022
Poznaj swojego wroga, czyl trzy TYPY PERFEKCJONIZMU
Czy znasz swoje wartości serca?
22 luty 2022
"Twoje nawyki stają się Twoimi wartościami, a Twoje wartości Twoim przeznaczeniem”. - Mahatma Gandhi
Jak skutecznie wprowadzać zmianę? Nie przechodź jej sama
16 luty 2022
Znasz to uczucie kiedy dawno odkładana zmiana coraz częściej o sobie przypomina? Coraz bardziej Cię uwiera, przed snem zaczynają dręczyć Cię myśli "gdybym to zmieniła, już dawno moje życie wyglądałoby inaczej. Na co ja czekam?
Asertywność, sztuka życia wśród ludzi bez konieczności porzucania siebie
4 luty 2022
Z trudem odmawiasz, a gdy zdobędziesz się na odmowę dręczy Cię poczucie winy? Sprawdz jak asertywnie odmówić w 6 prostych krokach w tym artykule!
Wypalenie zawodowe dlaczego niektorych dotyka tak dokliwie, a innych wcale?
26 sierpnia 2021
Stres i wypalenie to nie to samo. Mimo, że stres często prowadzi do wypalenia, możliwe jest radzenie sobie z długimi godzinami pracy, wysoką presją czasu i kryzysami w sposób, który chroni przed emocjonalnym wyczerpaniem
OBUDZIĆ KOBIECĄ MOC
7 sierpnia 2021
„Możesz prowadzić swoje codzienne zajęcia na obcasach, na Wall Street, boso w lesie, sama w pracowni czy pośród krzyczących dzieci w kuchni. Gdziekolwiek jesteś, kobiecość dostępna jest dla ciebie w każdej chwili.”