Domi Roslaniec

Popularność: 235
Bardzo dobry coach (3)
Każdy człowiek jest dla mnie piękny, posiada swoja wyjątkowość i indywidualne talenty. Chciałabym Ci pomóc odkryć Twoje możliwości, potrzeby, abyś miała wolność wyboru i żyła wymarzonym życiem. ***Co otrzymasz ode mnie*** • odkryjemy i umocnimy Twoje talenty i mocne strony • przełamiemy schematy myślowe, które Cię ograniczaja • zaplanujemy i zrealizujemy Twoje wymarzone cele • pomogę Ci wybrać ścieżkę kariery • odnajdziemy Twoja satysfakcje z życia i poczucie sensu • odkryjemy co jest Twoją Misją Życiową, co sprawia, że mocniej bije Ci serce • zbudujemy poczucie własnej wartości Coachingiem i Mentoringiem zajmuję się od 10 lat. Byłam trenerem, coachem, mentorem, managerem w miedzynarodowych firmach, m.in Accenture, PLL LOT, IKEA. ***Prowadziłam szkolenia z zakresu*** • Inteligencji Emocjonalnej, • Zarządzania Talentami i Potencjałem ludzkim (na podstawie Galloup Strength Finder), • Design Thinking • Coaching w miejscu pracy W 2020 roku ukończyłam Szkołę Coachów Grupy SET. W chwili obecnej jestem w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikacji Międzynarodowej Federacji Coachów ICF (www.icf.org.pl). Działam zgodnie z Kodeksem Etycznym ICF. Pracuję w języku polskim i angielskim.
Kontakt
Po prostu napisz do mnie, bardzo chętnie Cię poznam
Mail: domi.roslaniec@gmail.com

Pierwsza konsultacja jest darmowa, spotkajmy się :)
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Katowice, Trójmiasto, New York, Berlin, Kraków, Zurych, Warszawa, Szczecin, Łódź, Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz, Londyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dominika jako coach jest bardzo uważna, słucha i widzi emocje. Na każdym spotkaniu czułam bezpieczną przestrzeń do ekslorowania siebie. Dominika wie, w którym momencie zadać właściwe pytanie, które spowoduje zmianę perspektywy a także zatrzyma na głębsze przemyślenia. Po spotkaniach z Dominiką odkryłam nowe pomysły zgodne z moją energią. Podczas jednej z sesji wypracowałam sobie cały plan do wyzwania, z którym się mierzyłam i gotową listę rozwiązań oraz następnych kroków. Sesje z Dominiką znacznie przyspieszyły mój osobisty rozwój i dodały mi skrzydeł. Polecam coaching z Dominiką!
30 sierpnia 2021 Justyna - Specjalista ds. Analiz Biznesowych
Bardzo dobry coach
Polecam spotkania z Dominiką. Ma naprawdę szeroka wiedzę biznesową, coachingową i terapeutyczną, co sprawia, że jest wyjątkowa. Potrzebowałam pomocy z życiu profesjonalnym, ze względu że jestem managerką działu IT, w męskim środowisku, czułam się niewystarczająca i trudno było mi zajmować głos na spotkanich czy dzielić się pomysłami. Dzięki pracy z Dominiką nad moimi przekonaniami i telantami, odzyskałam pewność siebie. Podoba mi się, że Dominika przeprowadza dużo ćwiczeń, dzieli się wiedzą, linkami, mailami poza zajęciami, a także że dostaje zadania domowe. Dzieki nim czuje, ze pracuje nie tylko na spotkaniach.
26 sierpnia 2021 Agata Kowalska -
Bardzo dobry coach
Dominika to ciepła i empatyczna osoba, która bardzo skupia się na swoim kliencie. Niesamowicie wsparła mnie podczas gdy byłam na zakręcie. Postanowiłam zmienić pracę jednak byłam pełna obaw z powodu pandemii, nie wiedziałam jak się za to zabrać. Byłam na kilku rozmowach rekrutacyjnych miałam wrażenie, że coś ciągle nie działało. Wtedy postanowiłam poprosić o pomoc Dominikę. To był najlepszy pomysł! Przyjrzałyśmy się moim talentom, nauczyłam się lepiej je wykorzystywać i komunikować na rozmowach rekrutacyjnych. Zrozumiałam jaki był mój prawdziwy potencjał. Nie wiem tak naprawdę jak Dominika to zrobiła, ale po spotkaniach z nią czułam "otwarcie", "spokój", "lekkość". Dowiedziałam czego dokładnie oczekuje od pracodawcy, co mogę zaoferować i jak to przekazać. Naprawdę polecam.
7 czerwca 2021 Karolina - PRACOWNIK BIUROWY
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Wypalenie zawodowe dlaczego niektorych dotyka tak dokliwie, a innych wcale?
26 sierpnia 2021
Stres i wypalenie to nie to samo. Mimo, że stres często prowadzi do wypalenia, możliwe jest radzenie sobie z długimi godzinami pracy, wysoką presją czasu i kryzysami w sposób, który chroni przed emocjonalnym wyczerpaniem
OBUDZIĆ KOBIECĄ MOC
7 sierpnia 2021
„Możesz prowadzić swoje codzienne zajęcia na obcasach, na Wall Street, boso w lesie, sama w pracowni czy pośród krzyczących dzieci w kuchni. Gdziekolwiek jesteś, kobiecość dostępna jest dla ciebie w każdej chwili.”