Andrzej Burzyński

Popularność: 7658
Bardzo dobry coach (188)
Cześć :) Mam na imię Andrzej i choć pracowałem w różnych zawodach, to zawsze robiłem to co sprawiało mi satysfakcję a jednocześnie pozwalało zarobić. Chcę Ci pokazać, jak Ty możesz nie tylko odkryć i rozwijać satysfakcjonującą pracę, ale także jak dobrze na niej zarobić. Podzielę się doświadczeniem zarówno swoim jak i moich klientów a także wiedzą, którą zdobyłem jako doradca zawodowy. Robię to na tej stronie: https://jakznalezcprace.pl/ Jestem fanem różnego rodzaju testów (sam jestem konsultantem Career Direct i DISC ), ponieważ dzięki nim można lepiej rozpoznać swój zawodowy potencjał. Mój zawodowy potencjał, którym mogę Ci służyć (według testu StandOut) jest następujący: Nauczyciel – ekscytuje mnie potencjał, jaki dostrzegam w każdym człowieku. Moja umiejętność tkwi w uwalnianiu tego potencjału. Doradca – myślę praktycznie i konkretnie. Jestem skuteczny w rozwiązywaniu problemów zarówno indywidualnych osób, jak i zespołów osób funkcjonujących razem jako firmy, organizacje itp. Networker – jestem katalizatorem, a więc tym, który wyzwala ukryty potencjał. Moja umiejętność polega na łączeniu ludzi i idei, aby zrobić coś większego niż jest teraz. Poza tym obecnie główne źródło moich dochodów pochodzi z konsultacji dla firm w zakresie doradztwa personalnego i budowania zaangażowanych zespołów. Więcej o tym dowiesz się tutaj: https://andrzejburzynski.pl/ Obecnie prowadzę też inny projekt biznesowy: https://mentorzydlabiznesu.pl/ Kilka informacji o mnie, które mogą Ci się przydać. Influencer – obecnie docieram do ponad 30 000 ludzi poprzez: Youtube | LinkedIn | Facebook | Fanpage Jestem autorem książek: Produktywny Przedsiębiorca™ Od pasji do biznesu™ Życie pełne pasji Przebacz i uwolnij siebie™ Jestem twórca programów szkoleniowych: Akademia Rozwoju Przedsiębiorcy™ Od pasji do biznesu™ Bogaty nauczyciel™ Przedsiębiorca pełen pasji™ Przemawiaj z pasją™ Przez 5 lat (2011-2016) prowadziłem cotygodniowe audycje w radiu Kontestacja. W 2017 roku prowadziłem program biznesowy „Alfabet przedsiębiorcy” w telewizji TBN Polska. Prywatnie jestem mężem i ojcem dwóch synów. Ps. Olbrzymie GRATULACJE jeżeli doczytałeś/-aś do tego miejsca :)
Kontakt
Preferuję kontakt mailowy poprzez stronę:
Specjalizacje
Miasta
Białystok, Gliwice, Gdynia, Katowice, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński dostał od nas zadanie poprawienia jakości pracy w firmie za pomocą ocen poszczególnych pracowników. Dzięki jego metodzie nastąpiła ocena i weryfikacja miejsc pracy i pracowników.W wielu wypadkach przeprowadzane zostały również indywidualne konsultacje dotyczące pracy zawodowej i funkcjonowania w firmie. Dzięki nim pracownicy mogli uzyskać wiedzę w temacie efektywnych działań dostosowanych do indywidualnych możliwości.Kadra zarządzająca mogła również skorzystać z dedykowanego dla niej szkolenia. Współpraca z Andrzejem Burzyńskim zaowocowała pozytywnymi o oczekiwanymi zmianami w firmie
17 luty 2024 Arkadiusz - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuję za wiele mądrych myśli, pomysłów oraz przede wszystkim nakreślenia pewnego planu działania w sferze zawodowej. Polecam "Kompas Kariery" a przede wszystkim konsultacje z Andrzejem, nawet (a może przede wszystkim) jeżeli wydaje ci się, że nic nie można już zmienić.
9 luty 2024 Maciej - Pracownik
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność korzystać z rad Andrzeja. Przekazana wiedza była cenna w początkowym okresie mojej działalności. Wprowadzone rzeczy owocowały i owocują w prowadzonej przeze mnie działalności. W zakresie którym Andrzej działa ma sporą wiedzę i doświadczenie. polecam. Akademia Rozwoju Przedsiębiorcy w której uczestniczyłem była impulsem do startu swojej działalności.
25 listopada 2023 Rafał - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pana Andrzeja Burzyńskiego. Trener podczas omawiania wyników testu wykorzystał swoje duże doświadczenie zawodowe poparte ciekawymi przykładami - dzięki czemu mogłem łatwiej zrozumieć wyniki testu. Nalezy również podkreślić ogromną łatwość w nawiązywaniu relacji przez Trenera, dzięki czemu uczestnik czuje się podczas konsultacji bardzo swobodnie. Zyskałem inspirację i motywację do pracy nad zmianami w życiu. Polecam test, ale przede wszystkim Trenera
19 października 2023 Grzegorz - w trakcie przebranżawiania
Bardzo dobry coach
Dzisiaj Andrzej nauczył mnie jak prowadzić działania marketingowe w internecie. Pokazał mi w praktyczny sposób jak tworzyć i publikować treści. Spotkanie trwało tylko godzinę ale dzięki niemu wiem teraz jak prowadzić marketing internetowy. Dzięki Andrzej!
27 sierpnia 2023 Ewelina - początkujący przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Andrzej na podstawie raportu z Kompasu kariery i krótkiego maila bardzo precyzyjnie i jednym zdaniem sprecyzował moje oczekiwania. Następnie w trakcie 90-cio minutowej sesji wskazał mi kilka rozwiązań jak je spełnić. Pokazał możliwości oraz uświadomił w jaki sposób mogę wykorzystać mocne strony i zminimalizować wpływ słabości. Efektywny czas. Polecam.
21 kwietnia 2023 Mirek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Chciałbym bardzo pozytywnie zrecenzować usługę Pana Andrzeja. Byłam pod wrażeniem wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego podejścia. Podczas spotkania online zwrócił uwagę na moją dotychczasową karierę. Później przeanalizował wcześniej wykonany test predyspozycji zawodowych. Otrzymałam wiele wartościowych wskazówek, a Pan Andrzej wykazał się dużą empatią, zrozumieniem i zaangażowaniem w moją sprawę, co bardzo mi pomogło.
8 kwietnia 2023 Ewa - Projektant Graficzny
Bardzo dobry coach
Nawet zrobienie Kompasu Kariery oraz pojedyncza konsultacja z Andrzejem to bardzo dobry pomysł! Stoi za nim zapewna duża wiedza i doświadczenie, ale także niezwykła uważność na rozmówcę, chłodny i trafny osąd sytuacji, płynąca pewność oraz przeogromna życzliwość. Niby w zupełnie swobodny sposób rozmawialiśmy sobie o zawodowych sprawach i decyzjach. Jednak dobrze zadane pytania Andrzeja powodowały, że znane mi do tej pory klocki układały się w zupełnie nową konfigurację. Ot taka magia :) Baaardzo polecam!
4 kwietnia 2023 Marta - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Moja pierwsza konsultacja z Andrzejem miała miejsce, gdy byłam w trakcie wypowiedzenia umowy o pracę, i zastanawiałam się, jak mam dalej działać. Wiedziałam, co chcę robić, ale potrzebowałam sensownego planu działania. Miesiąc później wykonałam test Kompas Kariery, i druga konsultacja dotyczyła dokładnej analizy wyników testu, Oprócz tego, że utwierdziłam się w przekonaniu, że to czas na przestawienie zwrotnicy na zawodowym szlaku, uzyskałam życzliwe i konkretne porady. Andrzej ma niesamowite wyczucie drugiej osoby, wiedzę i mnóstwo pomysłów. Ale chyba najbardziej potrzebowałam usłyszeć, że jeśli coś się zaczęło robić, to nie należy już zawracać z tej drogi. I szczególnie jestem wdzięczna za tę zachętę.
30 marca 2023 Anna - Zawód - w trakcie zmiany
Bardzo dobry coach
Andrzej to merytoryczna pomoc. Znalazłem się na zakręcie życia zawodowego i zdecydowałem się skorzystać z konsultacji z Andrzejem. Najpierw skupiliśmy się na mojej osobowości, a następnie wspólnie zaczęliśmy szukać kierunku w jakim mógłbym podążać. Poprzez niesamowicie otwarte ale i zarazem precyzyjne pytania określiliśmy potencjalne branże w których mógłbym pracować. Konsultacje z Andrzejem to podróż w głąb siebie, to świetny krok dla każdego kto czuje jakby znalazł się we mgle. W takim położeniu gdy nie wiesz gdzie jesteś i gdzie masz iść, rozmowa z Andrzejem Burzyńskim jest najlepszym sposobem na wyjście z tej trudnej sytuacji. Te spotkania dały mi rozeznanie i konkretny plan działania. Szczerze polecam. Super Facet.
25 stycznia 2023 Jarek - Zawód w toku zmian:))
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność pracować nad sobą pod okiem Andrzeja . Dosyć przełomowy moment w moim życiu więc i konsultacje zapamietam na długo. Fachowa " opieka " rozległa wiedza Andrzeja pozwoliły nam dobić do sedna problemu. Zdecydowanie polecam.
23 stycznia 2023 Wojtek - Kierowca
Bardzo dobry coach
Andrzeja znam od 10 lat i w tym czasie korzystałem z jego usług. Jest kompetentnym doradcą, konsultantem, trenerem i szkoleniowcem. Ma olbrzymią wiedzę rzeczową, którą potrafi przełożyć na praktykę. Cenię sobie jego profesjonalizm, pracowitość i umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta. Polecam.
16 grudnia 2022 Andrzej - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność korzystać z konsultacji z Andrzejem, gdzie omawialiśmy wyniki testu Kompas Kariery. Jego interpretacja wyników testu w połączeniu z umiejętnością zadawania właściwych pytań i uważnego słuchania, sprawiły że Andrzej potrafił jednoznacznie dostrzec we mnie coś czego ja nie byłem w stanie. Otrzymałem bardzo konkretne porady dotyczące swojego życia zawodowego, Andrzej pozostawił mnie bez wątpliwości co powinienem robić aby osiągnąć satysfakcję zawodową. Jestem zdumiony, że w końcu znalazłem kogoś kto wskazał mi brakujące puzzle w mojej karierze bez owijania w bawełnę i bez nic nie wnoszących porad które można stosować do każdego. Teraz zdobywam się na odwagę aby wdrożyć w życie udzielone porady, więc efekt dopiero zobaczę, ale mam dobre przeczucia i wierzę, że dzięki temu odnajdę swoje miejsce w którym czuję się bardzo dobrze. W obliczu tego czuję się w obowiązku aby polecić Andrzeja, aby mógł on stać się drogowskazem również dla innych. W dodatku śmiem twierdzić, że nie da się go nie lubić - na konsultacji panowała świetna atmosfera i był to bardzo sympatycznie spędzony czas.
7 listopada 2022 Arkadiusz - Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Myślę, że określenie "Bardzo dobry coach" to stanowczo za mało. Pan Andrzej jest rewelacyjny w tym co robi. Ma aktualne porady i umiejętność przekazywania wiedzy. Korzystałem ze szkoleń i wykładów Andrzej już kilkukrotnie. Za każdym razem były one dla mnie pomocne i dlatego z pełnym przekonaniem je polecam.
23 czerwca 2022 Jan - Specjalista ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność zaprosić Andrzeja do grona wykładowców na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Studium Menedżer Contact Center w IV edycji on-line. Andrzej, poprowadził dwudniowe szkolenie z przywództwa sytuacyjnego. Będąc obserwatorem szkolenia zauważyłem, meteoryczne przygotowanie oraz zaangażowanie w prowadzeniu szkolenia. Grupa uczestników szkolenia otrzymała wartościową wiedzę oraz możliwość przetrenowania kluczowych kompetencji menedżerskich. Zapewniona została przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz umiejętne zaangażowanie grupy podczas szkolenia. Mogę polecić Andrzeja, każdej organizacji, która chciałaby wspierać rozwój kompetencji menedżerskich. Ostrzegam tylko, że z pewnością dostaniecie więcej niż oczekiwaliście.
23 luty 2022 Jarosław - Project Manager Studiium
Bardzo dobry coach
Sesja z Andrzejem była bardzo odświeżająca. Świetnie wchodzi w relację i uważnie słucha. Zmagam się z istotnym dylematem zawodowym i potrzebuję kogoś kto spojrzy na kwestię z boku i pomoże mi uporządkować myśli. Do tego potrzebne są trafne pytania, dobre przykłady i przede wszystkim kompetencje. Wszystko to było na 100%. Dzięki Jego zaangażowanej postawie przeszedłem przez temat, mogłem Jego oczami zobaczyć sytuację i obiektywnie zweryfikować ją pod kątem założeń, wyobrażeń i własnych predyspozycji. Andrzej nie serwuje gotowych odpowiedzi ale daje energię aby wjechać na właściwy tor w drodze do rozwiązania. to jest rzadki profesjonalizm. Bardzo polecam!
11 luty 2022 Konrad - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Andrzej tworzy bardzo miłą atmosferę opartą na szczerości. Rozmowa była bardzo inspirująca i obnażyła moje słabości, które przeszkadzają w zrobieniu kolejnego kroku. Po naszym spotkaniu zrozumiałem też lepiej swoje silne strony i podjąłem decyzję co robić dalej :) Polecam
26 października 2021 Hubert - trener
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność korzystać z Kompasu Kariery wraz z konsultacją. To co jest dla mnie bardzo dobrą cechą Andrzeja to realizm i umiejętność stswiania trudnych pytań. W czasie konsultacji uzyskałem wskazówki jak dotrzeć do celu jakim jest przebranżowienie.
24 maja 2021 Rafał - Z-ca dyrektora ds elektronicznych systemów sprzeda
Bardzo dobry coach
U Andrzeja brałam udział w programie mentoringowym z doradztwa zawodowego. Andrzej jest bardzo kompetentną osobą, zawsze przygotowaną na sesje. Sesje były dla mnie bardzo ciekawe i inspirujące nie tylko pod kątem wiedzy ale również doświadczenia, spojrzenia na temat z różnych perspektyw. Polecam Andrzeja jako coacha i mentora! :)
17 maja 2021 Katarzyna Kosińska -
Bardzo dobry coach
Najlepszy ! Szybko, w punkt i do brzegu jak dla mnie lepiej być nie może. Olbrzymia wiedza doskonała analiza i co chyba najważniejsze słucha tak jakby samo złoto leciało ;) Szczerze polecam Andrzeja!
6 kwietnia 2021 Michal - Prezes
Bardzo dobry coach
Andrzeja znam od kliku lat. Najpierw poznałem go jako mojego wykładowcę na MBA. Świetny wykład, wiedza, przekazana w nietuzinkowy sposób, wielu moich znajomych do dziś wspomina do dziś wkłady Andrzeja. Dziś współrealizację z Andrzejem i wymieniamy się naszym contetnem wzajemnie (wywiad na LIVE, czy wpis na blogu), a także Andrzej był jednym z prelegentów naszej konferencji www.marketingtuiteraz.pl, gdzie poprowadził świetny wykład. Wiedziałem, że i tym razem porwie publiczność. Polecam współpracę z Andrzejem!
10 marca 2021 Bartosz Langa - Strateg marketingowy
Bardzo dobry coach
Andrzej przedyskutowal ze mna moj test kariery i wskazal na kilka waznych punktow ktore wplywaja na moje szczescie i spelnienie zawodowe. Wskazal kolejne wazne kroki ktore pozwola mi jeszcze bardziej kwitnac w obecnym srodowisku pracy. Napewno nie bylo to ostatnie spotkanie lecz dopiero poczatek tej drogi. Jestem bardzo wdzieczna ze mialam przyjemnosc dowiedziec sie o Andrzeju i skorzystac z jego wiedzy, umiejetnosci. Bezcenne doswiadczenie. Jak dla mnie coach numer 1!
11 luty 2021 Ewelina - PA / Sales Consultant
Bardzo dobry coach
1,5 godziny rozmowy a zupełnie nowe spojrzenie na problemy z którymi przyszedłem do Andrzeja. Kilka praktycznych wskazówek, oraz pytań zmuszających do głębszej refleksji i nabrałem szerszej perspektywy. Zdecydowanie polecam.
4 luty 2021 Krzysiek - Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej
Bardzo dobry coach
Rozmowa z Andrzejem uspokaja myśli. Porządkuje stan umysłu i nakierunkowuje na cele. Cieszę się, mogłam poznać Go osobiście i posłuchać opinii innej osoby o mnie. Andrzej potrafi słuchać, a to rzadkie w dzisiejszych czasach.
17 listopada 2020 Joanna - Właściciel gabinetu kosmetycznego
Bardzo dobry coach
Andrzej podszedł do tematu profesjonalnie - był przygotowany i nakreślił mi ścieżkę biznesową którą się aktualnie kieruje. Dzięki niemu nie mam wątpliwości co do swojego biznesu. Od teraz wiem co i jak mam dokładnie zrobić :)
16 listopada 2020 Maciej - Manager
Bardzo dobry coach
Andrzej jest pełen zapału i tym zapałem zaraża innych. Dzięki za pomoc w ruszeniu w fascynującą drogę. Jeszcze nie wiem co czeka na końcu. Mam nadzieje że duża satysfakcja zawodowa. Tego mi teraz najbardziej trzeba.
30 października 2020 Szymon - Life Coach
Bardzo dobry coach
Zawsze jak słyszałem, szkoleniowiec, mentor, coach to wiedzialem, ze to puste nazwy i stracony czas na te "cudowne" warsztaty. Wszytsko się zmieniło kiedy, spotkałem Andrzeja, który jest genialny w tym co robi. Całkowicie inne podejście, bez udawania i prania mózgu pokaże Ci w czym jesteś mocny, a czego lepiej się nie tykaj. Pokaże jak widzą Cię inni i nad czym musisz popracować dodatkowo powie jak to zrobić. Jeśli zastanawiasz czy warto skorzystać z usług Andrzeja to lepiej juz rezerwuj termin bo zapewne kalendarz jest juz pełny. Andrzej oprócz tego, że jest fachowcem przed duże "F" w tym co robi to jest super człowiekiem, który zawsze wyciągnie do Ciebie rękę.
19 października 2020 Maciej Hubert - Project Manager
Bardzo dobry coach
Andrzej świetnie wyczuwa gdzie leży problem i odpowiednimi pytaniami potrafi pod to podprowadzić. Ma bardzo rozległą wiedzę i kiedy tylko wspomniałem o jakiejś osobie jako inspiracji to od razu wiedział o kogo chodzi. Ponadto jest świetnym rozmówcą, od razu można nawiązać wspólny język. Dzięki jego pomocy przekułem moje przekładane od kilku lat plany w konkretne działania i w końcu wystartowałem z projektem. Mogę z czystym sumieniem polecić Andrzeja jako coacha i mentora
13 października 2020 Tomasz - Programista
Bardzo dobry coach
Praca z Andrzejem to duża przyjemność. Jego umiejętności i doświadczenie pozwala uchwycić istotę sprawy. Znam Andrzeja wiele lat i obserwuję jak cały czas się rozwija. Szczera chęć pomocy oraz odpowiednie kwalifikacje poddane próbie czasu sprawiają, że budzi moje zaufanie. Rekomenduje pracę z Andrzejem, każdemu kto chciałby zrobić kilka kroków na przód w swoim rozwoju.
12 października 2020 Szymon - Prezes - Polska Wytwórnia Filmowa
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński jest osobą, która uwalnia potencjał. Dostrzega to co niewidzialne, a co jest bardzo ważne. Potrafi wskazać drogę, nakierować na cel, wydobyć to co istotne. Ceni ludzi, rozmowa z Andrzejem to owocna burza mózgów. Polecam
4 października 2020 Justyna - trener, początkujący przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Andrzej, oprócz świetnego warsztatu i wiedzy ma przede wszystkim doskonałą intuicję. Po prostu mu ufasz i wiesz, że to co mówi, potwierdza Twoje głębokie pragnienia. Po rozmowie z Andrzejem dostajesz konkretne wskazówki i narzędzia do tego, by wyruszyć w podróż za tym, za czym zawsze tęskniłeś.. Przede wszystkim za samym sobą.
2 października 2020 Małgorzata - Customer Service Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywna i merytoryczna rozmowa. Trafne spostrzeżenia i wskazanie możliwych kierunków rozwoju. Duże zrozumienie tematów biznesowych. Duże doświadczenie i empatia dla sytuacji rozmówcy. Polecam współpracę z Panem Andrzejem.
1 października 2020 Tomasz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Andrzej przeprowadził cykl szkoleń dla kierowników w naszej firmie. Bardzo ciekawe wykłady połączone z warsztatami nie tylko pogłębiły wiedzę z zarządzania, ale były również ciekawą formą wspólnie spędzonego czasu w innych okolicznościach niż praca.
3 sierpnia 2020 Bartosz Czech - Właściciel w Top e Shop
Bardzo dobry coach
Pod okiem Andrzeja wykonałem "Kompas Kariery". Sam test dał mi odpowiedzi na temat mojej osobowości, zainteresowań, wartości, itd., ale dopiero w trakcie konsultacji Andrzej ten kompas "nastroił" i pokazał jak go skutecznie wykorzystać. Po naszej rozmowie w mojej głowie pozostały bardziej skonkretyzowane przemyślenia na temat przyszłej kariery. Andrzej wskazał mi potencjał mojej osobowości, w jaki sposób powinienem się rozwinąć, kim zainspirować, jakie decyzje podjąć i jakie kwestie rozważyć. Zatem moja opinia o nim jako coachu/mentorze jak najbardziej pozytywna. Bardzo dobrze nam się rozmawiało i mam pewność, że Andrzej podchodzi do swoich klientów tak, aby byli w 100% zadowoleni z zakupionej usługi.
22 czerwca 2020 Wiktor - Księgowy
Bardzo dobry coach
Bardzo ciekawa i potrzebna współpraca. Pan Andrzej w sposób wysoce profesjonalny podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Zdecydowałam się na test kompas kariery razem z konsultacją, bardzo potrzebna była mi taka analiza oraz przybliżenie kierunków w jakich się sprawdzę. Polecam serdecznie każdemu studentowi, który nie jest przekonany do swojego kierunku, czy maturzystom, którzy dopiero szukają. Warto!
19 czerwca 2020 Klaudia - Studentka
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w cyklu szkoleń, który Andrzej prowadził w mojej firmie. Współpraca z Andrzejem pozwoliła mi spojrzeć na pewne sprawy zupełnie z innej perspektywy, poukładać poszczególne strefy życia i zdobyć większa wiedzę nie tylko o sobie, ale też o innych. Niezwykła pasja, głęboka wiedza merytoryczna, rzadka zdolność przekazu i utrwalania ważnych treści sprawiły, że na każde szkolenie Andrzeja rzeczywiście chciało się iść! To co cechuje Andrzeja to również niesamowita uważność na każdego z uczestników oraz bardzo dobre poczucie humoru :) Zdecydowanie polecam Andrzeja wszystkim, którzy chcą zbudować zaangażowane zespoły!
3 czerwca 2020 Anna Kraszeninnikowa - Asystentka Zarządu
Bardzo dobry coach
Skorzystałem z programu "Od Pasji do Biznesu". Andrzej posługuje się w nim bardzo solidnym narzędziem - test Kompas Kariery, ma bardzo dobre wyczucie człowieka i duże doświadczenie. Owocuje to programem bardzo dopasowanym do konkretnego człowieka. Mogłem dokładnie określić swój profil zawodowy, poznać swoje kluczowe cechy i nabyć większej świadomości właściwego sobie stylu pracy. Jestem bardzo zadowolony. Czegoś takiego potrzebowałem.
21 luty 2020 Maksymilian Piechanowski -
Bardzo dobry coach
Andrzej jest niezwykle ciepłym człowiekiem. Bardzo imponuje mi jego swoboda w kontakcie a przede wszystkim umiejętność podnoszenia wiary w swoje możliwości w drugim człowieku. Bardzo lubię też ten rodzaj żartu, który Andrzej prezentuje :)) Imponuje mi jego własna droga do miejsca, w którym jest teraz - to absolutnie świadczy, że to, o czym mówi przetestował w praktyce, a to z kolei winduje mocno jego wiarygodność. Ponadto Andrzej jest po prostu człowiekiem uczciwym, bliskie mu są zasady etyczne i moralne - to ogromna zaletą. Jestem zachęcona pierwszym spotkaniem i przekonana do dalszej współpracy. Polecam Andrzeja jako coacha całym sercem
21 luty 2020 Beata - Właściciel pensjonatu
Bardzo dobry coach
Rewelacyjnie dobry coach. Polecam szczerze rozmowę z Andrzejem. Po zapoznaniu się z moim "kompasem kariery", w trakcie długiej rozmowy telefonicznej z troską i szczerze zaproponował mi kilka rozwiązań, bym mógł z satysfakcją rozwinąć swoją pasję. Po długim okresie moich rozterek w którą stronę mam iść, poczułem, że mogę wreszcie w spokoju pomyśleć o swojej przyszłości - nie tylko zawodowej.
29 stycznia 2020 Michał - Nauczyciel oraz Tata w Rodzinnym Domu Dziecka
Bardzo dobry coach
Znam Andrzeja od wielu lat. Uczestniczyłem w jego kilku szkoleniach. Ostatnio korzystam z sesji indywidualnych. Bardzo cenię jego wiedzę, ale przede wszystkim umiejętność jej praktycznego zastosowania. Przyjazna komunikacja oraz pozytywne nastawienie Andrzeja, bardzo sprzyja otwartości i budowaniu zaufania. Wsparcie Andrzeja pomogło mi rozpocząć własną działalność gospodarczą, co otworzyło mi drogę do nowych możliwości oraz wprowadziło mnie na wyższy poziom finansowy. Jego doświadczenie pomogło mi zaoszczędzić mnóstwo czasu i błędów, które pewnie bym popełnił. Gorąco polecam Andrzeja!!!
18 grudnia 2019 Paweł Tuła -
Bardzo dobry coach
Dla wszystkich szukających swojego idealnego miejsca pracy gorąco polecam Test Kompas Kariery oraz coaching z Andrzejem Burzynskim, który swoimi pytaniami trafnie nakierowuje na lepsze zrozumienie siebie i okrycie właściwego kierunku w zakresie nie tylko pracy zawodowej ale również innych ważnych aspektów życia.
16 grudnia 2019 Małgorzata - Manager Finansowy/Audytor
Bardzo dobry coach
Nasz zespół skorzystał z usług Andrzeja podczas pracy nad projektem Unijnym. Zespół pracuje zdalnie a jego członkowie rozproszeni są po Polsce. Głównym tematem warsztatu było zrozumienie różnic międzyludzkich na podstawie teorii osobowości. Celem było pokazać jakimi jesteśmy osobami oraz jak działamy jako team, gdzie są nasze mocne strony oraz jak je możemy wykorzystać. Warsztat był „uszyty na miarę”. Ustalenia i wymagania były dotrzymane po stronie Andrzeja we wszystkich szczegółach. Precyzyjna komunikacja w zakresie potrzeb i oczekiwań ze strony trenera bardzo ułatwiła współpracę. Andrzej potrafił maksymalnie efektywnie wykorzystać czas i utrzymać zaangażowanie uczestników. Elementy teorii były wplecione w zadania praktyczne oraz urozmaicone przykładami z własnych doświadczeń trenera. Otwartość i duże poczucie humoru sprawiły, że nasz warsztat, zachowując wszystkie cechy profesjonalnego szkolenia, pozostał w pamięci uczestników jako spotkanie pełne pozytywnych emocji i odkryć osobistych. Bardzo dziękujemy za wiedzę, pasję, energię i zaangażowanie.
7 listopada 2019 Radosław Gryglicki - dyrektor MATSIM.pl
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Uważnie analizuje mocne i słabe strony klienta, umiejętnie rozpoznaje potrzeby. Prowadzi sesję w sposób dostosowany do klienta, posiada b.dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się. Posiada własną drogę dojścia do sukcesu i dzieli się bogatym doświadczeniem. Otrzymałem to, czego potrzebowałem. Pozdrawiam Andrzeju.
26 października 2019 Maciej Przybylski -
Bardzo dobry coach
Andrzeja znam od kilku lat. Przez ten czas poznałam go jako mentora, szkoleniowca, człowieka, który nigdy nie szczędził rad i zawsze można było na niego liczyć. Dlatego kiedy przyszła decyzja o założeniu firmy zdecydowałam się na Program Akademia Rozwoju Przedsiębiorcy. Dzięki sesjom mogłam zrozumieć błędy, które popełniałam w trakcie budowania firmy. Dzięki sesjom szybciej owe błędy eliminowałam. Koncentrowałam się na wąskim zakresie swoich obowiązków, Andrzej otworzył mi oczy, poszerzył horyzont i pomógł zrozumieć, że mogę zrobić znacznie więcej niż mi się zdaje. Andrzej jest skarbnicą wiedzy rozwojowej i biznesowej. To była bardzo dobra decyzja, podjęta w bardzo dobrym momencie. Uczyłam się prowadzić firmę, podejmowałam własne decyzje mając coacha pod ręką. Andrzej uczulał mnie na zagrożenia, omawialiśmy potencjalne pułapki, korygował mój sposób komunikacji z pracownikami. Dzięki sesjom ukierunkowałam się na prawidłowe tory i zamierzam to dalej rozwijać. Polecam Andrzeja i jego autorskie programy!
7 sierpnia 2019 Edyta - Właściciel firmy sprzątającej
Bardzo dobry coach
Współpracowałem z Andrzejem przez kilka lat zawodowo w obszarze realizacji szkoleń, ale również miałem przywilej poznać go osobiście na gruncie prywatnym. Jest dla mnie inspiracją i przykładem jak pracowitością, zaangażowaniem, połączonym z pasją, można odnieść sukces. Zawsze pełen pokory, entuzjazmu, świetnego poczucia humoru. Dziękuję Ci Andrzeju, że mogliśmy kroczyć razem!
2 sierpnia 2019 Arkadiusz Kowalski - Managing Director, Business Sp. z o.o. Bridge Grou
Bardzo dobry coach
Nasza firma skorzystała z usług Andrzeja przy okazji wspólnego zjazdu pracowników. Nasz team działa na zasadzie zdalnego zespołu rozproszonego po Polsce oraz Norwegii. Szkolenie z główna tematyka zrozumienia różnic międzyludzkich na podstawie teorii osobowości miało nam na celu pokazać jakimi jesteśmy osobami wg tych teorii, oraz jak działamy jako team, gdzie są nasze mocne strony, oraz jak je możemy wykorzystać. Dodatkowo szkolenie pozwoliło nam poznać się jeszcze lepiej, dzięki czemu liczę, ze współpraca w teamie wejdzie na jeszcze wyższy poziom. Szkolenie spełniło moje oczekiwania, Andrzej posiada bardzo bogata wiedzę w powyżej opisanych dziedzinach i w łatwy sposób operuje przykładami z własnych doświadczeń. W przyszłości na pewno skorzystamy ponownie ! Polecam serdecznie usługi Andrzeja !
20 czerwca 2019 Przemysław Kocój - Partner and accountant for MTA Group AS
Bardzo dobry coach
Dla mnie Andrzej był, jest i mam nadzieję, że pozostanie mentorem. Ze szkoleń w mediach społecznościowych wyciągnąłem pozytywną energię oraz bardzo dobre nastawienie do planowanych w swoim życiu zmian. Jednak dopiero osobiste szkolenia z Andrzejem dają konkretną wiedzę, pokazują szeroką paletę możliwość działań, ukierunkowują i dodają pewności. Ja osobiście skorzystałem z planu rozwoju „Od pasji do biznesu”. Są to spotkania poprzedzone testem KOMPAS KARIERY. Jeżeli ktoś szuka w sobie pasji, kręci się w koło, jest wypalony zawodowo, utracił zapał do pracy czy prowadzenia biznesu to ten konkretny program jest jak oszroniona butelka pełna zimnej wody, którą otrzymaliśmy po tygodniowym marszu po pustyni. Sam test jak i szczegółowa analiza dokonana przez Andrzeja opisują człowieka w 100% i pokazują drogę, którą powinniśmy podążać. Spotkania z Andrzejem to nie są znane u innych coach`ów motywatory na hurra. Nie pozostawiają człowieka z entuzjazmem jedynie na tydzień działania. Andrzej pozostawia człowieka z motywacją do działania ponieważ jego słowa trafiają do wyobraźni motorycznej. Zaproponowaną wiedzę teoretyczną przekuwasz w działania, konkretne i istotne z punktu widzenia rozwojowego. Różnica u Andrzeja jest taka, że zamiast dostać motywację tylko do wejścia do łodzi, otrzymujesz również pomoc w wypchaniu jej poza przypływowe fale aby wyjść w morze.
18 czerwca 2019 Krystian Stępień -
Bardzo dobry coach
Przeszedłem roczny indywidualny coaching u Andrzeja. Ustaliliśmy kilka celów, które miałem do zrealizowania. Efekt: przerósł moje oczekiwania. Zrealizowaliśmy wszystkie a osiągnięcia w niektórych dziedzinach życia przerosły moje oczekiwania. Natomiast sama praca w trakcie nie zawsze była łatwa, lekka i przyjemna. Czasami żałowałem, że się jej podjąłem i zapłaciłem za rok z góry :) Na szczęście wytrwałość Andrzeja, jego głęboka wiedza oraz praktyczne podejście było tym, co pomogło mi nie tylko przejść trudności, ale też osiągnąć zamierzone cele. Osobiście BARDZO polecam!
15 maja 2019 Paweł - Właściciel biznesu
Dobry coach
Uczestniczyłem w kursie akademii rozwoju biznesu Andrzeja. Daje dobre podstawy do rozwoju. Ciekawie prowadzi i zachęca do pracy. Wiedza przydatna i poparta jego praktyką. Na pewno spróbuję wykorzystać tą wiedzę
15 maja 2019 Rafał - Inżynier
Bardzo dobry coach
Andrzej jest dla mnie mentorem. Obejrzałem wiele godzin jego nagrań, uczestniczyłem w 3 kursach. To wszytko poszerzyło moją wiedzę, poukładało już posiadaną, zwrócił mi uwagę na sprawy o których wcześniej nie myślałem. Szczerze polecam wszystkim przedsiębiorcom ale również i osobom które chcą wzmocnić swoje kompetencje miękkie, planują zmiany w swoim życiu zawodowym.
14 maja 2019 Sławomir B -
Bardzo dobry coach
Rozmowa z Andrzejem rozjaśniła moje wątpliwości co do dalszej kariery zawodowej,mojej pasji życiowej. Wyjaśnił mi moje rozterki, zmienił sposób postrzegania pewnych spraw. Teraz już wiem gdzie mam iść dalej i robić to zgodnie z moim charakterem, wartościami.
8 maja 2019 Sylwia - Sekretarka
Bardzo dobry coach
Brałam udział w Kursie Umiejętności Menedżerskich i zamieszczam moją opinię: „Uważam, ze szkolenie prowadzone przez Andrzeja Burzyńskiego o powyższej tematyce jest bardzo pomocne w pracy zawodowej. Jestem bardzo zadowolona” - mogłabym tak napisać, ale... Powyższe stwierdzenie wydaje się zbyt lakoniczne w porównaniu do istoty, którą niosły spotkania z Andrzejem, a ponadto nie odzwierciedla w pełni korzyści, które niebawem mogłam zauważyć w swojej pracy zawodowej, ale też - !!!CO WAŻNE!!! - w życiu prywatnym. Dlaczego napisałam spotkanie a nie szkolenie? - a to za sprawą Andrzeja, który potrafił w bardzo dostępny sposób przekazać nam swoją wiedzę, ale co ważne, zadbał również o nasze samopoczucie. Andrzej, cały czas podziwiam Cię za tę energię i uczę się tego codziennie od Ciebie. Odnośnie istoty szkolenia versus spotkania: Nie zależy mi na tym, aby streścić wszystkie etapy szkolenia (ale mam skrypty ;) Pojawiło się wiele elementów, na które w procesie tworzenia zespołu w firmie zarówno ja, jak i moi współpracownicy nie zwracali uwagi, a co okazało się w niedługim czasie znaczącym faktorem do osiągania niezwykłych efektów. Szkolenie merytoryczne i praktyczne, wzbogacone szczyptą humoru - widać lata doświadczeń. Pozwala w bardzo krótkim czasie zdobyć szeroką wiedzę i praktyczne umiejętności, niezbędne do pracy nad sobą. Andrzej chapeau bas, za to, że potrafiłeś bardzo szybko zrozumieć i znaleźć adekwatne zastosowanie, rozwiązanie problemów dotyczących różnych dziedzin biznesowych - współuczestnicy pracują w różnych firmach, ale też każdy z uczestników - to różne osobowości, style... Andrzej zwrócił uwagę na zasadę: traktuj innych, w taki sposób, w jaki oni oczekują, by ich traktowano. Wpływ, a także poznanie potrzeb drugiego człowieka okazało się prawdziwym clue podczas rozmowy z współpracownikami ale też, z potencjalnym i w efekcie rzeczywistym klientem. Największą rekomendacją niech będzie to, Andrzej, że bardzo często o Tobie rozmawiamy podczas naszych meetingów w firmie, wspólnie zastanawiamy się w jaki sposób implikować sposoby przedstawione przez Ciebie i wspólnie zauważamy korzyści. I jak to powiedział Vincent Van Gogh: "Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość" - i to jest właśnie istota spotkań z Tobą. Dziękuję
15 kwietnia 2019 Ewelina - mananger
Bardzo dobry coach
Z Andrzejem odbyłem 5 sesji coachingowych. Po 15 minutach rozmowy masz wrażenie, że rozmawiasz ze starym przyjacielem któremu możesz powierzyć każdy sekret. Czasem walisz głową w mur i oczekujesz, że w końcu ci się uda, Andrzej podpowiada abyś "wziął wiertarkę, przewiercił dziurę" i przeszedł na drugą stronę. Ma ogromne wyczucie charakteru i potencjału człowieka. Jest jak latarnik, który oświetlił we mnie te obszary o których trochę zapomniałem lub których istnienia nie byłem do końca świadomy. Szybko trafia w sedno i prowadzi do realizacji określonych celów. To dobry Nauczyciel dla każdego kto chce w swoim życiu dokonać zmiany przez duże "z". Zdecydowanie polecam Andrzeja jako coacha, mentora i nauczyciela.
29 marca 2019 Robert - manager
Bardzo dobry coach
Trafiłam do niego z polecenia i chyba lepiej trafić nie mogłam. Człowiek który potrafi słuchać i odpowiednio poprowadzić sesję. Dzięki Andrzejowi i sesji jestem w stanie lepiej zrozumieć i odnaleźć siebie. Niesamowity człowiek polecam
20 luty 2019 Marzena - Właściciel
Bardzo dobry coach
Bardzo merytoryczna i udana sesja w miłej atmosferze. Cieszę się, że skorzystałam z pomocy Andzeja, bo dowiedziałam się o sobie nowych rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Jak najbardziej polecam jego pomoc wszystkim, którzy w jakiś sposób szukają,, pomysłu´´ na siebie.
7 luty 2019 Monika - pracownik opieki
Bardzo dobry coach
Andrzej to człowiek z pasją ,energią i pełnym zaangażowaniem w To co robi. Bardzo merytoryczna wiedzą się dzieli ,która przekłada się w biznesie i życiu osobistym. Pokazał mi spojrzenie na moją firmę w bardzo chłodny sposób ,co pozwoli mi na wejście na nowy lvl w zarzadzaniu.
6 luty 2019 Daniel - Właściciel Luxury Finance
Bardzo dobry coach
Jestem Bardzo wdzięczny że miałem możliwość poznać Andrzeja i z nim pracować. Jako młody przedsiębiorca miewałem wiele dylematów i popełniałem sporo błędów, dzięki pracy z Andrzej zacząłem dostrzegać to czego wcześniej nie wadziłem, Andrzej posiada ogromny zasób wiedzy z biznesu i nie tylko dla tego pomógł mi w tak wielu obszarach mojej działalności. Serdecznie polecam jeśli chcesz przenieść swoją firmę na kolejny wyższy poziom ;)
27 stycznia 2019 Mateusz - Właściciel Arial-media
Bardzo dobry coach
Odbyłam niedawno rozmowę z Andrzejem, gdyż planuję pewne zmiany w mojej karierze zawodowej. Andrzej dał mi bardzo cenne wskazówki dotyczące mojego CV zarówno jeśli chodzi o treść jak i formę. Andrzej ma bardzo trafne spostrzeżenia i bardzo ładnie formułuje myśli. Daje kierunki do dalszego postępowania. Rozmowa z Andrzejem upływa w atmosferze życzliwości, pełnego zrozumienia i chęci pomocy z jego strony. Andrzej potrafi docenić wszelkie dotychczasowe wysiłki kandydata i bardzo umiejętnie wyróżnia to co najważniejsze. Jest uśmiechnięty i serdeczny. Współpraca z nim to czysta przyjemność.
21 stycznia 2019 Małgorzata - Branch Manager
Bardzo dobry coach
Gdzie doradców wielu tam udają się zamysły, Andrzej z całą pewnością jest takim doradcą. Bardzo sobie cenię naszą współpracę i polecam ją każdemu kto zaczyna jak i jest już na bardziej zaawansowanym poziomie. Jeśli potrzebujesz przekuć swoje umiejętności i kompetencje na produkty to kontakt z Andrzejem z pewnością usprawni Ci ten proces oraz otworzy nowe drzwi.
21 stycznia 2019 Łukasz Solarski - Konsultant ds turkusowych organizacji
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Andrzeja. Szczerze polecam jego usługi, bo naprawdę jest dobry w tym, co robi. Andrzej to świetny człowiek, bardzo kompetentny, otwarcie dzieli się dodatkową wiedzą. Niesamowicie szybko potrafi dostrzec w drugim człowieku jego potencjał oraz umiejętności. Dodatkowo charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, bardzo dobrym poczuciem humoru, co umila pracę. Bardzo ważne dla mnie było to, że Andrzej jest osobą wierzącą, dzięki czemu mogliśmy spojrzeć na niektóre rzeczy z takiego punktu widzenia. Andrzeju - za wszystko bardzo Ci dziękuję! Dzięki Tobie uwierzyłam w siebie, w swój potencjał i w to, że mogę robić w życiu to, co naprawdę lubię. Szczerze polecam Andrzeja, bo wie, co robi :)
20 grudnia 2018 Asia - Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
Bardzo dobry coach
Andrzej dzięki amtosferze jaką tworzy, nawet zdalnie, zachęca do szczerości i otwarcia. A dzięi temu tez łatwiej o konkrente wyniki sesji - gotowy plan działania. Teraz do dzieła! Dziękuję za zrozumienie i wskazówki.
12 listopada 2018 Agnieszka - Trener
Bardzo dobry coach
Skorzystaliśmy z całodziennych konsultacji z Andrzejem w celu zaplanowania strategii marketingowej firmy. Obserwowaliśmy Andrzeja od kilku lat. Ujęło nas w nim to, że nie ma w nim cienia zadęcia, sztucznej kreacji. Jest za to ogrom nauczycielskiej pasji i mentorskiej cierpliwości. Cenię ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i potrafią zauważyć potencjał drugiego człowieka. Tak właśnie odbieram Andrzeja. Praca z Andrzejem to duża przyjemność. Jest bardzo zaangażowany cały proces konsultacji. Potrafi słuchać, co jest cenną umiejętnością, ale też potrafi celnie podsumować to, co usłyszeć i zaproponować możliwe rozwiązania, dopasowane do sytuacji. Ma dużą wiedzą w temacie i chętnie się nią dzieli, dając nawet więcej, niż oczekiwaliśmy. Jest bardzo otwarty i elastyczny, nastawiony na klienta. A jednocześnie potrafi się jasno komunikować w zakresie potrzeb i oczekiwań, co bardzo ułatwia współpracę. Widać też jego zainteresowaniem całym procesem wdrażania strategii po konsultacjach. Deklarował też pomoc w razie pytań czy wątpliwości. Daje to poczucie cichej mentorskiej opieki. Zdecydowanie polecam współpracę.
7 listopada 2018 Anna Kustosik - Właściel DobryWynajem.pl
Bardzo dobry coach
Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy skorzystać z konsultacji z Andrzejem. Głównie dlatego, że nigdy nie korzystałem z tego typu usług. Mogę teraz stwierdzić, że była to najlepsza inwestycja, bo tak można to nazwać, jakich dokonałem w ostatnim czasie. Sprawa dotyczyła zmiany drogi zawodowej. Andrzej konkretnie odpowiedział na każde z moich pytań. Rozmowa bardzo luźna w miłej atmosferze. Na pewno jeszcze skorzystam z usług Andrzeja. Polecam w 100%
19 października 2018 Michał - G. Manager
Bardzo dobry coach
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą drogi zawodowej. Ale po bardzo wielu latach w jednym zawodzie nie jest to łatwe. Tym bardziej ze patrząć ze swojej perspektywy, nie widzi się innych możliwości. Odbyłam fantastyczna rozmowa dotycząca rozwoju/zmiany kariery zawodowej. Przeprowadzona była na podstawie wypełnionego wcześniej szczegółowego testu oraz rozmowy wprowadzającej mającej na celu lepsze poznanie warunków w których się poruszamy. Wyniki testu trochę mnie zaskoczyły i bez przeanalizowania ich z Andrzejem, wyciągnęłabym absolutnie mylne wnioski. Z Andrzejem rozmawia się bardzo ciekawie, bezpośrednio i bardzo bardzo szczerze. Dzisiaj, mniej więcej wiem na czym polega mój problem i jakie są drogi by te problemy rozwiązać. Dostałam sugestie ciekawych lektur oraz tematy do przemyśleń. Przede mną jeszcze długa droga, ale nie mogłabym jej pokonać bez tego początkowego punktu z Andrzejem. Polecam ten test i przede wszystkim konsultacje z Andrzejem wszystkim, którzy myślą o zmianie drogi zawodowej.
21 sierpnia 2018 Gosia - producent filmowy
Bardzo dobry coach
Dzięki Andrzejowi potrafiłam spojrzeć praktycznie na moje marzenie otwarcia własnego biznesu. W ciągu 1,5 h rozwiał wszelkie moje wątpliwości a także wskazał na konieczność wprowadzenia pewnych zmian, o których bym nawet nie pomyślała. Naprowadził mnie na konkretne kroki i stworzył ze mną wstępny plan działania. Przyjazny, szczery człowiek. Polecam!
14 sierpnia 2018 Joanna - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
U Andrzeja byłam na różnych szkoleniach, miałam też kilka rozmów i to, co najbardziej cenie u Niego to, że jest nie tylko coach'em, ale również mentorem. Zawsze stara się w bardzo praktyczny sposób podejść do problemu i ma cenne rady oraz wskazówki, które od razu można wprowadzić w życie. Poza tym do każdej sytuacji podchodzi z madrością, gdzie nikomu nie obiecuje "gruszek na wierzbie", ale na podstawie mądrości i wiedzy próbuje znaleźć rozwiązanie, aby każdy zaszedł tam, gdzie chce dojść. Potrafi również zrozumieć na czym danej osobie zależy, aby to odbiorca, jak najwięcej wyniósł z relacji ze spotkania/szkolenia.
25 czerwca 2018 Bożena - Manager
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Andrzejem ponad pół roku (sesje przez Skype raz w miesiącu). Efekt? Przeszłam transformację z osoby, która nie wiedziała, po co żyje, do człowieka świadomego swoich talentów i obdarowań, który może śmiało powiedzieć, że kocha swoje życie. Przed rozpoczęciem pracy z Andrzejem 16 lat pracowałam w domu odcięta od ludzi i przerażona kontaktem z nimi. W efekcie naszej pracy stworzyłam i prowadzę kurs online, założyłam i piszę bloga, napisałam książkę, pracuję nad zorganizowaniem grupowej imprezy outdoorowej. Gorąco polecam!
21 czerwca 2018 Gosia Procházka - autorka książki "Camino. Droga, która woła"
Bardzo dobry coach
Andrzej, jest świetnym fachowcem i coachem. Moją przygodę z jego wiedzą zacząłem od lektury produktywny przedsiębiorca. I już wiedziałem, że żeby pracować efektywniej trzeba pracować mniej:). Szczerze polecam tę lekturę, zwłaszcza osobom, które mają problem z tzw work-life balance. Dziękuję też Andrzejowi za świetne wystąpienie podczas organizowanej przez moją firmę Konferencji Lider Biznesu Beauty. Śmiało mogę powiedzieć, że podbił publiczność:). No i w końcu zdecydowałem się na pierwszą w mojej karierze sesję coachingową. Właśnie u Andrzeja. Znów celnie i precyzyjnie zdiagnozował moje potrzeby. To świetne uczucie wiedzieć jakie są moje mocne strony i jak można na nich budować biznes. Niby gdzieś podskórnie to czułem, ale dopiero kiedy Andrzej wydobył to na "światło dzienne" i zostało to nazwane, to wizja rozwoju przerodziła się w konkretne plany. Andrzeja cenię za jego profesjonalizm. I jeszcze jedną, dla mnie ważną rzecz. Za cenny i rzadko spotykany dar łączenia "twardego" biznesu z empatią i życzliwością.
15 czerwca 2018 Mariusz Nieścior - Redaktor Naczelny w Beauty Inspiration
Bardzo dobry coach
Andrzej do świetny szkoleniowiec, mentor i coach. Swoje szkolenia prowadzi w dobrej atmosferze, podaje przykłady z życia codziennego, mnóstwo materiałów szkoleniowych, świetna realizacja, konkretne porady dopasowane do każdego uczestnika. Przedstawia praktyczne rozwiązania, które warto wdrożyć. Konsultacje z Andrzejem pomogły mi wydobyć oraz zwiększyć kompetencje przywódcze i menagerskie, wytyczyć życiowe cele i priorytety. Dzięki Andrzej za bardzo miło i efektywnie spędzony czas. To była najlepsza z moich inwestycji. :)
14 czerwca 2018 Gosia - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Śladem jednego z poprzednich rekomendujących, odwołam się do e-maila którego wysłałam Andrzejowi :-) Pragnę Ci serdecznie podziękować na niezwykle inspirujące i konkretne dzisiejsze spotkanie. Rozmowa z Tobą przerosła moje i tak dość wysróbowane wymagania, które zresztą sam kształtujesz sposobem w jaki występujesz podczas szkoleń na you tube. Niezwykle doceniam to, że nie boisz się dzielić wiedzą, choć oczywiście wiem że z mojej strony konkurencja Ci nie grozi :-) Wprawdzie może tego nie pokazałam to czuje się naprawdę wyróżniona ale też doceniam bardzo to że zechcesz poświęcić swój czas na wywiad ze mną za 2 tygodnie po Twoim wystąpieniu. Jestem miło zaskoczona tym że złożyłes mi taka propozycje, dając niejako w zamian coś więcej niż to na co się umówiliśmy. Tacy ludzie jak Ty to rzadkość. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata Krzyżowska, adwokat, właściciel kancelarii Aliant Krzyzowska International Law Firm. Member of District Bar Council. Member of Legislative Commission -National Bar
8 czerwca 2018 Małgorzat - Adwokat
Bardzo dobry coach
Z Andrzejem pracowałem już kolejny raz i myślę , że nie ostatni. Za każdym razem skaczę o krok do przodu dzięki jego wskazówkom. Kolejny krok to spotkanie się z nim osobiście. Polecam Andrzeja wszystkim osobom, które chcą tak jak ja przejść na kolejny poziom, nie ważne o jaką dziedzinę życia chodzi.
22 maja 2018 Konrad Kowalik -
Bardzo dobry coach
Trudne sprawy wyjaśniane w prosty sposób.To jedna z zalet Andrzeja. Mówi wprost do Ciebie. Opiera się na konkretach. Odpowiada na każde pytanie. Jest ciepły,przyjazny,pełen człowieczeństwa. Możesz powracać do jego nauczań nawet po wielu latach,a masz wrażenie jakbyś spotkał go wczoraj. Treści są tak czytelne,że w prosty sposób porównasz swoje osiągnięcia. Dobrze motywuje,choć za wykonanie zadania Odpowiedzialny jest słuchacz.
24 kwietnia 2018 Małgorzata - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Miałem pakiet VIP w ostatnim szkoleniu. Wkleję po prostu moją ostatnią spotnaniczną odpowiedź do Andrzeja po naszym telefonicznym cyklicznym spotkaniu, to powinno oddać moje spostrzeżenie co do jego pracy, sposobu prowadzenia osoby: "...Dziękuję za rozmowę, spotkanie, motywację i trzymanie jednego kursu, to ważne co robisz i zauważalne, że na wysokim poziomie, nie rozwodzisz się z materiałem, tematem tylko trzymasz inicjatywę i merytorycznie jesteś dobrze przygotowany, to się wyczuwa i to jest ogromna wartość, Twoja zaleta. Oby tak dalej, rozwijaj się, życzę powodzenia sukcesów..." Mariusz - Inżynier Jakości
24 kwietnia 2018 Mariusz Kwiatkowski -
Bardzo dobry coach
Andrzej to człowiek, w którego towarzystwie chce się przebywać. Stawia na szczerość przez co jest bardzo wiarygodny. Fantastycznie kojarzy fakty. Jego doświadczenie życiowe i zawodowe pozwala mu z łatwością znaleźć rozwiązanie indywidualnych problemów. Wspiera nie tylko klientów, ale również kolegów "po fachu" co stawia go jeszcze wyżej. I przede wszystkim- prawdy, które głosi, sam wciela w życie, cały czas pracując nad swoim rozwojem i umiejętnościami. Jestem wdzięczna, że mogę korzystać z jego rad.
19 kwietnia 2018 Aneta (Halina) - architekt/żeglarz
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuje zarówno za wykłady on line, jak i za bezpośredni kontakt. Wszystko to inspiruje mnie do rozwoju, pracy nad sobą. Andrzej jest kopalnia informacji. Bardzo pasuje mi także forma ich przekazywania. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy. Polecam 101%
9 kwietnia 2018 Gosia - Producent
Bardzo dobry coach
Niesamowity człowiek, pełen pasji, mądrości, wiedzy życiowej i doświadczenia. Wspaniały słuchacz i genialny mentor. Andrzej zainspirował mnie do założenia bloga i pomógł rozwiązać ważne kwestie zawodowe. Polecam tego coach’a!
19 luty 2018 Ilona - Pracownik
Bardzo dobry coach
Od pierwszej rozmowy z Andrzejem, wiedziałam, że to właściwa osoba, z którą chcę pracować na kilku sesjach coachingu i która pomoże mi ponazywać to co jest we mnie i nadać temu właściwy kierunek. Kierunek życia moją pasją… Każda rozmowa była czasem w którym nabierałam pewności, jasności w tym co chcę robić. Bardzo dobry coach i mentor. DZIĘKUJĘ ANDRZEJ
2 stycznia 2018 Kaśka NIEWĘGŁOWSKA -
Bardzo dobry coach
Andrzej jest świetnym mówcą motywacyjnym, dodaje energii wiedzy i pokazuje w jaki sposób realizować swój potencjał. Wszystko w sposób prosty łatwy przystępny i z dużą dozą uśmiechu. Chętnie słucham jego wykładów.
2 stycznia 2018 Aneta - Trener Biznesu
Bardzo dobry coach
Polecam Andrzeja, bowiem ma świetnego nosa do ludzi, bo we wszystkich naszych rozmowach od razu wyczuwał źródło problemu i potrafił mnie na nie naprowadzić. Dzięki temu zawsze byłem zmotywowany szybko zająć się jego rozwiązaniem. Olbrzymia wiedza oparta na fundamentach zróżnicowanych doświadczeń i wieloletniej praktyki, dostarczona w przyjazny i humorystyczny sposób.
12 września 2017 Arek bloger -
Bardzo dobry coach
Andrzej miał bezpośredni wpływ na mój obecny sukces. Krótka rozmowa kilka lat temu stanowiła doskonałą inspirację, choć nie dawała żadnych gotowych rozwiązań. Ostatnia rozmowa obfitowała, zaś w różne scenariusze wariacji na ten sam temat. Ciekawa, którą ścieżką podążę......? Andrzej nie przytłacza swoją osobowością stanowi idealne tło dla klienta, aby ten mógł podążyć za swoją pasją! Polecam!
7 września 2017 Monika - Pośrednik Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Andrzej jest niesamowity! Nie chodzi mi tutaj tylko o jego osobowość i emanującą z niego energię, ale sposób przeprowadzania szkoleń i dotarcie do uczestnika. Dysponuje ogromnym zapleczem merytorycznym i praktycznym. Jego przesłanie jest życiowe, nie jest kolejną suchą teorią, jakich dziś wiele można znaleźć. Andrzeju - dziękuję za pomoc w zmianach i konkrety!!!
6 września 2017 Mariusz - rentier
Bardzo dobry coach
Andrzej - osoba która wyciąga do ciebie rękę i pomaga ci zrobić krok do przodu, taki krok, którego ty sam byś nie zrobił, bo nie wiesz jak lub nie masz odwagi. Jemu na prawdę na tym zależy. Odpowiedzi Andrzeja na moje pytania poprowadziły mnie dalej niż myślałam. Bardzo dziękuję
23 maja 2017 Dorota - ogrodnik
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia Andrzeja. Jego szkolenia są konkretne, z konkretnym przełożeniem na praktykę. To nie są puste nadymane idee, jak u wielu coachów, po szkoleniu których czujesz, że możesz wszystko, ale zaraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, że nie wiesz, jak to przełożyć na konkretną praktykę w swoim przypadku. POLECAM!
17 maja 2017 Piotr - Masażysta
Bardzo dobry coach
To już druga opinia, którą zamieszczam o Andrzeju. Tym razem po świeżo ukończonym szkoleniu on-line BOGATY NAUCZYCIEL. Szkolenie było świetne! Mogłam liczyć na interakcję z Prowadzącym i możliwość przedstawiania Mu swoich problemów oraz wątpliwości. Wreszcie uzyskałam konkretne odpowiedzi na pytania, które od dawna sobie zadawałam. Bez tego pewnie dalej zastanawiałabym się co, jak i kiedy robić. Tak więc ruszyłam z kopyta z projektami, które już wcześniej rozpoczęłam lub dopiero planowałam zacząć. Niezwykle cenna była dla mnie wiedza dotycząca technicznych rozwiązań używanych do realizacji potencjalnych celów. W tym byłam naprawdę zielona :-). Ogromnym plusem szkolenia była i jest jego formuła: nie muszę nigdzie wyjeżdżać, żeby dostać solidną porcję wiedzy za okazyjną cenę. To rozwiązanie jest szczególnie cenne dla mnie - osoby o sporych ograniczeniach ruchowych. Jak zwykle odniosę się do systemu wartości, które reprezentuje Andrzej. Ponieważ są one spójne z moimi, mam ogromne zaufanie do Jego rad. Z czystym sumieniem polecam zatem tę formę nauki u wiarygodnego Przewodnika, który bardzo chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i odkryciami.
15 maja 2017 Maria - specjalista ds. żywienia człowieka / lektor
Bardzo dobry coach
Andrzeja poznałam wpierw na wykładzie, potem śledziłam bloga i facebooka, a teraz skończyłam kurs "Jak zarabiać na wiedzy" i rozważam kolejne. Andrzej przede wszystkim przedstawia tematy w sposób spokojny, bardzo uporządkowany, z nutką humoru, wspierając to również prostymi notatkami i znakami graficznymi, które bardzo do mnie trafiają. Polecam! ;)
14 maja 2017 Ola - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Andrzeja poznał najpierw mój mąż, podczas wykładów w szkole Asbiro a później na prowadzonych przez Andrzeja szkoleniach. Zachęcona przez męża, zapisałam się na szkolenie "Jak realizować swoje marzenia", dzięki któremu na poważnie zaczęłam myśleć o stworzeniu swojego bloga. W tej chwili kończę u Andrzeja 6 tygodniowy kurs pt. "Jak zarabiać na swojej wiedzy". Andrzej swoją wiedzę przekazuje w bardzo uporządkowany, przyswajalny i nieraz żartobliwy sposób. Jego szczerość i otwartość budzi sympatię. Dzieli się swoim doświadczeniem i przydatnymi linkami. Taki kurs to Skarb! Na pewno jeszcze wiele razy skorzystam z wiedzy Andrzeja, do czego i Ciebie namawiam :)
22 marca 2017 Aneta - - początkująca blogerka
Bardzo dobry coach
Właśnie ukończyłem szkolenie "Bogaty nauczyciel". Wielką zaletą Andrzeja jest to, że potrafi ukazać i wydobywać z ludzi wiedzę, którą już w sobie mają. Następnie krok po kroku prowadzi przez proces porządkowania tej wiedzy i ukazuje nową perspektywę rozwoju. Cenię Andrzeja za to, że jest bardzo przystępny. Polecam szkolenia z Andrzejem ze względu na merytorykę, konkretne życiowe przykłady i bardzo dobrą atmosferę, którą potrafi stworzyć. Jarek Kukurowski
21 marca 2017 Jarek - trener Kompasu Kariery
Bardzo dobry coach
Andrzeju. Bardzo dziękuję za Twą życzliwość i profesjonalizm, łatwość w przekazie informacji, prostotę; umiejętność pomocy w uporządkowaniu spraw. Cieszę się, że mogłem Cię poznać i skorzystać z Twojej wiedzy.
15 marca 2017 Radosław - mąż i ojciec, etatowiec, firmowiec
Bardzo dobry coach
Szkolenie u Andrzeja pomogło mi uporządkować wiedzę jaką mam i zaplanować działania od najmniejszych, aby robić z niej użytek i zarabiać na niej. Tego własnie potrzebowałem najmocniej żeby ruszyć do wyznaczonego celu.
15 marca 2017 Przemek - Survival
Bardzo dobry coach
Jestem Andrzejowi bardzo wdzięczna za dzielenie się wiedzą, która wiele mi pomogła, rozjaśniła i zainspirowała. Podoba mi się jego podejście do życia, pracy, sposób bycia i profesjonalizm. Tworzy to dla mnie spójną całość. Polecam szkolenia (brałam udział w kilku z nich) z Andrzejem ze względu na merytorykę, konkretne przykłady i bardzo dobrą atmosferę. Pozdrawiam serdecznie! :-)
13 marca 2017 Ewa Kazimierczak -
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński jest bardzo dobrym coachem, szkoleniowcem, mentorem i doradzcą. Brałam udział w szkoleniu :Jak zarabiac na swojej wiedzy" w którym to krok po kroku poznałam swoja wiedzę , uporzadkowałam ja i zaplanowałam dalsze działania , które wdrażam. Andrzej Burzyński w prosty i przystępny sposób przekazuje swoja wiedze i dzieli sie doświadczeniem swoim w temacie odkrywania swojej wiedzy i efektywnego zarabiania na niej w różnych formach. Jestem bardzo zadowolona z tego szkolenia.
13 marca 2017 Bogumiła - projektant i stylista
Bardzo dobry coach
Ostatnio miałam okazję wziąć udział w szkoleniu on-line Andrzeja "Jak zarabiać na swojej wiedzy?" Jestem pozytywnie zaskoczona ogromną ilością informacji, jaką tam zdobyłam i dostępnością Andrzeja (możliwość zadawania pytań i live'y). Bardzo dużą wartością dodaną takiego szkolenia jest możliwość interakcji z innymi uczestnikami. Szkolenie mocno zmobilizowało mnie do podjęcia działań od teraz.
13 marca 2017 Ania - Projektant wnętrz
Bardzo dobry coach
To, że dzisiaj jestem w miejscu spełnienia, realizowania rzeczy dla mnie najważniejszych i jednocześnie zdążania do nowych, większych celów, w dużym stopniu zawdzięczam właśnie Andrzejowi. Cenię w nim przede wszystkim umiejętność prostego przedstawiania rzeczy, które wydają się bardzo skomplikowane. Przez ostatnich kilka lat Andrzej jest dla mnie zachętą, by podejmować działania w miejscu, w jakim jestem, nie czekając, aż będę potrafiła zrobić coś perfekcyjnie. Jest też osobą z umiejętnością łączenia ludzi, którzy mogą siebie nawzajem potrzebować. Andrzej potrafi wydobyć z człowieka jego unikatowe obdarowanie i pasję oraz zachęcić go, by zaczął to rozwijać i tym żyć. Dzięki, Andrzej!
13 marca 2017 Anna - Menager
Bardzo dobry coach
Szkolenie "Jak zarabiać na wiedzy" w bardzo szybki i konkretny sposób popchnęło mnie do przodu. Rzetelny materiał, trafne ćwiczenia i ogromna dawka praktycznej wiedzy. Niezastąpione poczucie humoru. Polecam.
13 marca 2017 Basia - Właściciel
Bardzo dobry coach
Szkolenie "Jak zarabiać na wiedzy" w bardzo szybki i konkretny sposób popchnęło mnie do przodu. Rzetelny materiał, trafne ćwiczenia i ogromna dawka praktycznej wiedzy. Niezastąpione poczucie humoru. Polecam.
13 marca 2017 Basia - Właściciel
Bardzo dobry coach
Andrzeja znam od kilku lat. Pierwszy raz usłyszałam o nim od koleżanki, która uczestniczyła w jednym z jego kursów. Następnie uważnie śledziłam działalność Andrzeja w internecie. Zakończyłam także jeden z jego programów szkoleniowych pod nazwą 'Jak zarabiać na swojej wiedzy'. Bardzo podobają mi się narzędzia, które Andrzej na bazie swojego doświadczenia wypracował, stosuje i udoskonala. Narzędzia, które mają konkretne zastosowanie, a uczestnictwo w programie pozwala krok po kroku wdrażać je, modyfikować i dostosować do własnych potrzeb. Słowa, którymi mogłabym określić Andrzeja to: działanie, konkret i skuteczność. Oczywiście - polecam :)
13 marca 2017 Dominika - Właściciel marki T-Dance
Bardzo dobry coach
No cóż, świetny i doświadczony nauczyciel, który nie tylko jest nastawiony na mówienie, ale także na słuchanie, a nawet bardziej we wsłuchiwanie się w drugą osobę. Pomagał mi wielokrotnie i zapewne jeszcze wielokrotnie będę korzystać z jego niebanalnych darów i umiejętności. Zdecydowanie polecam :-)
13 marca 2017 PJK - terapeuta
Bardzo dobry coach
Tu powinno być jeszcze rewelacyjny coach :-) Miałam przyjemność uczestniczyć w 6 tyg szkoleniu jak zarabiać na swojej wiedzy. 6 cudownych tygodni motywacja jaką daje Andrzej jest czymś niesamowitym całe życie myślałam że moja wiedza nie jest wystarczająca aby cokolwiek z nią zrobić już po dwóch tygodniach okazało się że jednak byłam w błędzie. Ogólnie nie rozpisując się za dużo jestem bardzo zadowolona i ja pewno będę uczestniczyła w każdym szkoleniu Andrzeja jeżeli tylko będę miała taką możliwość. Raz jeszcze wielki pozytyw
12 marca 2017 Monika - Kowalik
Bardzo dobry coach
Szczerze pisząc nie miałem wielkich oczekiwań odnośnie szkolenia Andrzeja. Zapisałem się na nie sam nie wiem czemu. Intuicja mnie jednak nie zawiodła. Kurs się jeszcze nie skończył, a mimo to mogę już powiedzieć, że mnie zmienił. Pozwolił przełamać bariery, pchnąć swój rozwój do przodu, stać się sobą. Chciałbym się codziennie tak bardzo pozytywnie zaskakiwać.
12 marca 2017 Stanisław - architekt
Bardzo dobry coach
Brałam udział w 6 tygodniowym szkoleniu "Jak zarabiać na swojej wiedzy". Andrzej przez cały ten okres dzielił się ze mną rzetelną wiedzą i swoimi doświadczeniami. Krok za krokiem przedstawiał mi zagadnienia związane z uporządkowaniem mojej wiedzy aż do zarabiania na niej. Każdy moduł związany z szkoleniem był dawką wiedzy i zadań, które w konkretny sposób można zastosować w praktyce. Bardzo wysoko oceniam poziom wiedzy i zaangażowania Andrzeja jako cocha. Polecam Andrzeja wszystkim, którym zależy na wysokim poziomie usług.
12 marca 2017 Anna - właściciel
Bardzo dobry coach
Dzięki szkoleniu Andrzeja zrobiłam w szybkim czasie to, z czym nie mogłam sobie poradzić. Od chaosu w zasobach dotarłam do uporządkowania mojej wiedzy i rozpoczęłam pisanie książki. Dostałam ogromną dawkę konkretnej wiedzy i narzędzia do zarabiania. Lubię humor Andrzeja, jego szczerość i to, że nie lukruje, ani owija w bawełnę. Skutecznie motywuje do działania. Gdybym go nie znała i chciała przekonać siebie do skorzystania z jego usług, pokazałabym sobie efekty pracy z nim. One po prostu istnieją i z każdym dniem pojawiają się kolejne. Polecam!
12 marca 2017 Magdalena - publicysta
Bardzo dobry coach
Brałam udział w kursie "jak zarabiać na swojej wiedzy", trwającym 6 tygodni. Było to bardzo wartościowe doświadczenie, dzięki któremu usystematyzowałam moją wiedzę, stworzyłam pierwsze produkty, usprawniłam szkolenia i warsztaty, które prowadzę. Wsparcie Andrzeja w czasie kursu jest niezwykle efektywne, dzieli się on doświadczeniem i wiedzą, inspiruje do działania, nakierunkowuje na to co istotne oraz utrzymuje dynamikę pracy zespołu. Bardzo polecam
12 marca 2017 Anna Kowalczyk - opiekun osoby z ZA
Bardzo dobry coach
Brałem udział w szkoleniu "Jak zarabiać na swojej wiedzy". Praktyczne porady które krok po kroku wprowadzam do swojego życia. Praktyczne ćwiczenia i wiele wiedzy do wykorzystania. Andrzej Burzyński to wspaniała osoba pełna pasji którą przelewa na innych. Po szkoleniu mam jasny obraz gdzie i do czego dążę, polecam gorąco spotkanie z Andrzejem oraz jego wiedzą:) Szkolenie mega wartościowe!!!
12 marca 2017 Marcin Kubicki -
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w szkoleniu "Jak zarabiać na swojej wiedzy". Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie ilość praktyki i ćwiczeń. Wszystkie rozwiązania są praktyczne i skuteczne, sposób prezentacji przejrzysty, jasny, konkretny i z poczuciem humoru. Polecam!
11 marca 2017 Monika - www.monikagawanowska.pl
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński jest dla mnie ekspertem przekazującym wartości. Podczas kursu przekazuje cenną wiedzę i stawia na uczciwość w biznesie. Kurs: "Jak zarabiać na swojej wiedzy" dużo wniósł do mojego życia. Przede wszystkim zmieniłam myślenie i działanie w obszarach, które zostały poruszone podczas poszczególnych modułów.
11 marca 2017 Sylwia - psychodietetyk
Bardzo dobry coach
Andrzej - niezwykle szczery, życzliwy i wiarygodny jako człowiek… Podobnie jako mentor i doradca. Aktywnie wspiera w dążeniu do celów osobistych i zawodowych. Nie obiecuje efektów bez pracy, czy własnego zaangażowania… Dzieli się przede wszystkim praktycznymi doświadczeniami, dlatego ścieżka wskazana przez niego, staje się niezwykle jasna, klarowna i efektywna.
10 marca 2017 Marcin - Inżynier systemowy
Bardzo dobry coach
Andrzej ma niesamowity dar przekazywania wiedzy innym ludziom. Szkolenie „Jak zarabiać na swojej wiedzy?” dało mi dużo więcej niż przypuszczałam. Zaczynałam je z pustką w głowie i wieloma znakami zapytania, teraz mam obrany kierunek i plan działania. Materiały szkoleniowe są bardzo przyjemne w odbiorze i prowadzą uczestnika za rękę od jednego kroku do drugiego. Dawno nie brałam udziału w tak konkretnym i przemyślanym szkoleniu. Dziękuję!
10 marca 2017 Paulina - bloger z zadatkami na przedsiębiorcę
Bardzo dobry coach
Andrzeja znam od kilku lat i przez ten czas skorzystałam z jego doświadczenia i wiedzy w bardzo szerokim zakresie. Jest wyjątkowy w tym co robi przede wszystkim dlatego, że w sposób bardzo rzeczowy, życiowy i prosty przekazuje to, co w temacie najważniejsze. Dodatkowo jego bezpośredniość, poczucie humoru i obiektywizm budzą u mnie zaufanie i duże uznanie jako osoby towarzyszącej w rozwoju, pokonywaniu trudności. Bardzo dziękuję za wszystko, szczególnie za ostatnie szkolenie z zakresu zarabiania na swojej wiedzy, które sprawiło, że w krótkim czasie zrobiłam to, z czym zmagałam się od kilku lat... Serdecznie polecam Andrzeja do współpracy!
9 marca 2017 Katarzyna - trener
Bardzo dobry coach
Andrzej poprowadził merytoryczne i bardzo sprawne szkolenie ,ktore pomogło mi uporządkować wiedzę i ulożyc strategię działania ,której szukałam od dłuższego czasu .Skuteczne i proste ćwiczenia - krok po kroku !Super ! Polecam !
7 marca 2017 Katarzyna - Terapeuta
Bardzo dobry coach
Biorę udział u Andrzeja w kolejnym Szkoleniu. Nie mogę wyjść z PODZIWU, jak wielką ma WIEDZĘ, Pasję i Umiejętności w przekazywaniu Swojej Wiedzy. Rozkładając na Czynniki Pierwsze wszystkie postawione przez Niego Punkty Szkolenia można się bardzo WIELE Nauczyć i przenieść w Swoją Dziedzinę Życia i Rozwoju. Dlatego POLECAM Tego Coacha i Mentora w 101% bez żadnego "ale".
7 marca 2017 Wojtek - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Andrzej łączy w sobie wiele pozytywnych cech. W tym co robi jest bardzo autentyczny. Oprócz wiedzy ma też mądrość, którą potrafi się dzielić w sposób bardzo przyjazny dla odbiorców. Polecam osobę Andrzeja jako coacha, a także szkoleniowca i mentora.
6 marca 2017 Wiktor - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Dziękuję Bożenie i Andrzejowi za uważność dla mnie. W trakcie sesji czułam Ich profesjonalizm. Nie byłam oceniana - to dawało mi poczucie bezpieczeństwa i budziło moje zaufanie. Uczestniczyłam w kilku szkoleniach , warsztatach oraz indywidualnych spotkaniach . Te były dla mnie wyjątkowe , ponieważ widziałam i czułam współpracę dwóch zgranych osób , poświęcających mi czas, fachową wiedzę, uzupełniających się . Świetny pomysł na sesje przez skypa. Dostałam dużo konkretnych narzędzi do zdobycia wiedzy i działania. Z podziękowaniami ! Dorota
21 luty 2017 Dorota - właściciel, medycyna
Bardzo dobry coach
Sesja z Andrzejem jest bardzo konktretna, dobrze przemyslana, a zarazem elestyczna w jej przebiegu, inspirujaca, motywujaca, dajaca do myslenia. Z całego serca polecam Andrzeja jako Coacha i zarazem mam nadzieje, że bede miał okazje podzielić się z nim kawałkiem swojej pozytywnej energii i umiejętności.
31 stycznia 2017 bartlomiej - szef techniki lotniczej
Bardzo dobry coach
Polecam Andrzeja jako coacha i mentora. Jest konkretny, zaangażowany i bardzo profesjonalny w tym co robi. Wiedza którą przekazuje jest praktyczna i gotowa do zastosowania w każdej dziedzinie życia. Potrafi zaciekawić i zainspirować do dalszego działania. Pasja którą wkłada w swoje szkolenia emanuje na nas samych i motywuje do dalszego rozwoju. U Andrzeja miałem przyjemność odbywać " Kurs Umiejętności Menedżerskich " i gorąco polecam dla osób zainteresowanych zarządzaniem ludźmi a także podnoszeniem własnej skuteczności. Współpraca z Nim jest bardzo ciekawa i bogata w nowe odkrycia.
23 stycznia 2017 Piotr - szukający inspiracji
Bardzo dobry coach
Miałem zbyt wygórowane oczekiwania wobec podejścia do coachingu, wręcz dziecięce, myślałem, że po rozmowie i podaniu osobowości, będzie można dopasować do mnie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, odpowiednią pracę. Niestety, nie jest to takie kolorowe jak myślałem, ale dzięki rozmowie ustaliśmy moje mocne punkty i kierunki potencjalnego rozwoju, wspólnie rozważyliśmy też dynamikę bogactwa. Po trzeźwej analizie, myślę, że moja pierwsza sesja była udana :)
30 grudnia 2016 Tomasz Olech -
Bardzo dobry coach
Możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia Andrzeja pomogła mi osobiście, w wyborach zawodowych. Przełożenie planu na praktyczny wymiar jego realizacji, robi się łatwiejsze dzięki pomocy takiej osoby jak coach. Czas spotkania był zyskiem dla mnie. Pozdrawiam
13 grudnia 2016 Ewa - Pedagog
Bardzo dobry coach
Spotkania z Andrzejem i Bożeną Burzyńskimi to spokój, poczucie bezpieczeństwa i zyskana świadomość, że wystarczy zadać sobie pytanie: ,,Jak realizować marzenia''?(ja miałam pytanie, a Oni realizowali właśnie projekt o takim tytule!, a więc nie mogłam nie zainwestować w Siebie!).Dowiedziałam się na sesjach z przesympatyczną Parą Burzyńskich, że realizacja marzeń to podstawa dobrego życia(doskonale to czułam, ale nie wiedziałam , jak zabrać się do roboty:)), a myślenie możliwościowe zmienia perspektywę patrzenia i myślenia , której nie odkryłabym sama. Poczucie bezpieczeństwa, normalność i konkretna pomoc to marka Andrzeja i Bożeny B.!
24 października 2016 Joanna - Nauczyciel z klasą/początkujący Coach
Bardzo dobry coach
W chwili zwatpienia moj narzeczony polecił mi porozmawiać z kims kto mi wskaże dalsza droge- i był to Andrzej.Wczesniej nie mialam coacha i nie zabardzo wiedzialam w jaki sposob ktos kogo nie znam ma mi tak pomóc. Odnosze wrażenie że Andrzej umie czytać w myślach;) Tak sobie wyobrażałam droge do marzen ale balam się zaryzykować-bo nikt doświadczony życiowo mnie w tym nie upewnił. Mnostwo cennych rad z życia wziętych, plan działania i pozytywne nastawienie to to co zyskałam po rozmowie z Andrzejem. Polecam tym co maja konkretny plan i go nie mają, tym co mają chęci żyć w zgodzie ze sobą!:)
20 października 2016 Anna - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Andrzej był moim konsultantem Career Direct. Po rozmowie wiele rzeczy stało się bardzo jasne i klarowne. Test pomógł mi poukładać wszystko w odpowiedniej kolejności. Inwestycję w test uważam za udaną.
14 października 2016 Edwin - -
Bardzo dobry coach
Andrzeja poznałam dość prozaicznie - na Facebook'u - gdzie wspaniałomyślnie zaproponował mi cykl szkoleń audio i wideo w bardzo promocyjnej cenie. Taki coaching na odległość. Jestem w trakcie przepracowywania usłyszanych treści i z pewnością nie żałuję poczynionej inwestycji. Odpowiadając na pytania zadawane w trakcie kolejnych modułów, byłam w stanie usystematyzować i / lub potwierdzić moje własne odkrycia i wcześniej nabytą wiedzę. Weryfikuję też szereg prawd o regułach spełnionego życia. To, co mnie dodatkowo przekonało do Andrzeja, to wyznawane przez Niego wartości - spójne z moimi. Dzięki temu nie obawiam się żadnej manipulacji z Jego strony ani też przemycania treści z mojego punktu widzenia nieetycznych. Fakt ten sprawił również, że bez lęku zrezygnowałam z potencjalnej współpracy z osobami o skrajnych wobec moich poglądach na drogę do zysku i szczęścia. Już wiem, że tak można i że to ważne dla mnie kryterium owocnego biznesu. Kolejną rzeczą, na którą zwróciłam uwagę podczas jednego z webinarów, jest ogromne doświadczenie Andrzeja. Na moje pytanie odpowiedział z ogromną precyzją i celnością, znów - jednym tylko zdaniem - nakierowując mnie na właściwą drogę. To wszystko sprawiło, że wczoraj zamówiłam jedną z jego książek. Bo wiedzy i rzetelnego wsparcia z TAKIEGO źródła nigdy za wiele.
3 października 2016 Maria - specjalista ds. żywienia i dietetyki, nauczyciel,
Bardzo dobry coach
Z Andrzejem odbyłem szkolenie w temacie: Jak zarabiać na swojej pasji. Bardzo cenię sobie jego przygotowanie, doświadczenie, praktyczne rady i wskazówki, które wcielam w życie od razu po wyjściu ze szkolenia. Poruszyliśmy zagadnienia związane z kreowaniem produktu, marketingiem i kanałami dotarcia do klienta, planem rozwoju i działania, który zaraz po szkoleniu zacząłem wcielać w życie. Polecam Andrzeja każdemu kto pragnie się rozwijać i robić wżyciu to co lubi! Kamil Sander
25 września 2016 Kamil - Trener Efektywnej Sprzedaży i Komunikacji
Bardzo dobry coach
Andrzeja znam już od lat i widzę, że ciągle się rozwija i wspiera innych w rozwoju. Ostatnio miałem go okazję zaprosić na Forum Rozwoju Lidera organizowane przez Instytut Rozwoju Złote Jabłko i byłem pod wielkim wrażeniem tego jak w ramach ćwiczenia w ciągu zaledwie kilku minut poprowadził jedną osobę w procesie eksplorowania ważnego dla niej pragnienia, które doprowadziło do podjęcia praktycznych kroków w celu jego realizacji. Serdecznie polecam!
15 września 2016 Wojciech Kowalewski - Prezes Zarządu Instytut Rozwoju Złote Jabłko
Bardzo dobry coach
Zorganizowaliśmy spotkanie poruszające problemy dzisiejszego społeczeństwa, takie jak: stres, brak pewności siebie, odnajdywanie własnej motywacji. Pan Andrzej jak na prawdziwego profesjonalistę przystało, przygotował się fantastycznie. Beneficjenci bardzo chętnie uczestniczyli w warsztacie. Pomógł nam odnaleźć nasze życiowe cele i zmotywować nas do dalszych działań. Z całego serca polecamy Pana Andrzeja, jest nie tylko bardzo przyjazną osobą, ale również świetnym coachem. Ocena 10/10!
6 września 2016 Krystian - Kierownik projektu społecznego "Go For Yourself"
Bardzo dobry coach
Poznałam Andrzeja na szkoleniu i od razu go polubiłam. Jest nie tylko miły i ma poczucie humoru :) To FACHOWIEC. Zawsze mogę liczyć na wsparcie. Jeśli nie wiem co albo jak zrobić, wiem, że mogę zwrócić się do Andrzeja po pomoc. Polecam sprawdzonego fachowca.
31 sierpnia 2016 Živilė - Tłumacz j. litewskiego
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Andrzejem wspominam przede wszystkim jako przepełnione pozytywną energią. Od razu nawiązaliśmy serdeczny i szczery kontakt. To co jest natychmiast wyczuwalne, to autentyczna życzliwość Andrzeja, chęć pomocy drugiemu człowiekowi stawiana na pierwszym miejscu. To rzadka i piękna cecha w czasach, gdy ,,coach" dla wielu jest tylko modnym zawodem zapewniającym wysokie dochody. W przypadku Andrzeja jest to prawdziwe powołanie. Jestem 48-letnią kobietą, po naszym spotkaniu nie spodziewałam się odkrycia czegoś, czego bym już o sobie nie wiedziała. Raczej chciałam z pomocą fachowca uporządkować tą wiedzę, którą mam. A jednak Andrzejowi udało się wskazać mi parę kwestii, których sobie nie uświadamiałam. Podał też genialne w swej prostocie sposoby, jak bezpiecznie zacząć realizować swoje marzenia. Poczułam, że nigdy nie jest za późno, aby żyć tak, jak się tego pragnie, żyć swoim a nie cudzym życiem... Gorąco polecam. :-)
26 sierpnia 2016 Kamilla - opiekunka i fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Andrzej ma podejście bardzo praktyczne. Jego prowadzenie i rady są zorientowane na rzeczywiste rezultaty. Praca a z Andrzejem daje szybkie efekty, gdyż koncentruje się na konkretach i potrafi dostosować to, co mówi do aktualnej sytuacji osoby, z która pracuje.
19 sierpnia 2016 Agata - szkoleniowiec/coach
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński przyjechał do naszej firmy dwupokoleniowej i po uprzednim zrobieniu testów osobowościowych pomógł nam zrozumieć jak dopasować zadania w biznesie do naszych zdolności i uwarunkowań. Dzięki wskazówkom Andrzeja zaczynamy lepiej organizować pracę i wprowadzamy właściwy podział ról. Chcemy też podzielić czas na poświęcony dla siebie, rodziny i firmy. Dziękujemy Andrzeju, po spotkaniu z Tobą czujemy mobilizację do dokonywania pozytywnych zmian w naszym zespole zarządzającym.
12 maja 2016 Ewa , Teresa i Krzysztof - Zespół Zarządzający :) - firma rodzinna
Bardzo dobry coach
Andrzej jest rzeczywiście praktykiem. Zamówiłem sesje pod kątem opracowania licencji na mój model biznesowy. Myślałem, że w czasie sesji u Andrzeja przedstawi mi on pakiet informacji na podstawie, którego będę mógł sporządzić interesującą mnie umowę. Okazało się, że wszystko zrobiliśmy razem na miejscu, jedyne co potrzebowałem zrobić sam to przepisać to na czysto. Polecam i Pozdrawiam
11 maja 2016 Marcin - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w jednym ze szkoleń prowadzonym przez Andrzeja i przyznaję, że zrobił on na mnie wrażenie osoby godnej zaufania, jak również zaimponował mi swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego zdecydowałam się na kilka indywidualnych spotkań coauchingowych. Andrzej z pełnym zaangażowaniem przeanalizował moją sytuację zawodową i pomógł mi podjąć właściwą decyzję, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Uważam, że udział w szkoleniu prowadzonym przez Andrzeja, jak również rozmowy z nim były dla mnie dobrą inwestycją w siebie. Szczerze polecam!
23 kwietnia 2016 Arletta - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Powiem w wielkim uproszczeniu - nie skorzystać ze wskazówek Andrzeja to zmarnować wielką szansę. Andrzej pokazuje rozwiązania dopasowane do konkretnej osoby i jej sytuacji. Poza tym to bardzo serdeczny i życzliwy człowiek. Jestem bardzo wdzięczna za jego wskazówki, dzięki którym mogę ruszyć do przodu ze swoimi planami.
12 kwietnia 2016 Anna - W trakcie zmiany zawodu
Bardzo dobry coach
Andrzej to rzeczywiście przykład człowieka z pasją, którą zaraża już na pierwszym spotkaniu. Zresztą treść, sposób prowadzenia bloga, webinarów i audycji o tym dowodzi. Potrafi dokonać bardzo trafnego wglądu i oceny ludzkiej osobowości. Podczas spotkań coachingowych miałam przyjemność doświadczyć jego ogromnej kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Po każdych 90 minutach spotkania czuję niezwykły przypływ energii, motywacji, które oczywiście owocują dużymi zmianami w moim życiu.
4 kwietnia 2016 Adriana Borzyszkowska -
Bardzo dobry coach
U pana Andrzeja Burzyńskiego wziąłem dwa dni coachingu. Nasze drogi otarły się parę razy wcześniej, przeczytałem wszystkie jego książki i przesłuchałem jego filmiki na YouTubie. Słuchałem też radiowych podcastów na Kontestacji, wiedziałem więc, że to jest człowiek, którego potrzebuję na tym etapie mojego życia i rozwoju. Sesje z nim zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie. Przyjechałem przygotowany do rozmowy, ale on również był przygotowany, mając dla mnie kilkanaście interesujących ścieżek rozwoju kariery. Byłem pozytywnie zaskoczony jego fachowością i praktycznością. Jeśli poszukujesz coacha, to zachęcam cię do kontaktu z panem Andrzejem Burzyńskim i jego firmą.
21 marca 2016 Andrzej - Coach, konsultant
Bardzo dobry coach
Pozytywny, z poczuciem humoru, nastawiony na cel. Andrzej potrafi znaleźć sedno problemu i widzi szerszą wizję rozwoju. Właśnie za umiejętność szerszego spojrzenia szczególnie go cenię i zdecydowanie polecam jako coacha.
17 marca 2016 Piotr - trener biznesu, przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Andrzej jest konkretny, potrafi szybko zorientować się w sytuacji. Już w trakcie pierwszego spotkania pomógł mi wytyczyć dalsze kroki związane z rozwojem zgodnym z moimi umiejętnościami i preferencjami. Polecam z czystym sumieniem!
8 marca 2016 Paweł Wojtaś - Specjalista ds.Ubezpieczeń
Bardzo dobry coach
Jestem na TAK! Dzięki Andrzej, że pomogłeś mi ustalić co jest moim podstawowym obdarowaniem:)) Dwa lata temu miałem okazję pierwszy raz posłuchać Andrzeja na "Kontestacji", następnie przez kilka tygodni uczęszczałem na jego wykłady zostając na dodatkowo płatnych warsztatach. Co się od tego czasu zmieniło: -zrozumiałem jaki jest wspólny mianownik moich różnych prac, które wykonywałem (DEALMAKER) -zacząłem zarabiać na swojej wiedzy więcej (negocjuję w imieniu klientów ich kredyty w bankach -z tą różnicą , że mi zawsze płaci KLIENT!) -rozpocząłem pracę nad zaistnieniem w internecie aktywnie (webinary, podcasty, blog -część w trakcie budowy) -czyli zmieniło się moje myślenie o sposobach zarabiania!!! Andrzej dodatkowo potrafi dostosować poziom wiedzy do poziomu osoby szkolonej dzięki temu efekty są zawsze szybkie i widoczne. Do Andrzeja oprócz innych jego zalet przekonał mnie jego kompas moralny, który jest zgodny z mim:) -ustawiony na Bóg Biznes Rodzina! Dariusz Górniewski
4 listopada 2015 Dariusz Górniewski - Owner/Finanse
Bardzo dobry coach
Andrzej ma ogromna wiedze i umie ja przekazac.Poza tym zawsze wie co powiedziec i ma trafne spostrzezenia. On rzeczywiscie byl w stanie przetransportowac mnie z miejsca, w ktorym kiedys sie znajdowalam do miejsca, w ktorym jestem teraz.
2 listopada 2015 Marta - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Andrzej jest jak drogowskaz :) Co bym o nim nie napisał to i tak nie odda to w pełni jego zangażowania. Jest wyśmienity w tym co robi, polecam każdemu bo jego wiedza i oddanie wobec innych ludzi realnie zmienia życie na lepsze!!!
26 października 2015 Marcin - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Andrzej jest świetnym specjalistą. Jego trafne uwagi świetnie wskazują nowe cele, jak również moje braki. Zawsze zaangażowany i bardzo otwarty. Cechuje Go słowność oraz szczera chęć pomocy w rozwoju firmy.
6 października 2015 Barbara - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński jest jak GP... wskazuje odpowiednią drogę i jak go posłuchasz to dojedziesz do wyznaczonego celu. My posłuchaliśmy go i po sesjach coachingowych realizowaliśmy wspólnie ułożony plan, dużo wniosło to do naszego życia. Dodatkowo cały czas motywuje nas rozwój Andrzeja, przez lata które go poznajemy, widać jak aktywnie działa i odnosi sukcesy. Andrzeja postawa znaczy dla nas dużo, jak mówią: "słowa uczą, ale przykłady pociągają". Obecnie jesteśmy "ambasadorami" Andrzeja, polecamy często jego audycje i jego sesje coachingowe. Nasze pełne uznanie dla bardzo dobrego coacha!
4 października 2015 Karolina i Grzegorz - architekci
Bardzo dobry coach
Duże doświadczenie oraz pasja do tego co robi czynią Andrzeja wybitnie dobrym coachem! Jest to osoba o dużym zrozumieniu. Niejednokrotnie byłem świadkiem jak coachował osoby, które były dużo młodsze od niego. I to z powodzeniem. Zalecam każdemu, kto miewa rozterki na swojej drodze życiowej! Polecam także jego audycje w radiu Kontestacja, gdzie dzieli się wiedzą, która niejednokrotnie pozwoliła mi spojrzeć na problemy z dystansu.
8 sierpnia 2015 Paweł - Programista
Bardzo dobry coach
Andrzej, to człowiek, który rzeczywiście żyje życiem pełnym pasji. Jego otwartość jak również naturalna umiejętność słuchania połączona z dużą kreatywnością pomogła mi odkryć możliwości, które do momentu coachingu pozostawały ukryte. Dał mi dużą motywację, wiarę we mnie i przysłowiowy ,,wiatr w żagle”.
18 czerwca 2015 Michał - Student
Bardzo dobry coach
Andrzej jest jedną z osób, która wpłynęła na moje życie w stopniu ogromnym. Przede wszystkim dostarczył odpowiednich narzędzi potrzebnych do zmiany, a także ukierunkował w stronę rozwoju swojej pasji. Najlepszym podziękowaniem będzie to, że za lat kilka ( a może wcześniej ) osiągnę sukces, który będzie hołdem jego pracy.
18 czerwca 2015 Mariusz Anuszkiewicz -
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński w prosty i przystępny sposób przekazuje wiedzę o rozwoju osobistym. Przeprowadził ze mną pierwszy coaching w moim życiu zachęcając do kolejnych. Odkryłam nowe potencjały bloga, który zaczęłam prowadzić krótko przed naszym spotkaniem. Czuję, że rozwojowo przeskoczyłam o kilka miesięcy, może nawet lat. Przede wszystkim Andrzej jest szczerą, przemiłą osobą, od której wiedzę aż chce się czerpać garściami. Nie tworzy muru między sobą a klientem. Burzy go na samym początku swoim humorem i uśmiechem. Najchętniej wysłałabym do niego całą moją rodzinę!
15 czerwca 2015 Agnieszka - architekt
Bardzo dobry coach
Adrzeja cenię za zaangażowanie w to, co robi. Jest pasjonatem wiedzy. Dozuje ją w rzetelny, a zarazem przystępny sposób. Jego wartości ugruntowane są na prawdzie, uczciwości i zdrowym rozsądku. Jest autorytetem, za którym podąża się z przyjemnością.
14 czerwca 2015 Anie Robins - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Andrzej poprzez inteligentne prowadzenie pomógł mi zrozumieć jakie mam talenty, silne i słabe strony, pomógł mi lepiej zrozumieć moją osobowość. Dzięki niemu mogłem w krótkim czasie trafnie "wywęszyć" jak mogę zarabiać na swoich pasjach - ułożył nawet dla mnie zarys planu, przez co wiem w którą stronę iść i na co zwracać uwagę. W 2.5h zrobiliśmy razem coś, co ja próbowałem bezskutecznie robić sam przez ostatnie dwa lata. Jest osobą nie tylko bardzo mocno kompetentną, ale również życzliwą i dowcipną, co sprawia, że coaching z nim to czysta przyjemność.
13 czerwca 2015 Jakub - inżynier
Bardzo dobry coach
Profesjonalny, konkretny i taki ludzki w tym swoim profesjonalizmie :) - coach to zbyt mało powiedziane, ze swoim doświadczeniem którym potrafi się podzielić i wartościami którymi się kieruje niewątpliwie jest też mentorem. Już podczas pierwszej rozmowy otrzymałam bardzo konkretne i przydatne informacje do zastosowania (linki, miejsca).Zdecydowanie polecam. Dobrze spotkać na swojej drodze kogoś takiego jak Andrzej .
12 czerwca 2015 Joanna - terapeuta uzależnień
Bardzo dobry coach
Wielki potencjał zawodowy + personalny+ wizjoner? = świetny coach! Andrzej pomoże nakierować wątpiących i niezdecydowanych na właściwy tor i poprzez trafne wskazówki konkretnie wyznaczyć plan działania. Gorąco polecam:)
24 maja 2015 Ania - doradca wizerunku personalnego
Bardzo dobry coach
Witam. Rozmowa z p. Andrzejem odbyła się dzisiaj. Bardzo bałam się tego czy te 1,5 godz. może coś dać.Ale niepotrzebnie. Świetna atmosfera, szybko nawiązana nić porozumienia, a co najważniejsze szybkie, trafne reakcje Prowadzącego, właściwe pytania otwierające drzwi do mnie samej. Mnóstwo konkretnych wskazówek. Polecam każdemu kto poszukuje prawdy o sobie, swoich mocnych stronach i oczekuje osobistych wskazówek.
20 maja 2015 Agnieszka - obecnie mama i żona, szukająca drogi zawodowej
Bardzo dobry coach
Witam. Po rozmowie z P. Andrzejem dowiedziałem się czy to, co chce robić w życiu jest dla mnie dobrym rozwiązaniem. Razem ustaliliśmy dla mnie strategie działania na kolejne miesiące. Polecam P. Andrzeja, ponieważ jest dobrym słuchaczem i rozmówcą, jak i osobą pełną poczucia humoru. Jeżeli czujesz, że to co robisz w życiu męczy Cię i chciałbyś/chciałabyś coś zmienić, tylko nie wiesz od czego zacząć, Andrzej Burzyński to osoba, która z pewnością nakieruję Cię na dobre tory kariery pełne pasji :)
16 kwietnia 2015 Radosław - Pracownik działu E-commerce
Bardzo dobry coach
Jestem dosłownie po coachingu, i na świeżo z czystym sercem - Gorąco Polecam!! Dużo mi ta rozmowa rozjaśniła, podpowiedziała, ukierunkowała i utwierdziła w działaniach. Rozmowa jak z dobrym przyjacielem, dostałam wsparcie, wskazówki, propozycje działań. Polecam!
8 kwietnia 2015 Monika - Zarządca Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z coachingu u p. Andrzeja :-) Bardzo dobry coach, trafia w sedno sprawy, daje konkretne wskazówki, a przy tym to bardzo ciepły i przyjazny człowiek oraz - co bardzo ważne dla mnie - człowiek żywej wiary, znający Biblię i Jezusa
5 kwietnia 2015 Anna - Specjalista ds. Kadr i Płac
Bardzo dobry coach
Swietny coach, znakomicie potrafie postawic sie w mojej sytuacji i trafic w sedno sprawy. Z kazdej sytuacji jest jakies (dobre) wyjscie a kiedy takiego nie widze to znaczy ze czas na couching z Andrzejem. To zadziwiajace jak potrafi on poszerzyc moje horyzonty i w pozornych problemach pokazac nowe mozliwosci. Serdecznie polecam.
4 kwietnia 2015 Lukasz - Architekt / Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Andrzej jest idealnym trenerem i bardzo sympatyczna osoba. Skorzystałem z jego usług coachingowych i naprawdę warto było. Nareszcie wiem co chce robić i która droga iść. Dzięki temu spotkaniu odkryłem swoja pasje, która jest idealnym połączeniem tego czym się interesuje i tego co pragnę osiągnąć. Przyszedłem z wielka pustka w głowie, wyszedłem jako nowy szczęśliwy Człowiek. Jeszcze raz dziękuje Andrzeju. Polecam Wszystkim
27 marca 2015 Michal - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Do rozmowy z Andrzejem dojrzewałam. Poznałam go na szkoleniu 2 lata wcześniej i często słucham i czytam jego wykładów. Bardzo przemawiają do mnie jego nauki. Bezpośrednia konfrontacja to jednak coś innego i niesamowitego - w godzinnej rozmowie dostałam konkretne wskazówki. Bardzo ciepły kontakt. Miałam wrażenie, ze to ktoś mi dobrze znajomy, bliski i bardzo życzliwy. I do tego szczerze kieruje się wiarą. To bardzo dodaje mu autentyczności. Dziękuję Andrzeju!
12 marca 2015 Alicja - product manager
Bardzo dobry coach
Poznałam Andrzeja na seminaraich rozwojowych, które organizował w Zielonej Górze. Wniosły sporo prostej wiedzy o ososbowościach, o talentach, itp.Następny raz dotyczył pomysłu wystartowania ze szkoleniami dla ludzi z zakresu doradztwa filozoficznego połączonego z coatchingiem. Andrzej obejmował w lot temat i widział praktyczne rozwiązania. Jest niezwykły w swoim widzeniu rozwiązań i inspiracji, by nie bać się wchodzić w nowe obszary działań. Ostatnio krótka rozmowa z Nim na temat: Jak mogę zarabiać na swojej wiedzy? zaczęła coś zmieniać w moim myśleniu o zarabianiu w dziedzinach, które uważałam tylko za moją służbę ludziom (terapia chrześcijańska). Widzę w Andrzeju niezwykły talent przekuwania potencjału osób na praktykę działań, z których wyniknie coś konkretnego w postaci pracy i pieniędzy. Szczególnie to ważne w dzisiejszej dobie, gdzie z pracą trudno. Wiem jak mi trudno wyjść z myślenia pracy etatowej...Andrzej wybija cegłę w murze mej mentalności pracy - by nie bać się żyć z pasji i swoich umiejętności. Ela - pisarka, dr filozofii
6 marca 2015 Ela Stawnicka-Zwiahel -
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Pierwszy raz spotkałam Andrzeja na jednym z jego szkoleń. Było to dla mnie tak pozytywne doświadczenie, że zdecydowałam się na sesję coachingową. Bezpośrednia rozmowa w pełni spełniła moje oczekiwania: Andrzej jest konkretny, przenikliwy, otwarty, dowcipny i dużo by jeszcze wymieniać pozytywnych określeń Jego Osoby. Jego trafne spostrzeżenia i wskazówki zamierzam wprowadzić w życie i jestem pewna, że przyniosą pozytywne efekty. Polecam Andrzeja Burzyńskiego, bo nawet 1 h rozmowy z Nim może wiele zmienić.. Sprawdź :) Dorota - kasjer walutowy
28 luty 2015 DOROTA - kasjer walutowy
Bardzo dobry coach
Witam! Do niedawna myślałem, ze po tylu już przeczytanych książkach, obejrzanych kursach wideo i czasie spędzonym na seminariach wiem już wszystko, ale mimo tego, tej całej cudownej wiedzy, odkrywała się przede mną smutna prawda. Mimo tej ogromnej wiedzy, która posiadam w porównaniu ze zwykłym "śpiącym kowalskim" i która jest jak niebo, a ziemia to moje życie niewiele się zmienia... Ja wciąż tkwię w tych samych problemach i żadne zdobyte pieniądze nie są w stanie zapewnić mi szczęścia, którego szukam. Czasem już miałem tego wszystkiego dosyć... I podczas jednego z takich momentów, słuchając audycji Andrzeja uświadomiłem sobie, ze ten człowiek doskonale wie co w moim życiu jest nie tak... Zycie bez pasji to bezustanne podążanie na oślep... I nigdy nie zapomnę jak podczas naszej rozmowy poczułem po raz pierwszy w życiu, ze przecież mogę robić wszystko to, czego tak naprawdę pragnę, wystarczy słuchać własnego wewnętrznego głosu, który czasem tłumimy przez cale lata, bojąc się po prostu tego, jak wspaniali i wielcy możemy być... i z całym przekonaniem mogę teraz stwierdzić ze coaching u Andrzeja jest jedna z moich najlepszych inwestycji w rozwój. Choć tak naprawdę to słowo jest za male, by opisać to, jak każdego dnia staje się coraz szczęśliwszym człowiekiem, realizując przy tym moja życiową pasje... Naprawdę WIELKIE Dzięki Andrzej :)
22 luty 2015 kamil - przedsiębiorcą
Bardzo dobry coach
Po wykładzie Andrzeja, w ramach wydarzenia organizowanego przez jedną z organizacji studenckich, postanowiłam umówić się na coaching. Rozmowa pomogła uporządkować mi kilka rzeczy w życiu, spisaliśmy plan działania, a po spotkaniu nadal pozostajemy w kontakcie mailowym. Jestem wdzięczna za celne spostrzeżenia, nakierowanie mnie na właściwy tor i konkretne wskazówki. Pozytywne podejście do życia, skromność i chęć pomocy widać w Andrzeju na pierwszy rzut oka :)
23 grudnia 2014 Natalia - studentka
Bardzo dobry coach
Andrzej to konkret, a jednocześnie bardzo ciepły i mądry człowiek.I ktoś taki właśnie był mi potrzebny. Chętnie dzieli się swoim cennym doświadczeniem i wiedzą w zakresie prowadzenia własnej firmy. Podczas naszej wspólnej pracy otworzyły się przede mną obszary, o których wcześniej nie myślałam. Umiejętnie wykorzystał moje dotychczasowe doświadczenie i potencjał, aby stworzyć plan działania na kolejny rok. Pomógł mi uporządkować to, co do tej pory robiłam,a także zobaczyć, co mogłabym robić lepiej lub inaczej. I wreszcie miód na serce - metoda małych kroków, która daje mi nadzieję, że wreszcie dojdę do obranego celu. Bardzo polecam pracę z Andrzejem!
22 grudnia 2014 Kasia - trener międzykulturowy
Bardzo dobry coach
Po 4 sesjach, spotkaniach, luznych nieskrepowanych rozmowach Andrzej nadwyraz łatwo przeprowadzil mnie na druga strone wiart. Otworzyl mi swiat, w ktorym wszystko przybralo inne znaczenie. Dzieki niemu otworzylem swe serce by kroczyc bardziej radosnie przed siebie. Dziekuje Ci Andrzej. Andrzej Burzynski- to moj coach!!!
19 listopada 2014 Tomek - własciciel firmy Window Cleaning w UK
Bardzo dobry coach
Andzej jest bardzo dowcipny i zawsze pozytywnie nastawiony do zycia. Sklada sie w 65% z wody i 35% z endorfin. A teraz konkrety - Andzej robi rewelacyjne wyklady, uczyl mnie przemawiania publicznego. Pomogl mi uswiadomic moje atuty, nauczyl jak zmiescic sie w czasie jednoczesnie selekcjonowac tresc tak, aby przemowienie bylo fascynujace. Andzej ma najprawde zdrowe podejscie do pieniedzy - zyje skromnie, zna swoja wartosc - warto brac z niego przyklad :)
29 października 2014 Kacper - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Jestem pod wielkim wrażeniem mojej wczorajszej sesji coachingowej! Już dawno nie spotkałam tak niesamowicie spójnego człowieka. Pozytywna energia bije nawet przez ekran monitora. Uważny słuchacz, trafia w punkt, skraca dystans, dodaje skrzydeł i daje kopa energetycznego.... Aż chce się od razu zacząć działać! Dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego, że droga, którą wskazał mi Andrzej była od dłuższego czasu moim najskrytszym marzeniem, które ukryłam na dnie serca, myśląc, że jest ono niemożliwe do zrealizowania. To niesamowite! BARDZO DZIĘKUJĘ! Szczerze polecam!
23 października 2014 Magda - ekonomistka na urlopie wychowawczym :-)
Bardzo dobry coach
Andrzej jest człowiekiem pełnym pasji i potrafi zarażać tym innych. Dokładnie wsłuchuje się w słowa klienta i perfekcyjnie wyłapuje istotę sprawy, nie tracąc czasu na mniej ważne sprawy. Ma duże doświadczenie dzięki własnej działalności biznesowej jak i historiom innych przedsiębiorców. Doradza i nakreśla plan działań wraz z określonym limitem czasowym, uwzględniając w tym możliwości klienta. Najbardziej podoba mi się osobowość Andrzeja i jego sposób pracy - prostota i bezpośredniość w przekazywaniu wiedzy. Dzięki jego warsztatom oraz indywidualnym spotkaniom czuję, że z dobrym planem, określeniem finalnego celu, systematyczną pracą jestem w stanie spełnić swoje marzenia. Zdecydowanie polecam coaching z Andrzejem.
6 października 2014 Dominika - Creative Director
Bardzo dobry coach
Szybko orientuje się w temacie. Jego nauczania trafiają prosto w serce. Warto skorzystać gdy samemu zrobiło się już dużo by spojrzał fachowym okiem i doradził. Potrafi słuchać i trafnie odpowiadać.
3 października 2014 Jarek - software developer
Bardzo dobry coach
Umiejętności Pana Andrzeja, jego ogromne zaangażowania oraz to, że jest wspaniałym człowiekiem pozwoliły mi odkryć piękno życia i swoją pasję. Pan Andrzej Burzyński posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, dzięki czemu podczas sesji czułem się bardzo dobrze i w pełni zrozumiany. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać coaching z Panem Andrzejem zdecydowałbym się na niego 10 lat wcześniej. Dziękuję.
2 października 2014 Tadeusz - Automatyk
Bardzo dobry coach
Miejsce w życiu , w którym obecnie się znajduję jest efektem wpływu na moje myślenie Andrzeja Burzyńskiego od niespełna 10 lat. Wtedy jednak, ok 10 lat temu, nie sądziłem, że moje życie otworzy przede mną takie możliwości. Stało się tak dzięki decyzjom , do których podjęcia zachecał mnie właśnie Andrzej. Jego doświadczenie , mądrość , pomysłowość nigdy nie zawiodły w przypadku rozwiązywania szeroko pojętych problemów biznesowych i nie tylko biznesowych. Fakt , że mam kontakt z tak fachowym doradcą pozwala mi czynić bardzo śmiałe kroki w różnych dziedzinach życia ,a żadne moje pytanie jak dotąd nie pozostało bez satysfakcjonującej odpowiedzi. Życzę każdemu takiego wsparcia w drodze przez życie jakie daje Andrzej , a Tobie Andrzeju dziękuje ,że mi takie dajesz..
24 września 2014 Tomek - współwłaściciel firmy deweloperskiej/kierownik, pi
Bardzo dobry coach
Andrzej przez swoją życzliwość, bezpośredni sposób bycia i przyjazne nastawienie bardzo szybko nawiązuje świetny kontakt i wyzwala otwartość w rozmówcy. Ma dużą wiedzę oraz talent do łączenia jej elementów w spójną całość, a co najważniejsze, potrafi przekazać ją w przystępny i atrakcyjny sposób, opatrzyć odpowiednim komentarzem, ćwiczeniami, pytaniami, tak że całość nabiera praktycznego wymiaru, a odbiorca dostaje konkretne narzędzia do zastosowania w swoim życiu. Szczerze polecam Andrzeja jako świetnego coacha!
10 września 2014 Anna - zawód w toku zmian:)
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński jest jedną z niewielu osób jakie poznałam, dla których liczy się wartość i zaangażowanie osoby, która zwraca się do niego o pomoc, a nie jej portfel. Większość osób deklaruje pomoc drugiej osobie za pewne sumy, lecz niczego konkretnego nie dają, mówią zawile, a człowiek i tak nic z tego nie wyciąga. Kasa idzie w błoto, a efektu nie ma. Ilu ludzi jest podenerwowana przez przedmiotowe traktowanie? Chyba każdy z nas, niezależnie od wieku ma doświadczenie typu 'Lekarz miał mi pomóc, ale nie potraktował mnie jak człowieka, tylko jak przypadek! Wcisnął leki, wziął kasę, zrobił byle co, a nadal nie wiadomo co mi jest!'. Z Andrzejem jest zupełnie inaczej. Na każde moje pytanie ma mądrą odpowiedź. Na zaufanie odpowiada przyjaźnią, a jego napomnienia cechują się niezwykłą prostotą i mądrością. Jest to doświadczony nauczyciel, specjalista w dziedzinie coachingu i wyśmienity trener. Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej z nim, a obecność takich ludzi w tym świecie napawa mnie falami entuzjazmu! Jest to osoba, przy której aż chce się żyć!
31 sierpnia 2014 Gabriela - Klient
Bardzo dobry coach
Andrzej ujął mnie tym, że przy całej swojej ogromniej wiedzy z zakresu szeroko pojmowanej psychologii, jak i wielu dziedzin zawodowej aktywności, pozostaje człowiekiem bardzo skromnym, wręcz onieśmielonym w pierwszym kontakcie, co powoduje, że szybko można się nań otworzyć, bo nie stawia barier. Ważne było też dla mnie to, że łatwo wczuł się w moją sytuację, nie starał się niczego forsować, czego - być może paradoksalnym - efektem było to, że poczułam się zachęcona, aby coś konstruktywnego z moim życiem zrobić, pamiętając, aby być w tym wszystkim w zgodzie ze sobą i ze swoim rytmem - to daje mi ogromną radość i satysfakcję :) Gorąco polecam Andrzeja jako wyjątkowego coach'a!
17 sierpnia 2014 Ania - urzędnik
Bardzo dobry coach
Witam wszystkich tych którzy skorzystali z usług Andrzeja i będą korzystali, od 2011r. przeplatają się przez moje życie różne książki, ludzie, szkolenia, „biznesy” i jak my wszyscy chcemy lepiej w życiu i szukamy cały czas jak poprawić jego jakość, poznałem Andrzeja przez jego audycje które tak do mnie dotarły i tak je polubiłem że przesłuchałem niemal wszystkie w ciągu miesiąca jadąc samochodem, kolejnym krokiem było oczywiście poznanie go na szkoleniu i tu zaczęło się lepsze, zamówiłem coaching i po kilku radach i kontaktach Andrzeja zrobiło się lepiej nie tylko na duszy ale to co dla mnie było najważniejsze lepiej na koncie, najlepsza inwestycja w szkolenie i szybki zwrot, dziękuje i do zobaczenia.
30 czerwca 2014 Bartosz Swarcewicz -
Bardzo dobry coach
Andrzej jest wyjątkowo otwartym człowiekiem z ogromną wiedzą, taktem i humorem. Miałem wrażenie jakby dla niego każda minuta w której zdobył naszą uwagę była bezcenna. Jak to sam powiedział, "uwielbia ludzi i przemawiać do nich". W kontakcie indywidualnym stwarza ogromny komfort do otwarcia się i dalszego dialogu. Nie słodzi niepotrzebnie, ale mocno stąpa po ziemi. Trafia w sedno problemu. Jestem bardzo zadowolony, szczerze polecam.
29 czerwca 2014 Janek - Technolog
Bardzo dobry coach
Andrzej ma w sobie coś unikalnego, coś co potrafi wyciągnąć z człowieka jego pokłady i potencjał, stwarza atmosferę komfortu i bezpieczeństwa tak, że nie boimy się powiedzieć na głos tego co czujemy, z czym się zmagamy. Dodaje odwagi do tego, aby marzyć. Jest świetnym słuchaczem i obserwatorem, dociera do serc, a z człowieka wydobywa jego wyjątkowe cechy, skrywane marzenia, predyspozycje. Co ciekawe potrafi dotrzeć i nazwać to, co często bardzo skrywamy, bo tkwimy w błędnych przekonaniach o sobie i o otaczającym świecie. Posiada ogromne doświadczenie zawodowe i życiowe stąd wiele w nim empatii i zrozumienia. Posiada dar łatwego przekazu rzeczy nieraz bardzo skomplikowanych, błyskotliwie trafia w sedno sprawy, dotyka właściwych „problemów”. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie i daje mnóstwo przykładów z życia wziętych. Szczerze dzieli się swoim doświadczeniem i sposobami jak wprowadzał w życie swoje pasje. A najważniejsze, gdy już określimy co chcemy, pokazuje krok po kroku JAK to wprowadzić w życie i ZARABIAĆ na naszej pasji. Na spotkaniu „śmiałam” marzyć i wyszłam z przekonaniem, że jest to możliwe oraz planem kroków do wykonania. Czyli nie tylko wizja – i radź sobie sam, ale konkretny plan działań na najbliższy czas. Z całą odpowiedzialnością polecam.
27 czerwca 2014 Hanna - były pracownik korporacji :-), a teraz właściciel
Bardzo dobry coach
Andrzej nie dość, że podaje praktyczne porady jak coś zrobić, jak coś zmienić, to jeszcze stwarza konkretne możliwości, szanse jak wdrożyć zmiany w życie. Podczas sesji coachingowych czuje się, że podejście Andrzeja jest indywidualnie dopasowane do potrzeb ucznia. Potrafi odpowiednio "podejść", tak aby wykorzystać możliwości charakteru oraz temperamentu i zaproponować ćwiczenia, które pomagają w rozwoju. Widać u niego zaangażowanie, wielkie doświadczenie w pracy z ludźmi (a może i ze zwierzętami też), a co najważniejsze - wartości, którymi sam żyje. Z pasją opowiada o pasji.
24 czerwca 2014 Jurek - nauczyciel, księgowy, początkujący przedsiębiorca.
Bardzo dobry coach
Andrzej stosuje wiedzę, z którą wielu z nas się wcześniej zetknęło ale jakoś nie miało odwagi, samozaparcia i motywacji aby ją wprowadzić w życie. Pokazuje w prosty i docierający do słuchacza / klienta sposób jak zastosować tą wiedzę w codziennym życiu, jak wykorzystać to co już sami posiadamy na swoją korzyść - swoje talenty, pasję, umiejętności etc. Duża wiedza, bardzo dobry kontakt z ludźmi, umiejętność wykorzystania humoru, dystans do siebie sprawiają, że Andrzej dociera do samego sedna problemu. Doskonały obserwator oraz słuchacz. Udziela wielu praktycznych porad, życzliwy i przyjacielski. Kontakt z nim sprawia, że człowiek zaczyna inaczej patrzeć na otaczający świat i ludzi. Polecam Andrzeja każdemu kto chce zmienić coś w życiu na lepsze, poznać samego siebie, rozwinąć swój biznes i podnieść swoją pewność siebie !
17 czerwca 2014 Krzysztof - Spedytor
Bardzo dobry coach
Andrzej jest baaaardzo dobrym Coachem z krwi i kości, których dzisiaj bardzo brakuje. Mamy ich wielu,ale... Dzięki ogromnej wiedzy, jaką posiada a także humorowi, który sprawia że wykłady i spotkania nabierają pozytywnej MOCY ;-) można wynieść cenną, życiową naukę i pomoc praktyczną w odkryciu siebie, swojego Powołania Życiowego, rozpalić Pasję tkwiące głęboko w nas a także rozwinąć swój biznes zgodnie z osobowością, jaką posiadamy. Mi osobiście spotkania na żywo przez kilka miesięcy z Andrzejem, pomogły w odkryciu i utwierdzeniu Siebie, jako człowieka posiadającego Pasje, Talenty, następnie rozbudzeniu je do konkretnych działań , dzięki którym mogę się realizować, a przez to pomagać innym i wszystko czynić na Chwałę Bożą. Z całego serca i czystym sumieniem POLECAM Wam do skorzystania z umiejętności i wiedzy CZŁOWIEKA bardzo mądrego, wykształconego i wrażliwego na ROZWÓJ OSOBISTY w tym DUCHOWY każdego, kto "stanie na Jego drodze". Głupotą by było nie czerpać z ludzi ( Andrzeja), którzy mogą nam tyle dać od Siebie. Jeszcze raz bardzooo Was zachęcam do skorzystania z możliwości rozwoju, jakie daje Andrzej. Naprawdę WARTO SKORZYSTAĆ!!!
14 czerwca 2014 Wojtek - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Andrzeja poznałem kilka lat temu na konferencji - otwarty, sympatyczny, błyskotliwy. Ma niesamowitą umiejętność wyciągania logicznych, głębokich wniosków z nawet bardzo krótkiej wypowiedzi. Znając jego charakter i możliwości zgłosiłem się w zeszłym roku z "pakietem" 3 zadań do wykonania i muszę przyznać, że plan został wykonany w pełni. Powiem tylko tyle, że piszę ten post już jako mgr. prawa i aplikant pracujący w docenianej kancelarii prawnej i z czystym sumieniem wyznam, że najprawdopodobniej nie byłbym w tym miejscu w którym jestem gdyby nie czas, refleksje i zaangażowanie Andrzeja. Dzięki!
3 luty 2014 Stanisław - Prawnik
Bardzo dobry coach
Nie tylko bardzo dobry, ale wręcz wyśmietnity coach. Przez długi czas, zanim zdecydowaliśmy się na podjęcie zajęć indywiduanych słuchaliśmy audycji prowadzonych przez Andrzeja w radio Kontestacja. To właśnie te 20 minutowe "spotkania" przybliżyły nam postawę, światopogląd i podejście coachingowe Andrzeja. Auto książek, bloga i podcastów swoją działalnością i publikacjami daje świadectwo, że coaching to nie tylko jego praca, ale również wielka życiowa pasja. W sposob bardzo indywidualny i zaangażowany pomaga odnaleźć odpowiedź na wiele dręczących pytań. Przez swoją otwartą postawę i podejście do życia sprawia, że szkolenia są ogromną dawką pozytywnej energii i wielkim bodźcem do działania i życiowych zmian. Spotkania oparte na solidnych podstawach merytorycznych prowadzącego wyróżniają się na tle wszechobecnych szkoleń prowadzonych przez grupy wyuczonych socjologów i trenerów technik manipulacyjnych Bardzo serdecznie polecamy Andrzeja Burzyńskiego jako coacha szczególnie w dziedzinie biznesu, rozwoju zawodowego i relacji interpersonalnych.
24 stycznia 2014 Jagoda i Paweł - Przedsiębiorcy
Bardzo dobry coach
Andrzej ma sporą i fachową wiedzę z wielu dziedzin życia. Jego atutami są: świetna komunikacja oraz fachowe i życzliwe podejście do drugiego człowieka. Mam do niego zaufanie i od ponad roku sporo sie od niego uczę.
24 stycznia 2014 Jarek - terapeta uzależnień, duchowny
Bardzo dobry coach
Sprawa wygląda tak, że jeśli szukasz rewelacyjnego coacha to śmiało mogę Ci powiedzieć, że skoro to czytasz to już go znalazłeś. Andrzej potrafi trafić w sedno problemu i wytłumaczyć sprawę od różnych stron. Jestem już po 4 miesiącach coachingu i mam już o wiele bardziej klarowny obraz samego siebie. Jeśli jeszcze się zastanawiasz to proponuje Ci skontaktować się z Andrzejem i sam przekonasz się, że warto.
22 stycznia 2014 Artur - Początkujący przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Trudno napisać inaczej niż w superlatywach o Andrzeju. W tym co robi nie wyczuwa się chęci zysku za wszelką cenę, lecz jest gotów zrezygnować ze swoich profitów na rzecz pomocy drugiej osobie. To naprawdę cenna osoba. Coach przez duże C.
6 listopada 2013 Krzysiek - freelancer
Bardzo dobry coach
O Andrzeju mogę napisać tylko, że jest wyśmienitym coachem, ale akurat dla mnie jest kimś więcej niż tylko nim. Poza klasycznym coachingiem, korzystam z porad Andrzeja - czyli mentoringu. I nigdy się nie zawiodłem. W przypadku Andrzeja wraz ze sporą wiedzą idzie w parze olbrzymie doświadczenie pracy z ludźmi i spójność postawy z wartościami, które powodują, że z niewieloma osobami czuję się tak bezpiecznie i komfortowo jeśli chodzi o omawianie najbardziej osobistych spraw. Z usług Andrzeja korzystam ponad dwa lata i współpraca ta "zwraca się" na wielu płaszczyznach - finansowej, zawodowej, relacji osobistych i duchowej.
30 października 2013 Patrycjusz - trener, networker, fundraiser
Bardzo dobry coach
Z usług Andrzeja Burzyńskiego pierwszy raz skorzystałem w 2007 roku i do tej pory co jakiś czas korzystam w nowo-rodzących sie problemach związanych z prowadzeniem firmy i w życiu osobistym. Andrzej poprowadził świetne motywujące szkolenia dla pracowników mojej firmy z zakresu motywowania do wydajniejszej pracy, sposobów sprzedaży i radzenia sobie z trudnosciami i stresami, rozwiazywania problemów w relacjach pomiędzy pracownikami. Dla kierownictwa firmy poprowadził coaching, który spowodował dość istotne zmiany co do ról w firmie, oraz przyniósł dzięki temu nowe pomysły na dalszy rozwój firmy. Polecam z czystym sumieniem Andzreja jako coacha Tomasz Dobies - właściciel Zielone ZOO
25 października 2013 Tomasz Dobies - właściciel
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński - to co dla mnie było najważniejsze - chrześcijanin. Dosyć ściemy o nlp i dorabianiu bezsensownych ideologii. Daje solidne i prawdziwe (biblijne) podstawy do rozwoju osobistego. Konkretny, profesjonalny, otwarty , dowcipny. Siła spokoju. Spotkanie z nim to czysta przyjemność. Potwierdza potrzebę coachingu dla każdego. Możliwość skorzystania z jego prowadzenia BEZCENNA ! Andrzej Burzyński - zdecydowanie polecam
15 października 2013 Michał Okuniewski - Prezes Fundacji Ratujmy Życie, lekarz Specjalista
Bardzo dobry coach
Andrzej jest... jaki? Jest idealnym coach'em trenerem, nie narzuca swojego wyobrażenia o problemie, a idealnie nakierowuje tak abyśmy sami doszli do tego czego nam brakuje i co powinniśmy zrobić. Często jednym słowem potrafi zdziałać więcej niż niejedno szkolenie - trafia w sedno. Każdy potrzebuje w życiu wsparcia. Niekiedy posiadaną wiedzę i umiejętności wystarczy tylko pozbierać i poukładać. Z pomocą przychodzi Andrzej Burzyński idealny Coach świetny Przyjaciel Wiedza, doświadczenie i co najważniejsze Pasja którą widać w tym co robi dla tego z czystym sumieniem gorąco i szczerze polecam!
15 października 2013 Kamil - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Andrzej Burzyński... Cóż powiedzieć. Coach idealny! Nie dość, że mądry, to jeszcze po prostu dobry człowiek. Wrażliwy i uważny. Doświadczony. Przenikliwy - z szybkością dociera do sedna problemu.Przy nim można czuć się bezpiecznie. Towarzyszy w trudnym czasie zmiany z uwagą i życzliwością. Jemu zależy na moim rozwoju! Przyjacielski, ale nie za cenę prawdy. Może to co piszę jest zbyt słodkie? Może tak się wydawać temu, kto nie poznał Andrzeja. Uważam, że to zaszczyt znać i pracować z nim. Hanna Tarnawska
14 października 2013 Hanna - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Prostota jest szczytem wyrafinowania, więc nie będę się tu rozpisywał, choć byłoby o czym. ;) Andrzej pomaga mi odkrywać siebie i rozwiązywać problemy jedne za drugim. Skutecznie. To jest najważniejsze.
9 października 2013 Staszek - Wydawca
Bardzo dobry coach
Andrzej jest osobą szalenie kompetentną. Wspomagając swoich klientów w ich rozwoju nie zapomina też o rozwijaniu i kształtowaniu własnych umiejętności, co można zobaczyć choćby słuchając jego początkowych i obecnych audycji w internetowym radiu Kontestacja. Andrzej jest świadom swojej roli i ciążącej na nim odpowiedzialności wynikającej z zaufania jakim - siłą rzeczy - musi zostać obdarzony przez osoby szukające u niego pomocy. Stawia klienta na pierwszym miejscu - poświęca mu całą uwagę, dokładnie go wysłuchuje, pozwala rozwijać się każdemu w jego indywidualnym tempie (nie zapomnę mojego zdziwienia kiedy powiedział mi, że niezbędny zestaw wiedzy i narzędzi już mam teraz pora wprowadzać to w życie i ewentualnie kontrolować, więc będziemy spotykać się znacznie rzadziej - kto sam sobie zmniejsza dochód?!). Miałem przyjemność brać udział w dwóch szkoleniach prowadzonych przez Andrzeja. Były naprawdę świetnie przygotowane i wysycone treścią. Przekazywały praktyczną wiedzę i bardzo motywowały do działania. Wspólną cechą zarówno szkoleń jak i coachingów prowadzonych przez Andrzeja jest fakt, że wierzy On w to co mówi. Możliwość poznania Go osobiście utwierdziła mnie również w przekonaniu, że swoją wiarę wprowadza też w czyn i sam stosuje to o czym uczy a to chyba najważniejsze u coacha. To co dla Andrzeja unikalne to fakt, że jest pastorem. Dzięki temu jego argumentacja i wiele z przekazywanych treści ma swój własny - i w moim odczuciu - bardzo atrakcyjny charakter. Ciekawie jest móc spojrzeć na Biblię w sposób praktyczny, pozbawiony przesadnej i rozdmuchanej religijności. Andrzeja miałem szczęście poznać w chyba najlepszym do tego momencie - u progu dorosłości. Nauczył mnie zdrowego podejścia do pieniędzy i przedsiębiorczości oraz przekazał mi bardzo cenną rzecz - zamiłowanie do czytania książek. Dzięki jego radom i wsparciu stałem się innym, lepszym człowiekiem. ZDECYDOWANIE POLECAM ANDRZEJA JAKO COACHA I MENTORA!
9 października 2013 Paweł - Inżynier Elektronik
Bardzo dobry coach
Anrzej dociera do sedna, jego porady i spostrzeżenia są w 100% trafne i pomocne. Dzięki Jego pomocy mogłam ułożyć długoterminowy plan dla siebie i odnaleźć swoją "misję życiową". Pomógł mi bardziej zrozumieć samą siebie. Polecam w 100%
9 października 2013 Małgorzata - Handlowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak znaleźć pracę marzeń?
27 luty 2019
Pamiętam jak w listopadzie 2014 roku byłem mówcą na pewnej konferencji. Przede mną występował człowiek, którego nie znałem. Zaczął od następującego zdania: "W Polsce wielu ludzi szuka zawodu. A ponieważ człowiek ma w życiu to czego szuka, to po kilku latach pracy rzeczywiście ma jeden wielki.... zawód"
8 kroków do większej dyscypliny
3 września 2018
Jeżeli chcesz być bardziej zdyscyplinowany...
Czy istnieje życie po pracy?
30 sierpnia 2018
Jeżeli masz tendencje do pracoholizmu, to nie będę Ci udzielał "złotych rad", ponieważ każda sytuacja jest inna. Pokażę jedną umiejętność, która może sprawić, że zmiana wyjdzie "od Ciebie"
Jak zbudować ścieżkę kariery?
28 sierpnia 2018
"Nie podoba mi się twój plan - odpowiedziałem. A jaki jest twój? Nie mam żadnego - odparłem. W takim razie wolę swój. Bo widzisz, przyjacielu
Jak dokonać trwałej zmiany?
5 stycznia 2016
Na przełomie roku zgłasza się największa ilość osób, które chcą dokonać zmiany w swoim życiu. Nie wierzę, w "siłę postanowień noworocznych", ale głęboko wierzę i doświadczam tego, że człowiek może się zmienić. Prosta formuła, której używam do zmian zarówno w swoim życiu, jak i w życiu innych brzm
Jak dokonać zmiany w życiu?
11 marca 2015
Jeżeli nie chcesz czytać to obejrzyj nagranie: http://andrzejburzynski.pl/szkolenie-jak-dokonac-zmiany-w-zyciu/ Najczęstsze (jeżeli nie wszystkie) problemy dotyczące zmian dają się sprowadzić do dwóch istotnych p
Dlaczego ludzie nie zarabiają...
30 maja 2014
... na swojej wiedzy?
Jak żyć pełnią życia?
26 marca 2014
Sukcesu nie ocenia się po tym, co człowiek osiągnął, lecz po przeciwnościach, jakie napotkał, i odwadze, z jaką walczył”. (Charles Lindbergh)
Pomysł na biznes?
22 marca 2014
"Panie Andrzeju, ma Pan już swoje lata..." taki był początek maila, jakiego dostałem jakiś czas temu :) Dalsza część była równie interesująca: "Na pewno miał pan w życiu sporo pomysłów, których pan nie wykorzystał i ze względu na swój wiek (??? :) już pan nie wykorzysta. Może opisał by mi pan kilka. Jestem ambitnym studentem, który z ochotą je wykorzysta i zbuduje na tych pomysłach własny biznes."
Wszystko zaczyna się od odkrycia pasji...
16 października 2013
Jak odkryć życiową pasję, która wniesie życie w nasze życie :)?
Od pasji do biznesu.
9 października 2013
Zapraszam na cykl artykułów o tym jak żyć ze swojej pasji...