Aneta Stanowska

Popularność: 2126
Bardzo dobry coach (30)
Dyplomowany Coach Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, trener rozwoju osobistego, absolwentka Psychologii w Biznesie i Zarządzania Strategicznego, optymistka z wyboru. Ponad 5 lat uczy, jak polubić siebie, wzmacniać relacje, wykazywać postawę asertywną, lepiej się komunikować i realizować marzenia oraz spojrzeć na świat przez różowe okulary. Przeszkoliła ponad 1300 osób na szkoleniach otwartych. Przeprowadziła ponad 700 godzin indywidualnych sesji coachingowych, pomagając klientom w realizacji celów i marzeń. Pracuje, jako wykładowca w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, prowadząc zajęcia z komunikacji interpersonalnej. Bliskie jej jest NVC (Porozumienie bez Przemocy), obecnie kształci się w tym nurcie, jako mediator. Współautorka warsztatów pewności siebie dla kobiet "Piękna i pewna siebie". Stworzyła projekt "Rozwiń skrzydła" przy współpracy z fundacją wspierania edukacji i rozwoju osobistego Helios. Prowadziła sesje coachingowe dla niepełnosprawnych studentów Wyższej Szkoły Bankowej, jako mentor wspiera StartUp'y Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, pracowała z Zagłębiem Lubin, BEST Wrocław, Krzywym Kominem - centrum rozwoju zawodowego. Współtworzyła zespół pracujący przy powstaniu platformy Coachingroom.pl. Członek Klubu Kreatywnych Wrocław. Realizuje procesy rekrutacyjne, jako rekruter oraz headhunter. Związana z Fundacją na Fali Zdrowia. Zobacz jak pracuję: https://www.youtube.com/watch?v=JBPHG3k7pdE
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa, Katowice, Opole, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Zadzwoń
Umów się na spotkanie +48 887 898 888
Wykształcenie
Psychologia w biznesie - Wyższa Szkoła Bankowa, Zarządzanie Strategiczne - Uniwersytet Ekonomiczny, Coaching- Uniwersytet SWPS, Intensywny kurs mediacji NVC - Akademia NVC, Styl prowokatywny Noni Hofner- Provocare
Gdzie pracuję?
Sesje coachingowe prowadzę we wrocławskim gabinecie lub przez Skype.
Ile trwa sesja?
ok. 1-1,5h
Jak pracuję?
https://www.youtube.com/watch?v=JBPHG3k7pdE www.facebook.com/stanowskacoach
Zastanawiasz się czy warto?
Umów się na bezpłatną konsultacje ok. 45 min. Lepiej poznasz mnie i metody mojej pracy.
Jak wygląda konsultacja?
Pytam o oczekiwania klienta i to, co chce osiągnąć poprzez współpracę.

Odpowiadam na pytania, wątpliwości, rozmawiamy wstępnie o tematach, które będą realizowane podczas procesu.

Po spotkaniu podejmujemy decyzje czy chcemy wspólnie pracować, ważne jest tutaj dobranie, albo tzw. „chemia”.

Sesje coachingowe są w 100% dopasowane do potrzeb klienta i pracujemy nad realizacją określonego wcześniej celu. Nie daję złotych rad, bo każdy z nas ma w sobie odpowiedzi, trzeba po prostu je odszukać. Zadaję pytania, uwidaczniam przekonania, lęki, mocne strony klienta, wszystko po to, by spojrzeć na siebie z innej perspektywy, zwiększyć świadomość i wykorzystać to co z nas najlepsze i uporać się z tym, co ciągnie nas w dół (niskie poczucie własnej wartości, lęki, przekonania, które nam nie służą). Pracujemy z metaforą, obrazem, zmianą miejsca – narzędzi do pracy jest mnóstwo, wykorzystuję to, co na klienta działa najlepiej. Wspieram go w samodzielnym podejmowaniu decyzji. Coaching wzmacnia poczucie własnej wartości i decyzyjność klienta bez względu na realizowany cel podczas procesu.

Coaching to proces, trwa ok 6-8 spotkań, spotykamy się co 2-3 tygodnie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam sesje z Anetą. Sesje na które zawsze czekałam. Dziękuję Aneta za to, że nauczyłam się inaczej patrzeć na siebie, dziękuję za wiarę w siebie i poczucie wartości. Jestem teraz w innym miejscu, inna JA
25 czerwca 2021 Anna - Kierownik sprzedaży
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z procesu coachingowego z Anetą - w zdumiewająco krótkim czasie pozwoliła mi zdiagnozować problem, zrozumieć moje priorytety i samodzielnie zmienić nastawienie do pracy, co pozwoliło nie tylko na zwiększenie wydajności i poczucia satysfakcji z pracy, ale też na osiągnięcie ogólnego spokoju i świadomości celów. Polecam!
10 października 2019 Anna Anna -
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w zajęciach z komunikacji interpersonalnej, będących częścią projektu finansowanego ze środku Unii Europejskiej na AWF we Wrocławiu, które prowadziła Aneta. Co tu dużo mówić, zajęcia były rewelacyjne! To co doceniłam najbardziej w związku ze współpracą z Anetą to to, że podczas zajęć pozwoliła się Nam otworzyć, nie narzucała Nam rozwiązań, ale dawała wskazówki dzięki którym wiedziałyśmy gdzie tego rozwiązania szukać. Dzięki tym zajęciom uwierzyłam w siebie, uwierzyłam w to że nie ma rzeczy niemożliwych i to gdzie jesteśmy zależy tylko i wyłącznie od Nas. Nauczyłam się jak AKTYWNIE słuchać, jak zadawać dobre, otwierające rozmówcę pytania, te umiejętności są przydatne nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym. Za to Tobie, Anetko, bardzo dziękuję :)
21 lipca 2018 Magda - Student
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam sesje z Anetą osobom, które chcą zajrzeć w głąb siebie. Doskonałe i zaskakujące ćwiczenia dają do myślenia oraz pozwalają lepiej poznać siebie. Uświadamiają nad czym powinniśmy popracować, aby poprawić jakość swojego życia. Oczywiście, efekty zależą od tego ile od siebie damy :) Ja aktualnie jestem zmotywowana jak nigdy dotąd :) Dziękuję!
9 czerwca 2018 Aneta - Specjalista ds. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Polecam każdej osobie, która czuje że tkwi w błędnym kole. Po każdym spotkaniu czuję ogromną wdzięczność, ta współpraca otwiera nie tylko oczy ale i głowę, uzmysławia bardzo wiele. Anetka bardzo trafnie wyłapuje słowa klucze, dociera do sedna problemu i zadaje pytania, które mimowolnie skłaniają nas do zastanowienia się. Narzędzia jakie stosuje na spotkaniach głównie angażują nas samych dlatego dają poczucie, że to my odkryliśmy w czym tkwi problem przez co, mam wrażenie, łatwiej przejść od razu do działania i się z tym uporać. Jako coach jest ciepłą, troskliwą i bardzo pozytywną osobą, która budzi zaufanie potrzebne by rzetelnie przepracować etap po etapie. Szczerze polecam jeśli ciągle dryfujecie zamiast złapać za wiosła i płynąć!
18 kwietnia 2018 Ola - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Nie będę ukrywał, miałem mega stres idąc pierwszy raz na spotkanie z Anetą. Moje wcześniejsze lektury dotyczące coachingu troszkę tylko uświadomiły mi, że to może być droga do celu. W moim przypadku celem było ruszyć się z kanapy i poprawić kilka kwestii w pracy, samopoczuciu czy w dawno nie realizowanej pasji. Aneta swoim zapałem i wiarą pomogła mi pokonać zniechęcenie i poukładać ważne sprawy. Otworzyła mi oczy i pomogła zlikwidować kilka błędów popełnianych w moim postępowaniu ( i w myśleniu) przez które miałem zaciągnięty ręczny w swoim życiu. Przed sesjami u Anety stałem biernie w miejscu. Coś niby chciałem zmienić, ale nie do końca wiedziałem co i gdzie, spotkania z Anetą poukładały mi chaos jaki mną rządził. Kręta i mglista droga do celu, z mnóstwem skrzyżowań, nabrała wreszcie linii prostej. Ze 100 procentową pewnością mogę polecić sesje u Anety. Ale ostrzegam, aby nikt nie miał pretensji, czasami nie jest łatwo stanąć twarzą w twarz ze swoim złym chochlikiem, którego mamy w sobie i który tylko czeka na nasze zwątpienia, zniechęcenia, żale, … Ale pokonanie go – satysfakcja ogromna.
27 stycznia 2018 Sławek - Logistyk/Scenarzysta, Reżyser
Bardzo dobry coach
Coaching, dla wielu słowo kojarzone górnolotnie z całkowitą zmianą kierunku i życia. Nic bardziej mylnego. W moim przypadku było totalnie odwrotnie. Nie chciałam zmieniać wiele w swym życiu, wiele z tego czego pragnęłam na tym etapie mojego życia w zasadzie osiągnęłam. Chciałam po prostu "poczuć" wdzięczność, harmonię, i czyste uczucie "szczęścia". Cudowna droga przebyta z wspaniałą kobietą jaką jest Aneta :) To co dzieje się we mnie po zakończeniu sesji określę jednym słowem MAGIA :) Życie jest piękne! :)
25 stycznia 2018 Ewa - Sales&Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam współpracę z Anetą. Ma niespotykany i niesamowity talent do pracy w swoim zawodzie. Zaraża spokojem i pewnością siebie. Dzięki wspólnej pracy udało mi się osiągnąć wszystkie zamierzone cele, co na starcie wydawało mi się totalnie nierealne. Jest 100 % profesjonalistką. Jestem pewna, że trafiłam pod dobre skrzydła. Zachęcam wszystkich niezdecydowanych, WARTO.
26 lipca 2017 Agnieszka - kierownik sprzedaży
Bardzo dobry coach
Byłam na warsztatach z asertywności, które były ciekawą instrukcją, jak poznać siebie i swoje słabości. Aneta była świetna. Całe warsztaty przebiegły w przyjaznej atmosferze. Poleciłabym je każdemu, kto jest zainteresowany rozwojem personalnym.
1 czerwca 2017 Weronika - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Byłem uczestnikiem warsztatów , merytoryczne spotkanie i nie mówiąc o super sympatycznej atmosferze. Bardzo dobrze prowadzone z zajęciami praktycznymi. Dobrze przekazane narzędzia do dalszego działania dla własnego wyznaczania celów. Potrzebne spotkanie i polecam Panią Anetę Stanowską.
9 maja 2017 Marek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Anetka to coach na najwyzszym poziomie. Wie co robi, co mowi, potrafi przekazać konkretne wartości i nauczyc stawiać poszczególne z nich na odpowiednich miejscach z czym większość z nas ma problem.Widac, że lubi to co robi ze szczerym sercem
30 kwietnia 2017 Aleksandra - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
W świetle mediów i opinii krążących na temat coachingu początkowo miałam pewne wątpliwości, co do wartości takich zajęć, ale po wzięciu udziału w jednym z warsztatów Anety zmieniłam swoje nastawienie. Mnóstwo pozytywnej energii, ogromne zrozumienie i empatia a także chęć życia bijąca od Anety dodawała motywacji, by pracując nad sobą zmienić swoje życie, krok po kroku. Dodatkowym atutem był brak gotowych odpowiedzi, rad czy rozwiązań - tylko subtelne naprowadzanie na właściwe tory i tym samym pomoc w samodzielnym wysnuwaniu pomocnych wniosków.
29 kwietnia 2017 Natalia - Studentka
Bardzo dobry coach
Jeśli trafiliście właśnie do Anety, to na pewno już przekonaliście się, ze trafiliście do odpowiedniej osoby na odpowiednim miejscu :) Aneta ma ogromną wiedzę i potrafi dokładnie wyczuć, gdzie leży problem. Pracowaliśmy nad brakiem asertywności i wiarą w siebie. To Aneta otworzyła moje oczy, a już po drugiej sesji zauważyłem efekty. Jeśli macie wątpliwości, polecam Anetę! Nie wahajcie się i zadzwońcie, jeśli naprawdę chcecie sobie pomóc!!! Aneta, dziękuję ;))))
27 kwietnia 2017 Grzegorz - Menedżer restauracji
Bardzo dobry coach
Początkowo byłam niezbyt dobrze nastawiona do coachingu ale trafiłam do Anety i udało mi się zmienić moje życie. Bardzo profesjonalne podejście, indywidualne i dopasowane do potrzeb. Aneta jest przygotowana na każde zajęcia, ma ciekawe techniki, które skutecznie wykorzystuje w pracy coachingowej. Bardzo dobry coach, wspaniała osoba i fantastyczne "lustro".
2 kwietnia 2017 Karolina - Wolny zawód
Bardzo dobry coach
Wspaniałym uczuciem jest mieć taką osobę, która słucha, analizuje każde słowo, zadaje trafne pytania, naprowadza. Dzięki sesji dostrzegłam wady mojej codziennej organizacji, ale również odnalazłam sposoby, które pomogą mi to zmienić. Uświadomiłam sobie moje mocne strony i doceniłam siebie! Aneta jest ciepłą osobą, uśmiechniętą. Człowiek rozmawia i łapie pozytywną energię, która już w nim zostaje ...
19 marca 2017 Dominika - studentka
Bardzo dobry coach
Przede wszystkim Aneta robi to profesjonalnie, docierając do uczestnika poprzez bardzo ciekawe gry edukacyjne dzięki, którym dowiadujemy się kim tak naprawdę jesteśmy. Bardzo przyjazna atmosfera podczas warsztatów oraz dobrze zaplanowany plan spotkania. Generalnie Aneta jest bardzo optymistyczna osobą oraz no nie da się ukryć... uroczą :)
2 marca 2017 Damian - Inwestor
Bardzo dobry coach
Pozytywna, przyjemna, profesjonalna, potrafiąca słuchać ,,uważnie,, i zadawać trafne pytania osoba, jeśli jesteś naprawdę gotowy, by sobie pomóc i zmierzyć się prawdą o sobie... Polecam serdeczniewspółpracę
4 luty 2017 Monika Dądela -
Bardzo dobry coach
Do Anety trafiłam dzięki mojemu chłopakowi. Na spotkanie przyszłam trochę niepewnym krokiem, natomiast Nasza rozmowa i sposób w jaki Aneta pokazała mi jak walczyć ze strachem przed ludźmi i strachem przed niepowodzeniem dodał mi pozytywej energii i zmotyował do walki ze samą sobą. Polecam Anętę z całego serca! :)
2 luty 2017 Ewelina - fotograf
Bardzo dobry coach
Coaching z Anetą Stanowską zainspirował mnie do odkrywania prawdziwej i autentycznej siebie. Uświadomiłam sobie, jak wiele już dzisiaj mam zasobów, które mnie budują i wspierają w rozwoju. Co też przedkłada się na wzrost poczucia własnej wartości, akceptacji siebie oraz podejmowania własnych, niezależnych decyzji. Doświadczenie tego procesu było możliwe dzięki ogromnej empatii, uważności, aktywnego słuchania, kreatywności i otwartości Anety na drugiego człowieka. Nie zabrakło tez dobrego humoru i radości. Dziękuję za współpracę i pomoc.
23 stycznia 2017 Wioleta - studentka
Bardzo dobry coach
Długo szukałam coacha przed którym nie będę się bała otworzyć i który nie zrobi ze mnie kogoś kim nie chce być.... bo coach kojarzył mi się z osobami wmawiającymi "jesteś zwycięzcą", "musisz to i tamto", "zaufaj sobie", "dasz rade" itp. jakże się myliłam.... Aneta to przewodnik po mnie... po zakamarkach moich myśli, schematów i zachowań o których nie zdawałam sobie sprawy. Jestem w trakcie sesji i widzę bardzo duże zmiany. Polubiłam siebie, nawet swoje wady, stałam się dla siebie ważna i zaczęłam się rozpieszczać i okazało się że świat się nie zawala jak wszystkiego nie zrobię ja a nawet jest ciekawiej ;) Każde spotkanie z Anetą jest inne, ciekawe. Polecam Anetę każdemu, a w szczególności kobietom które za dużo na siebie biorą.
27 grudnia 2016 Magda - Specjalista operacji biznesowych w IT
Bardzo dobry coach
Wspaniale sesje z Aneta, wiele roznorodnych form pracy, moje ulubione to wizualizacje oraz w ruchu. Czuje jak wiele sie zmienilam dzieki wspolpracy. moje poczucie wlasnej wartosci wzrasta z kazda sesja. Bardzo polecam kto chce osiagnac swoje cele, marzenia i stac sie lepsza wersja samego siebie a nie wie jak. Dziekuje Anetko.
30 listopada 2016 Kaja - Muzyk
Bardzo dobry coach
Bardzo cenie w Anecie niesamowity spokój z jakim prowadzi warsztaty oraz umiejetnosc koncentracji na potrzebach (czesto ukrtytych) grupy. Narzedzia, ktorymi sie posluguje i wspiera podczas procesu tworzenia to juz tylko lub "az" odkrywanie, ciekawosc oraz chec do zmiany. Wspiera podczas calego procesu, nie tylko podczas warsztatu. Serdecznie polecam!
19 listopada 2016 Monika - Trener Biznesu
Bardzo dobry coach
"Gdy trafiłam do Anety byłam totalnie zagubioną dziewczyną i nie do końca wiedziałam czego chcę, czego potrzebuję. Sceptycznie podchodziłam do coachingu. Po kazdym kolejnym spotkaniu wkońcu zaczęłam wierzyć w siebie, odnalazłam w sobie pokłady miłości, energii i poczucie bezpieczeństwa. Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc, czuję się niesamowicie dowartościowana- a to wszystko było we mnie ... dziękuję"
17 listopada 2016 Asia - Przedstawiciel medyczny
Bardzo dobry coach
Aneta, w obszarach, z którymi pracowaliśmy, bardzo mi pomogła! Zdecydowanie polecam!
17 listopada 2016 Konrad - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Aneta jest niezwykle skutecznym coachem. Cechuje ją duża uważność w pracy z klientem. Nasze spotkania zawsze są dla mnie niezwykle odkrywcze. Zmuszają do myślenia i poszukiwania rozwiązań. Po każdym spotkaniu wychodze uskrzydlona. Dzięki współpracy nauczyłam się, jak akceptować i realizować siebie. Polecam z całego serca, szczególnie dla osób, które czują się zagubione i nie do końca zadowolone ze swojego życia.
17 listopada 2016 Emilia - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie stwierdzam - Bardzo dobry coach.Spotkania bardzo mi pomogły i u twierdziły że jestem na dobrej drodze. Dziękuję że mogłam uczestniczyć w tych zajęciach, były motywujace do działania i dodające skrzydeł.
11 października 2016 Grażyna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Współpraca z Anetą zdecydowanie pomogła mi podnieść moją samoocenę, zaczęłam popychać się do realizowania rzeczy których wcześniej w jakiś sposób się bałam. Sama współpraca była bardzo przyjemna, ale jednocześnie profesjonalna. Czułam się jakbym szła na kawę do przyjaciółki, a wychodziłam jak na skrzydłach zmotywowana do pracy nad sobą. Do teraz w gorszych chwilach zaglądam do "notatek". Bardzo polecam współpracę z Anetą :)
4 października 2016 Maja - tłumacz
Bardzo dobry coach
Aneta pomogła mi zwalczyć mój problem związany z brakiem asertywności. Dała mi wiele cennych rad związanych z pracą z klientem. Ponadto ukierunkowała mnie i moje cele, co ułatwiło mi założenie swojej firmy. Aneta to bardzo dobry coach.
4 października 2016 Agata - Fotograf
Agato dziękuję za Twoją opinię :) W przypadku Naszej współpracy był to trening asertywności z wykorzystaniem narzędzi coachingowych, a nie "czysty" coaching. Bardzo cieszę się z Twoich efektów.
Aneta Stanowska
Bardzo dobry coach
Podczas rozmowy Aneta zadawała trafne pytania dzięki którym udało mi się znaleźć prawdziwe odpowiedzi. Już po pierwszej sesji miałem konkretny plan pracy nad sobą, który udało mi się wdrożyć w życie… Z wielką chęcią polecam współpracę z Anetą Stanowską.
3 października 2016 Bartłomiej - Specjalista ds. Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z sesji z Anetą. Pomogła mi ona sprecyzować mój pomysł na firmę i wyznaczyć kolejne kroki w jej rozwoju. Polecam osobom, które tak jak ja mają mnóstwo pomysłów i trudności z wyborem tego jedynego.
18 września 2016 Marianna - właściciel biznesu/tłumacz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

10 skutecznych sposobów na wzmocnienie pewności siebie
2 grudnia 2016
Znajdź sposoby, by czuć sie lepiej z samym sobą.
Jak wzmacniać pewność siebie ?
2 grudnia 2016
Często jestem pytana o to, jak wzmacniać pewność siebie.
Jak uczyć się optymizmu
2 grudnia 2016
Warto żyć po to, aby spełniać marzenia… marzenia, o których inni nawet nie śnili.