Kamila Karczewska

Popularność: 2236
Bardzo dobry coach (22)
Jestem dyplomowanym coachem, trenerem biznesu, przedsiębiorcą. Prowadzę life & business coaching w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation. Jestem absolwentką Wydziału Gospodarki Narodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także Podyplomowych Studiów Menedżerskich z Zarządzania Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. 15 letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na stanowiskach menedżerskich w średnich i dużych przedsiębiorstwach, a także zarządzając własną firmą. Praca w korporacjach pozwoliła mi na postrzeganie przedsiębiorczości w wielowymiarowy sposób. Posiadając własną firmę mogłam nauczyć się dużej samodzielności i niezależności biznesowej. Oba rodzaje doświadczeń powodują iż dobrze znam realia biznesowe i problemy z jakimi zmagać się mogą szefowie dużych przedsiębiorstw jak i właściciele mniejszych firm. Wiem, że każdy z nas ma w sobie wiele możliwości i ukrytych zdolności. Czasem zwykła codzienność nie pozwala nam dostrzec innej perspektywy i innych szans. Odpowiednie pytania, na które tylko Ty znasz odpowiedź spowodują ogromne zmiany w sposobie Twojego myślenia, funkcjonowania i postrzegania trudnych z pozoru spraw. Zapraszam Cię serdecznie na krótką konsultację, podczas której sam/a zdecydujesz czy współpraca ze mną jest dla Ciebie. Pierwszy krok bywa najtrudniejszy, choć może okazać się tym najważniejszym, dzięki któremu zaczniesz realizować swoje marzenia.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Po prostu dziękuję. Za otworzenie oczu i za uświadomienie tego, czego nie widziałam. Praca z Kamilą była od początku piękną przygodą, nie zawsze łatwą, ale zawsze transformującą, a w końcu o to chodzi. By zobaczyć nowe i pożegnać stare. Kamila jesteś wielka, a ja Ci dziękuję, wiesz za co. Ogromnie polecam Kamilę z jej kursami i pracą indywidualną, Niezwykłe podejście do człowieka.
11 marca 2024 Joanna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Skuteczność, zaangażowanie, nieodpuszczanie, ogromne wsparcie i ogromna wiedza. Tak w wielkim skrócie mógłbym opisać sesje z Kamilą. Niezwykle ciepła osoba, nie znaliśmy się wcześniej, ale po pierwszym spotkaniu, miałem wrażenie, że znamy się od lat. To dzięki jej postawie i atmosferze jaką stworzyła zdecydowałem się na dalsza współpracę. Bardzo inspirująca osoba, po sesjach mam poczucie, że mogę wszystko. Wiele zmieniam, na lepsze, choć nie wszystko jest łatwe. Sesje z Kamilą uświadamiają mi na co powinienem zwrócić uwagę, a co odpuścić. Cenię w niej to, że potrafi to ze mnie wyciągnąć, niczego nie podpowiada.Nadal współpracujemy, bo wiele przede mną. Było i jest warto. Są efekty, większe niż sądziłem. Bardzo polecam współpracę z Kamilą.
3 lipca 2018 Janusz G. - Właściciel
Bardzo dobry coach
Kamilę poznałam podczas szkolenia "coaching dla managerów" na Uniwersytecie Ekonomicznym i już po pierwszym dniu szkolenia, wiedziałam że chcę z nią pracować indywidualnie. Ma bardzo lekki sposób przekazywania wiedzy, wprowadza bardzo przyjemną i bezpieczną atmosferę podczas szkolenia. Podczas indywidualnych sesji jest bardzo skoncentrowana na tym co robimy, nie umyka jej żaden szczegół, drąży temat który uznaje za ważny w kontekście całej rozmowy. Co dla mnie istotne, to nie są rozmowy o ogółach, tu każde pytanie zadawane jest z jakiegoś powodu i nie może zostać bez odpowiedzi. To jest bardzo mocna praca nad sobą, ale bez tego nie ma rezultatów. Teraz to wiem. Dziękuję Kamila że otworzyłaś mi oczy na tak wiele spraw. Teraz działam inaczej, z większa uważnością i koncentracją na swoich potrzebach i przyszłych planach zawodowych. Polecam Kamilę dla osób, które naprawdę chcą zmierzyć się same ze sobą i nie boją się pracy nad sobą po to, by osiągać lepsze wyniki. Jestem wdzięczna i dziękuję choć jeszcze sporo przede mną.
12 kwietnia 2018 Anna Rz. - właściciel
Bardzo dobry coach
Dziekuje za wsparcie, dobre slowo, pokazanie szerokiej perspektywy I mozliwosci. Wiem ze wyjde na prosta, ciesze sie, ze stanelas na mojej drodze, dziekuje ze moglem na Ciebie liczyc. Jestes profesjonalistka w tym co robisz.
10 stycznia 2018 Witold - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Kilka spotkań z Kamila pomogły mi zrozumieć schematy moich zachowań i nawyki przez ktòre moja skuteczność była ograniczona, a porozumienie z innymi trudne. Teraz wiem jak reagować na trudniejsze sytuacje a także realizować swoje plany i cele. Praca z Kamila pozwoliła poukładać mi dużo spraw, dzięki czemu jestem spokojniejsza i bardziej efektywna. Jest bardzo skuteczna w tym co robi. Jestem wdzięczna bo działam inaczej, skuteczniej.
1 stycznia 2018 Mariola B. - Branża IT
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba. Dziękuję Ci za poukładanie mojego świata. Nie sądziłam że jedna osoba może tak bardzo pomóc. Dzięki Tobie jestem silniejsza i pewniejsza, dzięki Tobie dostrzegam więcej. Nie rozpamiętuję, działam. Teraz wiem od czego zacząć. Po prostu dziękuję. Jesteś NAJLEPSZA.
20 października 2017 Martyna - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Kamila, pomimo pozornego spokoju potrafi być bardzo żywiołowa i konkretna. Empatia to tylko jedna z jej wielu zalet, potrzebnych w pracy z drugim człowiekiem. Na każdym kroku czuć, że praca z innymi to jej pasja, jest zaangażowana i nie odpuści, drążąc temat do końca. Jest niezwykle spostrzegawcza i wyczuwa emocje. Pytania które zadaje, z pozoru mogą wydawać się nie związane, ale to tylko pozory. Dokładnie wie co robi i zależy jej na efekcie. Przy tym jest skuteczna, teraz mam pewność co do wielu decyzji, nad którymi zastanawiałem się długo. Polecam i bardzo dziękuję.
21 lipca 2017 Norbert - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom z Kamilą wyrwałam się z toksycznego miejsca pracy. Kamila u uświadomiła mi wiele na mój temat i pomogła odnaleźć się na nowo. Brałam udział też w jej szkoleniu managerskim, dzięki któremu lepiej zarządzam i komunikuję się z moim nowym zespołem. Polecam ją ogromnie jako coacha i trenera. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim dar rozmowy i słuchania drugiej osoby. Przy niej czułam się ważna i wiem, że moja sytuacja była ważna dla niej. Tego nie da się udawać. Jestem jej ogromne wdzięczna.
24 kwietnia 2017 Paulina - Manager
Bardzo dobry coach
Dziękuję Kamili za sesje i spotkania, bo dzięki niej ruszyłem z miejsca. Potrzebowałem takiego Coacha, dzięki któremu zobaczyłem siebie w obiektywnym świetle. Przestałem się oszukiwać i udawać, że wiem wszystko lepiej. Zrewidowałem swoje nastawienie i ograniczenia. Kamila stawia na działanie i skuteczność, ale sposób pracy dopasowuje do osobowości i temperamentu klienta i właśnie za to cenię ją najbardziej. Przede mną sporo pracy, ale teraz wiem, że stoję na właściwych torach do celu. Polecam Kamilę jako coacha i raz jeszcze ogromne dzięki.
26 luty 2017 Mariusz - Doradca
Bardzo dobry coach
Długo zastanawiałam się nad tematem zmian w swoim życiu. Próbowałam, działałam by po chwili się zniechęcić. Wiedziałam, że stoję w miejscu i taka sytuacja frustrowała mnie coraz bardziej. NapotkałamKamilę przypadkiem, poznałam jej profil i coś we mnie zaskoczyło. Po pierwszym telefonie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Kamila przeprowadziła mnie przez cały proces, spokojnie, powoli ale skutecznie. Do tej pory działałam raczej chaotycznie i impulsywnie, Kamila pokazała mi że czasem trzeba działać inaczej by osiągnąć inne efekty.Jestem wdzięczna za tą współpracę, bo teraz jestem już w innym miejscu i działam z pasją. Kamila dziękuję Ci.
18 luty 2017 Anna M. - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem wdzięczna Kamili jako coachowi za wsparcie i pozytywną energię. Potrafiła wskazać mi moje ograniczające przekonania i dzięki temu dostrzegłam inną perspektywę i inne możliwości rozwiązania moich problemów. Dziękuje za dobre słowa ale też konkretne narzędzia i motywację do pracy nad sobą. Dzięki Kamili wiem że ruszyłam do przodu. Poukładałam swój życiowy bałagan i po kolei układam swoje sprawy. Teraz wiem jak ważne mieć przy sobie specjalistę który czuwa nad konsekwencją i wytrwałością. Dziękuję Kamilo. Jeszcze nie skończyłyśmy współpracy a ja wiem że to była moja najlepsza decyzja ostatnio. Dziękuję.
11 stycznia 2017 Aneta - Właścicielka Firmy
Bardzo dobry coach
Byłam klientką Kamili i skorzystałam z 6 sesji coachingowych, które dopełniłam kursem on-line i warsztatami. Teraz wiem dlaczego wciąż osiągałam te same rezultaty i dochodziłam "do ściany" w zarządzaniu moim zespołem a także w realizacji projektów. Kamila pokazała mi inną perspektywę, inny sposób komunikacji, ale przede wszystkim wydobyła ze mnie wiarę w siebie i w to, że zmiana nastawienia i postrzegania czynią cuda. Nie było łatwo i ja nie byłam łatwa, wręcz nie wierzyłam w powodzenie współpracy i oczekiwane efekty. Zbyt wiele chciałam od otoczenia a zbyt mało oczekiwałam od siebie. Kamila mi to uświadomiła i wtedy zaczęła się lawina zmian. Tych na lepsze. Więcej wiem i rozumiem. Polecam Kamilę bo choć jest niezwykle sympatyczna i otwarta, to bywa również bardzo konkretna i rzeczowa,po to abyś na końcu mógł/ła zobaczyć skuteczność współpracy z nią. Tak jak ja zobaczyłam,za co ogromne dzięki.
1 października 2016 Anna M. - Manager w Banku
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w jednym ze szkoleniu Kamili i postanowiłam dopełnić swój rozwój indywidualnym coachingiem. Nie zawiodłam się. Teraz mam jasność swojej drogi zawodowej, wiem jak radzić sobie ze stresem i swoimi blokada. Przeszłam u Kamili proces, teraz z jej dalszą pomocą wiem w którym kierunku idę, nie marnuje już czadu. Jestem po prostu wdzięczna i polecam Kamilę z całego serca.
29 sierpnia 2016 Dominika - Dyrektor ds. Marketingu
Bardzo dobry coach
Dziękuję Kamili za wsparcie, nowe spojrzenie i pomoc w wytyczeniu celu dalszego działania. Jest specjalistką w swoim fachu. Po kilku sesjach miałem jasność swojej sytuacji i kierunku w którym chcę zmierzać. Byłem bliski zamknięcia swojej firmy, Kamila pokazała mi nowe możliwości i inne perspektywy. Jestem jej wdzięczny i bardzo polecam ją jako coacha.
6 sierpnia 2016 Krzysztof - Właściciel Firmy Produkcyjnej
Bardzo dobry coach
Kontakt do Kamili dostałam od znajomej z pracy, której Kamila bardzo pomogła. Ja sama jestem dość sceptycznie nastawiona do tego typu pomocy, ale spotkanie z Kamilą rozwiało moje wątpliwości, od razu poczułam, że to specjalistka w swojej dziedzinie. To co doceniłam na samym początku naszej współpracy to jej łatwość nawiązania kontaktu, zrozumienie i pełna akceptacja mojego sceptycyzmu i ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. To wzbudziło moje zaufanie i zdecydowałam się na współpracę. Teraz szybciej i w zgodzie ze sama sobą podejmuje ważne dla mnie decyzje i zdecydowanie podążam w kierunku który mnie interesuje, nie zastanawiając się w kółko nad sprawami, które ciągle mnie blokowały. Teraz wiem jak działać z wewnętrznym sabotażystą i działać, działać, a nie ciągle na coś czekać. Na to Kamila otworzyła mi oczy. Na mój błędny schemat myślenia i na blokady, które sama sobie stwarzałam. Dziękuję Kamila - bo to Ty spowodowałaś, że jestem teraz w zupełnie innym miejscu.
28 czerwca 2016 Anita - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Dziękuję za ciepłe spotkane, wsparcie, klarowne przedstawienie faktów, obalenie mitów :) Polecam Kmilę jako coacha personalenego - indywidualne podejście, empatia, wrażliwość i bardzo konkretne rozwiązania !
15 czerwca 2016 Agnieszka - Pośrednik Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Polecam Kamilę jako świetnego nie tylko Coacha ale i Trenera. Jest niezwykle konkretna, nastawiona na skuteczność i rezultaty. Mówi o tym co sama praktykuje i to jest dla mnie spójne a przez to wiarygodne. Współpracę wspominam bardzo dobrze, choć upłynęło już kilka miesięcy. Polecam i dziękuję za wyprostowanie wielu spraw, które tego wymagały.
8 czerwca 2016 Adrian - Właściciel
Bardzo dobry coach
Kamila jest bardzo empatyczna i ciepla, podczas pierwszego spotkania to mnie bardzo ujelo i upewnilo, ze dokonalam wlasciwego wyboru. Sądziłam więc źe będzie łatwo i przyjemnie. I tu się pomyliłam. Łarwo wcale nie było. Źyłam przekonaniami które ograniczały niesamowicie mój potencjał, ale to dostrzegłam dopiero podczas sesji z Kamilą. Potrafi być nieustępliwa, drąźyć temat dopóki nie zostanie całkiem rozloźony na czynniki pierwsze. Nic przejdzie u niej po łepkach i tu jest jej siła. Dostrzegla drugie dno lub to co ja uwaźałam za nie istotne. Okazywało się to jednak mieć znaczący wpływ na inne aspekty mojego źycia. Polecam pracę z Kamilą. Bywa trudno ale jest niesamowicie skuteczna.
6 czerwca 2016 Martyna - Właściciel
Bardzo dobry coach
Kamila potrafi wydobyć ze mnie to, o co się nie podejrzewałam. Żadnego pytania nie zostawia bez odpowiedzi. Dzięki niej czuje ogromny postęp w zachowaniu, odczuwaniu i mojej postawie. Jeszcze kilka sesji przede mną ale teraz widzę, że żadne szkolenie nie dało mi tyle co kilka spotkań z Kamilą. Wiem że czeka mnie duża praca nad sobą, ale wiem też że jestem w doskonałych rękach. Polecam ją bardzo, bo potrafi dostrzec to co nie jest widoczne.
19 maja 2016 Iwona - Kierownik
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłem w coachingu grupowym na Uniwersytecie Ekonomicznym, który prowadziła Kamila. Byłem pod ogromnym wrażeniem jej wiedzy, doświadczenia ale przede wszystkim w jak lekki i zrozumiały sposób mówiła o rzeczach nie łatwych. Słuchając jej wszystko zaczynało mi się układać. Skorzystałem z coachingu indywidualnego. Podważała wszystkie moje przekonania, konkretnie i szczerze. Teraz wiem gdzie i jakie błędne przekonania blokowały moje działania. Ogromnie jej dziękuję. Poleciłem ją mojemu bratu, który już po pierwszym spotkaniu stwierdził, że w tak konkretny sposób to może pracować. Polecam Kamilę. Jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem.
17 maja 2016 Arkadiusz - Manager
Bardzo dobry coach
Ciepla, uwazna, nie odpusci zadnej watpliwosci. Potrafi otworzyc mysli i stworzyc bezpieczna atmosfere. Dzieki Kamili wszystkie sprawy mam bardziej poukladane, wiem czym powinnam sie zajac, jakie mam cele i priorytety. Kamila czuwa abym nie zboczyla z kursu. Ogromnie dziekuje, polecam Kamile z pelnym przekonaniem.
11 marca 2016 Agnieszka - Kierownik
Bardzo dobry coach
Świetny Coach - duża intuicja, wyczucie i cierpliwość. Po awansie czułam się jakbym stała nad przepaścią, z jednej strony piękne widoki z drugiej, masa niebezpieczeństw. Dzięki Kamili wiem, że najwięcej z nich było tylko w mojej głowie. Kamila pokazała mi inną perspektywę patrzenia na rzeczy trudne. Spotkanie i praca z Kamilą była w najlepszym momencie mojego życia. Dziękuję
7 marca 2016 Karolina Sz. - Manager w Wydawnictwie
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Pokora Lidera
25 stycznia 2019
Pokora potrzebna jest Liderowi, aby uświadomił sobie, w czym może być jeszcze lepszy, a także w akceptacji faktu, że każdy ma nieco inny sposób myślenia i komunikowania się. Dobry Lider to wie.
Życie w pudełku
13 kwietnia 2018
O ograniczeniach, przekonaniach i sposobach ich pozbycia się po to, by żyć pełnią życia, by żyć bardziej.
Życie w pudełku
13 kwietnia 2018
O ograniczeniach, przekonaniach i sposobach ich pozbycia się po to, by żyć pełnią życia, by żyć bardziej.
Twój potencjał=Twoje szczęście w 8 krokach
9 października 2017
Bez względu na to kim jesteś, gdzie pracujesz, co robisz w życiu, dążysz do tego by być szczęśliwym człowiekiem.
Dlaczego tracimy wewnętrzną energię i jak ją odzyskać?
11 stycznia 2017
Codzienność i rutyna dnia codziennego przytłacza. Piętrzące się obowiązki odbierają chęć i motywacje do znalezienia sił na przyjemności i radość. Są proste sposoby aby je odzyskać.Zapraszam do lektury
O przekonaniach
18 lipca 2016
O przekonaniach - tych wspierających i tych ograniczających nasze działania.
Poprzez podejmowanie swoich decyzji zwiększasz swoją pewność siebie.
7 czerwca 2016
To, gdzie jesteś lub co masz dzisiaj jest wynikiem Twoich decyzji, które podjęłaś lub których nie podjęłaś kiedyś.
Poczucie spełnienia i wewnętrzny sukces
4 czerwca 2016
Zastanawiałaś się kiedyś od czego zależy Twoja wewnętrzna satysfakcja. W dużej mierze od twojej postawy i tego co sama myślisz o sobie i czy masz do siebie zaufanie.
Efektywne wykorzystywanie czasu
27 maja 2016
Zarządzanie czasem, a może odpowiednie wykorzystanie czasu? Jak pracować by zmaksymalizować czas poświęcony na obowiązki zawodowe lub prywatne.