Kamila Karczewska

Popularność: 1585
Bardzo dobry coach (19)
Jestem dyplomowanym coachem, trenerem biznesu, przedsiębiorcą. Prowadzę life & business coaching w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation. Jestem absolwentką Wydziału Gospodarki Narodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także Podyplomowych Studiów Menedżerskich z Zarządzania Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. 15 letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na stanowiskach menedżerskich w średnich i dużych przedsiębiorstwach, a także zarządzając własną firmą. Praca w korporacjach pozwoliła mi na postrzeganie przedsiębiorczości w wielowymiarowy sposób. Posiadając własną firmę mogłam nauczyć się dużej samodzielności i niezależności biznesowej. Oba rodzaje doświadczeń powodują iż dobrze znam realia biznesowe i problemy z jakimi zmagać się mogą szefowie dużych przedsiębiorstw jak i właściciele mniejszych firm. Wiem, że każdy z nas ma w sobie wiele możliwości i ukrytych zdolności. Czasem zwykła codzienność nie pozwala nam dostrzec innej perspektywy i innych szans. Odpowiednie pytania, na które tylko Ty znasz odpowiedź spowodują ogromne zmiany w sposobie Twojego myślenia, funkcjonowania i postrzegania trudnych z pozoru spraw. Zapraszam Cię serdecznie na krótką konsultację, podczas której sam/a zdecydujesz czy współpraca ze mną jest dla Ciebie. Pierwszy krok bywa najtrudniejszy, choć może okazać się tym najważniejszym, dzięki któremu zaczniesz realizować swoje marzenia.
Kontakt
667-67-33-22
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dziekuje za wsparcie, dobre slowo, pokazanie szerokiej perspektywy I mozliwosci. Wiem ze wyjde na prosta, ciesze sie, ze stanelas na mojej drodze, dziekuje ze moglem na Ciebie liczyc. Jestes profesjonalistka w tym co robisz.
10 stycznia 2018 Witold - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Kilka spotkań z Kamila pomogły mi zrozumieć schematy moich zachowań i nawyki przez ktòre moja skuteczność była ograniczona, a porozumienie z innymi trudne. Teraz wiem jak reagować na trudniejsze sytuacje a także realizować swoje plany i cele. Praca z Kamila pozwoliła poukładać mi dużo spraw, dzięki czemu jestem spokojniejsza i bardziej efektywna. Jest bardzo skuteczna w tym co robi. Jestem wdzięczna bo działam inaczej, skuteczniej.
1 stycznia 2018 Mariola B. - Branża IT
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba. Dziękuję Ci za poukładanie mojego świata. Nie sądziłam że jedna osoba może tak bardzo pomóc. Dzięki Tobie jestem silniejsza i pewniejsza, dzięki Tobie dostrzegam więcej. Nie rozpamiętuję, działam. Teraz wiem od czego zacząć. Po prostu dziękuję. Jesteś NAJLEPSZA.
20 października 2017 Martyna - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Kamila, pomimo pozornego spokoju potrafi być bardzo żywiołowa i konkretna. Empatia to tylko jedna z jej wielu zalet, potrzebnych w pracy z drugim człowiekiem. Na każdym kroku czuć, że praca z innymi to jej pasja, jest zaangażowana i nie odpuści, drążąc temat do końca. Jest niezwykle spostrzegawcza i wyczuwa emocje. Pytania które zadaje, z pozoru mogą wydawać się nie związane, ale to tylko pozory. Dokładnie wie co robi i zależy jej na efekcie. Przy tym jest skuteczna, teraz mam pewność co do wielu decyzji, nad którymi zastanawiałem się długo. Polecam i bardzo dziękuję.
21 lipca 2017 Norbert - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom z Kamilą wyrwałam się z toksycznego miejsca pracy. Kamila u uświadomiła mi wiele na mój temat i pomogła odnaleźć się na nowo. Brałam udział też w jej szkoleniu managerskim, dzięki któremu lepiej zarządzam i komunikuję się z moim nowym zespołem. Polecam ją ogromnie jako coacha i trenera. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim dar rozmowy i słuchania drugiej osoby. Przy niej czułam się ważna i wiem, że moja sytuacja była ważna dla niej. Tego nie da się udawać. Jestem jej ogromne wdzięczna.
24 kwietnia 2017 Paulina - Manager
Bardzo dobry coach
Dziękuję Kamili za sesje i spotkania, bo dzięki niej ruszyłem z miejsca. Potrzebowałem takiego Coacha, dzięki któremu zobaczyłem siebie w obiektywnym świetle. Przestałem się oszukiwać i udawać, że wiem wszystko lepiej. Zrewidowałem swoje nastawienie i ograniczenia. Kamila stawia na działanie i skuteczność, ale sposób pracy dopasowuje do osobowości i temperamentu klienta i właśnie za to cenię ją najbardziej. Przede mną sporo pracy, ale teraz wiem, że stoję na właściwych torach do celu. Polecam Kamilę jako coacha i raz jeszcze ogromne dzięki.
26 luty 2017 Mariusz - Doradca
Bardzo dobry coach
Długo zastanawiałam się nad tematem zmian w swoim życiu. Próbowałam, działałam by po chwili się zniechęcić. Wiedziałam, że stoję w miejscu i taka sytuacja frustrowała mnie coraz bardziej. NapotkałamKamilę przypadkiem, poznałam jej profil i coś we mnie zaskoczyło. Po pierwszym telefonie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Kamila przeprowadziła mnie przez cały proces, spokojnie, powoli ale skutecznie. Do tej pory działałam raczej chaotycznie i impulsywnie, Kamila pokazała mi że czasem trzeba działać inaczej by osiągnąć inne efekty.Jestem wdzięczna za tą współpracę, bo teraz jestem już w innym miejscu i działam z pasją. Kamila dziękuję Ci.
18 luty 2017 Anna M. - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem wdzięczna Kamili jako coachowi za wsparcie i pozytywną energię. Potrafiła wskazać mi moje ograniczające przekonania i dzięki temu dostrzegłam inną perspektywę i inne możliwości rozwiązania moich problemów. Dziękuje za dobre słowa ale też konkretne narzędzia i motywację do pracy nad sobą. Dzięki Kamili wiem że ruszyłam do przodu. Poukładałam swój życiowy bałagan i po kolei układam swoje sprawy. Teraz wiem jak ważne mieć przy sobie specjalistę który czuwa nad konsekwencją i wytrwałością. Dziękuję Kamilo. Jeszcze nie skończyłyśmy współpracy a ja wiem że to była moja najlepsza decyzja ostatnio. Dziękuję.
11 stycznia 2017 Aneta - Właścicielka Firmy
Bardzo dobry coach
Byłam klientką Kamili i skorzystałam z 6 sesji coachingowych, które dopełniłam kursem on-line i warsztatami. Teraz wiem dlaczego wciąż osiągałam te same rezultaty i dochodziłam "do ściany" w zarządzaniu moim zespołem a także w realizacji projektów. Kamila pokazała mi inną perspektywę, inny sposób komunikacji, ale przede wszystkim wydobyła ze mnie wiarę w siebie i w to, że zmiana nastawienia i postrzegania czynią cuda. Nie było łatwo i ja nie byłam łatwa, wręcz nie wierzyłam w powodzenie współpracy i oczekiwane efekty. Zbyt wiele chciałam od otoczenia a zbyt mało oczekiwałam od siebie. Kamila mi to uświadomiła i wtedy zaczęła się lawina zmian. Tych na lepsze. Więcej wiem i rozumiem. Polecam Kamilę bo choć jest niezwykle sympatyczna i otwarta, to bywa również bardzo konkretna i rzeczowa,po to abyś na końcu mógł/ła zobaczyć skuteczność współpracy z nią. Tak jak ja zobaczyłam,za co ogromne dzięki.
1 października 2016 Anna M. - Manager w Banku
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w jednym ze szkoleniu Kamili i postanowiłam dopełnić swój rozwój indywidualnym coachingiem. Nie zawiodłam się. Teraz mam jasność swojej drogi zawodowej, wiem jak radzić sobie ze stresem i swoimi blokada. Przeszłam u Kamili proces, teraz z jej dalszą pomocą wiem w którym kierunku idę, nie marnuje już czadu. Jestem po prostu wdzięczna i polecam Kamilę z całego serca.
29 sierpnia 2016 Dominika - Dyrektor ds. Marketingu
Bardzo dobry coach
Dziękuję Kamili za wsparcie, nowe spojrzenie i pomoc w wytyczeniu celu dalszego działania. Jest specjalistką w swoim fachu. Po kilku sesjach miałem jasność swojej sytuacji i kierunku w którym chcę zmierzać. Byłem bliski zamknięcia swojej firmy, Kamila pokazała mi nowe możliwości i inne perspektywy. Jestem jej wdzięczny i bardzo polecam ją jako coacha.
6 sierpnia 2016 Krzysztof - Właściciel Firmy Produkcyjnej
Bardzo dobry coach
Kontakt do Kamili dostałam od znajomej z pracy, której Kamila bardzo pomogła. Ja sama jestem dość sceptycznie nastawiona do tego typu pomocy, ale spotkanie z Kamilą rozwiało moje wątpliwości, od razu poczułam, że to specjalistka w swojej dziedzinie. To co doceniłam na samym początku naszej współpracy to jej łatwość nawiązania kontaktu, zrozumienie i pełna akceptacja mojego sceptycyzmu i ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. To wzbudziło moje zaufanie i zdecydowałam się na współpracę. Teraz szybciej i w zgodzie ze sama sobą podejmuje ważne dla mnie decyzje i zdecydowanie podążam w kierunku który mnie interesuje, nie zastanawiając się w kółko nad sprawami, które ciągle mnie blokowały. Teraz wiem jak działać z wewnętrznym sabotażystą i działać, działać, a nie ciągle na coś czekać. Na to Kamila otworzyła mi oczy. Na mój błędny schemat myślenia i na blokady, które sama sobie stwarzałam. Dziękuję Kamila - bo to Ty spowodowałaś, że jestem teraz w zupełnie innym miejscu.
28 czerwca 2016 Anita - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Dziękuję za ciepłe spotkane, wsparcie, klarowne przedstawienie faktów, obalenie mitów :) Polecam Kmilę jako coacha personalenego - indywidualne podejście, empatia, wrażliwość i bardzo konkretne rozwiązania !
15 czerwca 2016 Agnieszka - Pośrednik Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Polecam Kamilę jako świetnego nie tylko Coacha ale i Trenera. Jest niezwykle konkretna, nastawiona na skuteczność i rezultaty. Mówi o tym co sama praktykuje i to jest dla mnie spójne a przez to wiarygodne. Współpracę wspominam bardzo dobrze, choć upłynęło już kilka miesięcy. Polecam i dziękuję za wyprostowanie wielu spraw, które tego wymagały.
8 czerwca 2016 Adrian - Właściciel
Bardzo dobry coach
Kamila jest bardzo empatyczna i ciepla, podczas pierwszego spotkania to mnie bardzo ujelo i upewnilo, ze dokonalam wlasciwego wyboru. Sądziłam więc źe będzie łatwo i przyjemnie. I tu się pomyliłam. Łarwo wcale nie było. Źyłam przekonaniami które ograniczały niesamowicie mój potencjał, ale to dostrzegłam dopiero podczas sesji z Kamilą. Potrafi być nieustępliwa, drąźyć temat dopóki nie zostanie całkiem rozloźony na czynniki pierwsze. Nic przejdzie u niej po łepkach i tu jest jej siła. Dostrzegla drugie dno lub to co ja uwaźałam za nie istotne. Okazywało się to jednak mieć znaczący wpływ na inne aspekty mojego źycia. Polecam pracę z Kamilą. Bywa trudno ale jest niesamowicie skuteczna.
6 czerwca 2016 Martyna - Właściciel
Bardzo dobry coach
Kamila potrafi wydobyć ze mnie to, o co się nie podejrzewałam. Żadnego pytania nie zostawia bez odpowiedzi. Dzięki niej czuje ogromny postęp w zachowaniu, odczuwaniu i mojej postawie. Jeszcze kilka sesji przede mną ale teraz widzę, że żadne szkolenie nie dało mi tyle co kilka spotkań z Kamilą. Wiem że czeka mnie duża praca nad sobą, ale wiem też że jestem w doskonałych rękach. Polecam ją bardzo, bo potrafi dostrzec to co nie jest widoczne.
19 maja 2016 Iwona - Kierownik
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłem w coachingu grupowym na Uniwersytecie Ekonomicznym, który prowadziła Kamila. Byłem pod ogromnym wrażeniem jej wiedzy, doświadczenia ale przede wszystkim w jak lekki i zrozumiały sposób mówiła o rzeczach nie łatwych. Słuchając jej wszystko zaczynało mi się układać. Skorzystałem z coachingu indywidualnego. Podważała wszystkie moje przekonania, konkretnie i szczerze. Teraz wiem gdzie i jakie błędne przekonania blokowały moje działania. Ogromnie jej dziękuję. Poleciłem ją mojemu bratu, który już po pierwszym spotkaniu stwierdził, że w tak konkretny sposób to może pracować. Polecam Kamilę. Jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem.
17 maja 2016 Arkadiusz - Manager
Bardzo dobry coach
Ciepla, uwazna, nie odpusci zadnej watpliwosci. Potrafi otworzyc mysli i stworzyc bezpieczna atmosfere. Dzieki Kamili wszystkie sprawy mam bardziej poukladane, wiem czym powinnam sie zajac, jakie mam cele i priorytety. Kamila czuwa abym nie zboczyla z kursu. Ogromnie dziekuje, polecam Kamile z pelnym przekonaniem.
11 marca 2016 Agnieszka - Kierownik
Bardzo dobry coach
Świetny Coach - duża intuicja, wyczucie i cierpliwość. Po awansie czułam się jakbym stała nad przepaścią, z jednej strony piękne widoki z drugiej, masa niebezpieczeństw. Dzięki Kamili wiem, że najwięcej z nich było tylko w mojej głowie. Kamila pokazała mi inną perspektywę patrzenia na rzeczy trudne. Spotkanie i praca z Kamilą była w najlepszym momencie mojego życia. Dziękuję
7 marca 2016 Karolina Sz. - Manager w Wydawnictwie
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Twój potencjał=Twoje szczęście w 8 krokach
9 października 2017
Bez względu na to kim jesteś, gdzie pracujesz, co robisz w życiu, dążysz do tego by być szczęśliwym człowiekiem.
Dlaczego tracimy wewnętrzną energię i jak ją odzyskać?
11 stycznia 2017
Codzienność i rutyna dnia codziennego przytłacza. Piętrzące się obowiązki odbierają chęć i motywacje do znalezienia sił na przyjemności i radość. Są proste sposoby aby je odzyskać.Zapraszam do lektury
O przekonaniach
18 lipca 2016
O przekonaniach - tych wspierających i tych ograniczających nasze działania.
Poprzez podejmowanie swoich decyzji zwiększasz swoją pewność siebie.
7 czerwca 2016
To, gdzie jesteś lub co masz dzisiaj jest wynikiem Twoich decyzji, które podjęłaś lub których nie podjęłaś kiedyś.
Poczucie spełnienia i wewnętrzny sukces
4 czerwca 2016
Zastanawiałaś się kiedyś od czego zależy Twoja wewnętrzna satysfakcja. W dużej mierze od twojej postawy i tego co sama myślisz o sobie i czy masz do siebie zaufanie.
Efektywne wykorzystywanie czasu
27 maja 2016
Zarządzanie czasem, a może odpowiednie wykorzystanie czasu? Jak pracować by zmaksymalizować czas poświęcony na obowiązki zawodowe lub prywatne.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom