Wiktoria Sedkowska

Popularność: 55
Bardzo dobry coach (15)
Jestem Akredytowanym Coachem ICF oraz Mistrzem NLP specjalizującym się w Coachingu Kariery. Z pasją pomagam moim klientom odkryć i zrozumieć proces związany z wyborem ścieżki zawodowej oraz osiągnięciem pełnej satysfakcji z wykonywanej pracy. W Coachingu Kariery pomagam moim klientom podejmować świadome decyzje dotyczące rozwoju ich ścieżki zawodowej. Dzięki mojej pomocy, klienci odkrywają swoje mocne strony i talenty, które wcześniej mogły pozostawać niezauważone. Jako Coach Kariery wspieram również w trudnych decyzjach związanych np. ze zmianą miejsca pracy lub kierunkiem zawodowym. Czasami pomocna jest refleksja nad tym, czy klient jest na właściwej drodze, a jedynie potrzebuje wzmocnienia konkretnych umiejętności czy kompetencji. W takich przypadkach pomagam w rozwoju indywidualnych zdolności, takich jak zarządzanie sobą w czasie, asertywność, udzielanie konstruktywnego feedbacku czy efektywne komunikowanie się. Dzięki procesowi coachingowemu klienci stają się atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy, bezproblemowo wchodzą na rynek pracy i sprawnie poruszają się w nim, wykorzystując pełen swój potencjał. Jeśli: -poczucie strachu paraliżuje Cię przed zmianą -czujesz wycofanie, doszukiwanie się winy we własnym zachowaniu, -długo przeżywasz sytuacje stresowe -brakuje Ci wiary we własne siły, -oczekujesz negatywnych konsekwencji własnych działań, -masz problemy z podejmowaniem decyzji, -czujesz brak motywacji do działania, -masz wysokie wymagania wobec siebie, -nadmierny perfekcjonizm, -ciągle dopasowywujesz się do oczekiwań innych ludzi. Zapraszam do sesji ze mną, które pozwolą Ci pozbyć się leków i żyć w pełni- tak jak na to zasługujesz. Dzięki coachingowi, który oferuje zyskasz: -pewność siebie -lepsze relacje z bliskimi i współpracownikami -pogłębisz świadomość siebie, swoich celów i kontekstu, w jakim działasz -będziesz pełniej korzystać z naturalnych zdolności, potencjału i zasobów -podejmować bardziej świadome decyzje -usuniesz zarówno przeszkody wewnętrzne (np. przekonania, nastawienia), jak i zewnętrzne (np. presją otoczenia) w procesie realizacji celów -przejmiesz odpowiedzialność za swoją przyszłość i za aktywne jej kształtowanie -udoskonalisz dotychczasowe działania, aby przynosiły one oczekiwane efekty -odkryjesz swoje najlepsze Ja -podniesiesz jakość swojego życia -dostrzeżesz nowe perspektywy -rozwiniesz swoje talenty -wydobędziesz swoje mocne strony -zmienisz negatywne przekonania -postawisz sobie realne cele -zrealizujesz własne zamierzenia Zapraszam do kontaktu: +48(0)881704781 na WhatsApp wiktorialifecoach@gmail.com www.wiktorialifecoach.com
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Rozpoczęłam współpracę z Wiktorią, ponieważ byłam na początkach prowadzenia własnej działalności i dręczyło mnie wiele pytań dotyczących własnej wartości, pewności siebie, czy zarabiania. Wiktoria jest przesympatyczną osobą, otwartą, uśmiechniętą i wspierającą. Jest nastawiona na słuchanie i rozwiązanie problemu. Zadaje konkretne pytania zmuszające do refleksji i dokładnej analizy uczuć, emocji i przekonań. Na koniec sesji często nawiązywała do własnych doświadczeń i sugerowała rozwiązania, które sprawdziły się w jej przypadku. Dzięki temu spotkania przebiegają w bardzo koleżeńskiej atmosferze. Dawała też praktyczne zadania domowe mające na celu przezwyciężenie lęków, zmianę mindsetu lub wprowadzenie nowych nawyków. Gorąco polecam coaching z Wiktorią szczególnie tym, którzy borykają się z niskim poczuciem wartości.
15 marca 2024 Monika - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Zwróciłam się do Wiktorii będąc bez pracy i na etapie poszukiwania kolejnej. Celem było, aby pomogła mi uświadomić sobie, co chciałabym robić w życiu. Wiktoria z dużym zaangażowaniem potrafiła wczuć się w moją sytuację i poprawić moje negatywne postrzeganie samej siebie. Dziś mam nową, satysfakcjonującą pracę, którą dostałam m.in. dlatego, że ćwiczyłyśmy autoprezentację. Wiktoria umiejętnie zadaje pytania i potrafi dotrzeć do istoty problemu. Potrafiła też skierować moje myśli na nieznane tory i sprawić, bym zaczęła patrzeć zupełnie z innej perspektywy na niektóre problemy. Polecam pracę z nią.
28 luty 2024 Marta - pracownik marketingu
Bardzo dobry coach
Z Wiktorią współpracę podjęłam pod koniec zeszłego roku. Powodem było moje wypalenie zawodowe. Od ponad roku męczyłam się na stanowisku, które zajmowałam. Czułam niechęć na myśl o pracy, przestałam dogadywać się z współpracownikami. Odkryłam, że praca, którą wykonywałam, nigdy nie była tym, co sama chciałam robić. Z Wiktorią przygotowałam plan działania, który potem konsekwentnie wypełniałam. Wciąż pracując w dawnej firmie, zaaplikowałam na stanowisko, które bardziej pasowało do moich talentów. Udało się, i od dwóch tygodni jestem w nowej pracy. Póki co jest super. Stanowisko, które teraz zajmuję, jest bardziej kreatywne, i mam nadzieję, że pozwoli mi na większy rozwój niż ostatnie, na którym każdy dzień wyglądał tak samo. Największą pomocą były notatki po każdej z sesji i wiara w siebie, którą odzyskałam dzięki Wiktorii.
20 luty 2024 Ewelina - sprzedaż
Bardzo dobry coach
Zanim rozpoczęliśmy coaching, moim głównym celem było uzyskanie jasności co do tego, co dokładnie chcę robić, oraz zdobycie pewności siebie, aby odejść z pełnoetatowej pracy. Moją ulubioną częścią programu były co dwu tygodniowe spotkania. Pomagały one utrzymywać ciągły postęp. Wiktoria była także bardzo dobra w udzielaniu wsparcia, jednocześnie stawiając przed mną wyzwania. Nie bała się zadawać pytań, które zmuszały mnie do głębokiego zastanowienia się nad moimi odpowiedziami. Teraz jestem pewien, że mam coś wartościowego do zaoferowania potencjalnym klientom, i mam jasne kroki, jakie muszę podjąć, aby przejść do nowej kariery.
5 stycznia 2024 Adam - marketing
Bardzo dobry coach
Amazing Life coach I had a session with wiktoria for fiding my next job She perfectly understood my problems And my goals I am so glad i had this session because i realised What i wanted And i found a job who really fit me I highly recommend her
29 grudnia 2023 Vincent - Relation client
Bardzo dobry coach
Moja koleżanka korzysta z usług Wiki od ponad roku. Z jej pomocą zmieniła pracę i zdobyła odwagę do przeprowadzki w zupełnie inne miejsce, zyskała pewność siebie. W ostatnich kilku miesiącach ja sama nie czerpałam satysfakcji z mojej pracy. Iza poleciła mi Wikę. Jedna sesja z nią wystarczyła mi, żeby zobaczyć, że praca, którą wykonuję, naprawdę mnie męczy. Zdecydowałam się jeszcze na 4 sesje z Wiką. Ułożyłyśmy plan działania, Wika pomogła mi przygotować się do rezygnacji z poprzedniej pracy i do rozmów. Po 3 sesjach dostałam ofertę nowej pracy. Cały czas nie wierzę, co się stało w zaledwie 2,5 miesiąca. Naprawdę polecam Wikę każdemu, kto zwleka, marnuje swój czas. Nie warto czekać! Warto zrobić ten krok!
23 grudnia 2023 Alicja - marketing
Bardzo dobry coach
Wyjątkowa osoba, pełna empatii i pasji, która skutecznie pomaga kobietom zmieniać ich życie na lepsze. Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego profesjonalizmu i efektywności, z jaką udzieliłaś mi wsparcia w życiu prywatnym i zawodowym.
27 listopada 2023 Karolina - Edukacja
Bardzo dobry coach
Miałam okazję mieć z Wiktoria 1 sesję kołczingową. Nie było potrzeby na więcej bo jedna sesja wystarczyła, abym doswiadczyła oświecenia się w która stronę mam iść. W przeszłości korzystałam z pomocy wielu kołczów, ale nigdy nie czułam do żadnego tak dużego zaufania od pierwszej minuty sesji. Napewno jeśli znów będę potrzebowała sesji kołczingowej zgłoszę się ponownie tutaj.
7 listopada 2023 Julia - marketing
Bardzo dobry coach
Nie da się w słowach opisać tego jak bardzo jestem wdzięczna Wiktori za to jak pomogła mi odzyskać wiarę w siebie. Dosięgnęłam w życiu chwili w której straciłam wiarę, że mogę coś zmienić, utknęłam w szarym punkcie. Wiktoria wyciągnęła mnie z tego w niecałe 2 miesiące. Szkoda, że nie poznałam jej wcześniej, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Dziękuję
16 sierpnia 2023 Agnieszka - mama
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom z Wiktoria osiągnęłam spokój psychiczny. Podcza 4 sesji, które odbyłyśmy udało nam się przepracować przekonania które wpajali mi moi rodzice, a które przeszkadzały mi w udanych relacjach z innymi. Dziś czuję że relacje te bardzo się poprawiły Podczas sesji czułam się zaopiekowana. Wiktoria to bardzo wyrozumiała osobą przy której od razu czułam, że mogę się otworzyć.
1 sierpnia 2023 Milena - instruktor tańca
Bardzo dobry coach
Znalazłam się jakiś czas temu w życiowym kryzysie. Znajoma powiedziała mi o Wiktorii i spróbowałam. Dzięki naszej współpracy znów czuję się szczęśliwa. Wiktoria pomogła mi w usunięciu z mojej głowy głosu który mówił mi że do niczego się nie nadaje. Udało mi się zbudować wiarę w siebie której brak przeszkadzał mi w realizowaniu marzeń. Dziś już wiem co robić gdy ten głos się pojawia i jak zamienić go w ten pozytywny. Moje życie zmieniło się nie do poznania. Dziękuję!
3 maja 2023 Simona - lekarz
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Wiktorią przez okres 3 miesięcy. Podczas każdej sesji Wiktoria otaczała mnie opieką i wiedziałem, że mogę w pełni jej ufać. Po każdej sesji miałem wrażenie, że część mnie która stanowiła problem nagle przestawała istnieć. Jestem dziś szczęśliwszy, a napewno pewniejszy siebie. Dzięki tej pewności siebie przestałem być w końcu kozłem ofiarnym swojego życia. Nauczyłem się stawiać zdrowe granice w pracy i w relacjach z bliskimi. Dziękuję Wiktorio za Twoja pomoc!
21 kwietnia 2023 Marcin - handlowiec
Bardzo dobry coach
Wiktorię poleciła mi znajoma, która krótko po rozpoczęciu sesji z Wiktorią zmieniła pracę na dużo lepszą po 10 latach zwlekania. Na początku byłam bardzo sceptyczna do całej idei coachingu, ale już po pierwszej sesji zmianilam zdanie. Nagle wszystko zaczęło mieć sens. Wiktoria pomogła mi zauważyć ścianę jaką zbudowałam wokół siebie i która była powodem moich niepowodzeń. Poprawiłam swoje relacje z bliskimi jak i w pracy, otworzyłam się bardziej na ludzi i zaczęłam bardziej cieszyć się życiem, a co za tym poszło dostałam ofertę awansu. Polecam coaching z Wiktoria każdemu kto chce poprawić jakość swojego życia
11 kwietnia 2023 Beata - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Zastanawiałam się nad zmianą pracy prze 5 lat. Z jednej strony nie było mi w niej źle , ale z drugiej strony moje wynagrodzenie ani godziny pracy nie były satysfakcjonujące. Nie miałam czasu na nic, na realizację moich planów, na życie poza praca. Pracowałam z Wiktoria od kwietnia 2022 do czerwca 2022. Nigdy nie sądziłam że w 3 miesiące będę w stanie zmienić nie tylko pracę, ale i sposób myślenia. Wiktoria pomogła mi w zauważeniu moich ograniczających przekonań które stopowały mnie przed zmiana pracy, pomogła mi uwierzyć w to, że marzenia są po to aby je spełniać. Polecam pracę z Wiktoria każdemu, kto czuję wypalenie zawodowe, czuję że życie przemyka mu przez palce. Żałuję, że nie podjęłam tego kroku szybciej, ale cieszę się, że jestem dziś tu gdzie jestem. Dziękuję Wiktorio!
29 marca 2023 Anna - programista
Bardzo dobry coach
Kilka miesięcy po naszych sesjach i życie naprawdę zmieniło się na lepsze. To tak, jakbyśmy wspólnie pracowały, przygotowały grunt, wykonały całą ciężką pracę i zasiały ziarno przyszłego sukcesu, a teraz wszystko kwitnie i jest bajeczne! Twój coaching rzucił mi wyzwanie w sposób, o którym nawet nie wiedziałam, że potrzebuję wyzwań, i pomógł mi zidentyfikować wzorce myślenia, które powstrzymywały mnie od lat. Jedną z rzeczy, które najbardziej mi się podobały we współpracy z tobą, był twój całkowity brak bzdur! Że nigdy nie obiecywałaś, że stanę się superwoman, albo odniosę finansowy sukces z dnia na dzień. To, z czym wyszłam, jest znacznie lepsze; nowo odkryta życzliwość dla siebie, zrozumienie tego, jak funkcjonuję i dramatyczna poprawa wiary w siebie. Dziękuję!
28 marca 2023 Ela - businesswoman
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Nie wiesz co chcesz robić w życiu?
29 marca 2024
Od jakiegoś czasu nie wiesz, co masz ze sobą zrobić? Praca, którą wykonujesz, nie przynosi Ci satysfakcji, a w głowie masz mętlik, bo przecież kariera, którą wybrałaś kilka lat temu miała być tą na zawsze. Od przyjaciół i rodziny słyszysz, że próba zmiany kariery to stracony czas. Czujesz wewnętrzny konflikt. Z jednej strony nie możesz już dłużej się męczyć, a z drugiej nie masz kompletnie pojęcia, co jest tą jedną rzeczą, która będzie Cię satysfakcjonować
Dlaczego działamy dopiero w chwili zagrożenia?
6 listopada 2023
W świecie pełnym przewidywalności i rutyny, ludzka natura ma tendencję do popadania w stan uśpienia, gdzie każdy dzień jest tylko delikatnym echem poprzedniego. Często prowadzimy życie w autopilocie, wykonując codzienne czynności bez większego zastanowienia nad ich znaczeniem czy celem. Ale co się dzieje, gdy nagle rutyna zostaje przerwana przez nadciągające zagrożenie? Dlaczego dopiero wtedy, w obliczu kryzysu, zaczynamy działać i dokonywać zmian, które wcześniej wydawały nam się niemożliw
DLACZEGO UTKNĘŁAM W JEDNYM MIEJSCU
16 sierpnia 2023
Czy wizja zmiany przeraża Cię i powoduje, że utknąłeś, powtarzając ten sam cykl? Na moim blogu możesz przeczytać o cyklu zmagań, który powstrzymuje Cię przed przemianą swojego życia.
Jak przestać bać się życia i zacząć czerpać z niego pełnymi garściami
25 kwietnia 2023
Większość z nas żyje w strachu. Dla jednych jest to strach przed porażką, dla innych strach przed odrzuceniem, strach przed tym lub strach że czegoś nam zabraknie. Przez uczucie strachu często nie sięgamy po życie o którym marzymy, lub nawet podejmujemy próby. Jeśli jednak zrozumiesz lepiej psychologię strachu możesz wykorzystać go jako narzędzie do zdobycia wymarzonego celu
4 POWODÓW, DLA KTÓRYCH MOŻESZ CZUĆ, ŻE NIE MASZ KIERUNKU W ŻYCIU PO 30STCE
11 kwietnia 2023
Kiedy kończyłaś szkołę lub wychodziłas dumnie z dyplomem z uniwersytetu myślałaś, że za dziesięć lat bedziesz juz na bardzo wysokim stanowisku, szczęśliwa, i pełna pasji. Gdy jednak pojawiła się trójka z przodu Ty złapałaś się na poczuciu, że nie masz kierunku w życiu. To co kiedyś Cię kręciło już Cię nie pasjonuje, praca stała sie odbębnianiem 8 godzin, a Ty czujesz zagubienie i brak celu. Jeśli tak jest- pocieszę Cię- nie jesteś sama
Jak powrócić na tor dobrych nawyków?
19 października 2022
Nawyki są wymagają długoterminowego, konsekwentnego zaangażowania, bez względu na to, co rzuca na ciebie życie. Wszyscy czasami potykamy się z naszymi nawykami. Dowiedzmy się, dlaczego tak się dzieje i jak skutecznie powrócić na tor dobrych nawykow?