Dorota Walczak

Popularność: 603
Bardzo dobry coach (9)
„Jeśli sądzisz, że potrafisz, to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz, również masz rację.” /Henry Ford/ „Zmiana może być przerażająca, ale wiesz co jest jeszcze straszniejsze? Pozwolić, żeby strach powstrzymywał cię przed wzrostem i rozwojem” /Mandy Hale/ Nie ma życia bez zmiany. Ze zmianą spotykamy się na każdym kroku. Każda decyzja prowadzi do zmiany i choć czasem wydaje się ona trudna, wierzę, że tylko od nas zależy, czy rozwiniemy żagle… Co robię? Jestem coachem, mentorem, biznes sparingpartnerem, czasem trenerem. Specjalizuję się w działalności coachingowej, doradczej i szkoleniowej w obszarach związanych z zarządzaniem i komunikacją w organizacjach, a także w obszarze szeroko pojętego rozwoju osobistego i zawodowego. Od 2012 roku zawodowo zajmuję się zmianą. Jestem współwłaścicielem firmy, która specjalizuje się w komunikacji biznesowej, zarządzaniu zmianą i w rozwoju tzw. „kompetencji miękkich”. Realizuję projekty badawcze z różnych obszarów komunikacji. Diagnozuję, projektuję badania, opracowuję i nadzoruję strategie komunikacyjne i programy rozwojowe dla firm i klientów indywidualnych. Jako coach wspieram menedżerów w pracy ze zmianą i pracy na celach. Prowadzę indywidualne konsultacje w zakresie rozwijania kompetencji menedżerskich. Jestem członkiem Izby Coachingu. Interwencyjnie korzystam ze stylu prowokatywnego w coachingu, jako skutecznego narzędzia wywołującego szybką, głęboką refleksję i prowadzącego do trwałej zmiany. Człowiek, jako taki, jest dla mnie źródłem nieustającego zadziwienia i niemal nieograniczonych możliwości. Wspieram ludzi w odkrywaniu i osiąganiu tego, co dla nich ważne. Jestem przekonana, że rozwój osobisty nie jest po coś – jest wartością samą w sobie. Wierzę, że jeżeli coś jest ważne, warto poświęcić temu czas i energię. Jednak, gdy ktoś mnie pyta kim jestem, wymieniam trzy najważniejsze dla mnie role - jestem antropologiem kultury, żeglarzem i fotografem. Tutaj mieści się to, co dla mnie ważne - fascynacja człowiekiem i jego potencjałem, determinacja w działaniu i ciekawość „nowego” oraz uważność na wszystko, co spotykam na swojej drodze. A pasje? Jedna to fotografia i wszystko, co wiąże się z obrazem. Skończyłam kiedyś studia podyplomowe z zakresu fotografii w Collegium Sztuk Pięknych na Wydziale Artystycznym UMCS. W mojej pracy przekłada się to na wykorzystanie psychologii obrazu w komunikacji wizualnej, ale też na coachingową pracę z metaforą wyrażoną w fotografii. Fotografia to też moja przestrzeń na wyciszenie i spojrzenie głębiej. W życiu prywatnym - fotografuję ludzi i przyrodę. Efekty mojej pracy można zobaczyć na wystawach w różnych miastach w Polsce. Druga pasja to żeglarstwo. Od przeszło 25 lat jestem skipperem i instruktorem żeglarstwa. O tym nie napiszę nic więcej - to można tylko poczuć…
Kontakt
+48 535 482 261
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Proces który przeszedłem z Dorotą był dla mnie ogromnym krokiem w przód. Każdy warsztat dawał mi wiedzę jak mam działać i radzić sobie z potrzebami i problemami na moim stanowisku. Dorota to świetny coach z którym praca to czysta przyjemność. Dziękuję za potężne wsparcie. Zdecydowanie polecam.
14 marca 2021 Marcin - Dyrektor produkcji
Bardzo dobry coach
Spotykałam się z Dorotą przez kilka miesięcy w ramach procesu coachingowego. Mogę śmiało powiedzieć, że jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Dorota uważnie słucha, wspiera jednocześnie motywuje do działania. Nie zawsze było łatwo jednak żeby coś osiągnąć nie można iść na skróty. Teraz na niektóre sprawy patrzę inaczej. Dorota zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Zdecydowanie polecam i dziękuję.
4 marca 2021 Monika - Główna Księgowa
Bardzo dobry coach
Przeszedłem cały proces coachingowy z Panią Dorotą i mogę powiedzieć, że była to dobra inwestycja. Po zakończonym procesie jestem w posiadaniu narzędzi, dzięki, którym mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie. Pani Dorota dała się poznać jako osoba ciepła, konkretna, godna zaufania a jednocześnie profesjonalna - skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam jako coacha !
18 września 2020 Paweł - dyrektor
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doroty. Jest świetnym coachem. Dostałam ogromne wzmocnienie i wiarę w moją zmianę zawodową. Pomogła mi odnaleźć prawdziwą siebie i ruszyć nową drogą. Dziękuję i polecam.
9 kwietnia 2020 Anna - Artist Manager
Bardzo dobry coach
Dorota pomogła mi ruszyć z miejsca, w momencie, kiedy nie wiedziałem jak zmobilizować się do działania. Po każdej sesji nabierałem energii i motywacji do dalszej pracy i działań. Pomogła mi skupić uwagę na tym, co naprawdę było dla mnie ważne. Z jej pomocą osiągnąłem kolejny kamień milowy. Zdecydowanie polecam tego coacha!
30 września 2019 Piotr - Specjalista
Bardzo dobry coach
Spotkałam się z Dorotą kilkukrotnie w ramach procesu coachingowego. Potrzebowałam mocnego wsparcia w analizie mojego życia zawodowego i poniekąd prywatnego. Czy to dostałam? Zdecydowanie tak! A nawet więcej. Struktura, analiza, refleksja to to czego doświadczyłam i co pomogło mi podjąć decyzje i pójść dalej. Dziękuję!
19 września 2019 Renata - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Świetny coach! Miesiąc temu skończyłam proces u Doroty i do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu, że tyle rzeczy można zobaczyć u siebie samej po tylu latach życia i zrozumieć dopiero na coachingu:-) Dziękuję :-*
18 września 2019 Elżbieta - Manager
Bardzo dobry coach
Do coacha trafiłem, bo nie wiedziałem już co dalej robić ze swoją firmą i jak? Na coachingu okazało się, że wiem, tylko myślałem, że nie wiem :) Od kilku miesięcy wprowadzam zaplanowane na sesjach zmiany i wszystko ruszyło do przodu. Bardzo dobry coach, zdecydowanie!
16 września 2019 Łukasz - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność doświadczyć coachingu w wykonaniu Doroty. I faktycznie okazało się, że zmiana nie jest niczym strasznym :-) Dziękuję za Twój profesjonalizm i moją zmianę :-) pozdrawiam serdecznie, Ksenia.
13 września 2019 Ksenia - psycholog, coach
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Przecież moje drzwi są zawsze otwarte!
22 marca 2021
Drogi szefie, czy naprawdę myślisz, że Twoi pracownicy nie przechodzą przez Twoje OTWARTE DRZWI bo nie mają problemów?
Zarządzanie kryzysowe
22 marca 2021
...czyli firma i ludzie w czasach pandemii
Jak żyć i nie zwariować...?
19 marca 2020
To dziwny czas... Świat zmaga się z patogenem o którym prawie nikt nic nie wie. Jak radzić sobie z niepokojem, emocjami, codziennym życiem? Jak racjonalnie myśleć i działać?
Zarządzanie w przyszłości, czyli jak to jest z tym turkusem...
9 października 2019
Czy turkus jest dla każdego? Czy to w ogóle może działać w polskiej rzeczywistości? O co chodzi w zarządzaniu turkusowym...
Czego powinien bać się lider...?
26 września 2019
Gdy jesteś liderem ludzie śmieją się z twoich żartów, podziwiają twoją błyskotliwość, charyzmę, entuzjazm, wyczucie sytuacji, skuteczność, zgadzają się ze wszystkim, co mówisz...
Perfekcjonizm w pracy - c.d.
26 września 2019
Perfekcjonista w zespole. Jak sobie z nim radzić? Jakie zagrożenia może nieść perfekcjonistyczny członek zespołu? Jak perfekcjonista sprawdza się w roli lidera?
Perfekcjonizm w pracy. Pomaga, czy szkodzi?
26 września 2019
Czy jest coś złego w doskonaleniu się, poprawianiu wyników, dążeniu do bycia lepszym? Czy da się pracować z liderem-perfekcjonistą? Czy perfekcjonizm w pracy to wada, czy zaleta? Czy perfekcjonista potrafi poradzić sobie z krytyk
Czy chcieć to móc?
26 września 2019
… czyli o pozytywnym myśleniu i różnych sposobach patrzenia w przyszłość. Czy pozytywne myślenie zawsze prowadzi do pozytywnych wyników, czy to tylko psychologiczny populizm? Dlaczego im bardziej pozytywnie myślimy, tym częściej nie osiągamy cel
Różnorodność w zarządzaniu zespołami
26 września 2019
W polskich realiach „twierdza” to centralny model zarządzania hierarchicznego, który niesie ze sobą bardzo konkretne ryzyka dla funkcjonowania zespołów.
Różnorodność w zarządzaniu
26 września 2019
Pamiętacie historię Apollo 13? Trzecią misję programu Apollo, której celem było lądowanie na księżycu?
Różnorodność w zespole
26 września 2019
Czy zespół musi tak samo myśleć, żeby iść w tym samym kierunku? Sukces w biznesie zależy od komunikacji. Niby nic nowego, bo przecież sukces w życiu, sukces w związku, sukces w relacjach też zależy od komunikacji, dlaczego więc z biznesem miałoby by inaczej