Dorota Walczak

Popularność: 157
Bardzo dobry coach (4)
„W portach statki gniją, a żeglarze schodzą na psy…” /Joseph Conrad/ „Zmiana może być przerażająca, ale wiesz co jest jeszcze straszniejsze? Pozwolić, żeby strach powstrzymywał cię przed wzrostem i rozwojem” /Mandy Hale/ Nie ma życia bez zmiany. Ze zmianą spotykamy się na każdym kroku. Każda decyzja prowadzi do zmiany i choć czasem wydaje się ona trudna, wierzę, że tylko od nas zależy, czy rozwiniemy żagle… Co robię? Jestem coachem, mentorem, doradcą biznesowym, czasem trenerem. Specjalizuję się w działalności coachingowej, doradczej i szkoleniowej w obszarach związanych z zarządzaniem i komunikacją w organizacjach, a także w obszarze szeroko pojętego rozwoju osobistego i zawodowego. Zawodowo zajmuje się zmianą. Od 2012 roku prowadzę firmę, która specjalizuje się w komunikacji biznesowej, zarządzaniu zmianą i w rozwoju tzw. „kompetencji miękkich”. Diagnozuję, projektuję i nadzoruję strategie komunikacyjne, programy szkoleniowo-doradcze dla firm, wspieram rozwój menedżerów i klientów indywidualnych. Jestem członkiem Izby Coachingu. Człowiek, jako taki, jest dla mnie źródłem nieustającego zadziwienia i niemal nieograniczonych możliwości. Wspieram ludzi w odkrywaniu i osiąganiu tego, co dla nich ważne. Jestem przekonana, że rozwój osobisty nie jest po coś – jest wartością samą w sobie. Wierzę, że jeżeli coś jest ważne, warto poświęcić temu czas i energię. Jednak, gdy ktoś mnie pyta kim jestem, wymieniam trzy najważniejsze dla mnie role - jestem antropologiem kultury, żeglarzem i fotografem. Tutaj mieści się to, co dla mnie ważne - fascynacja człowiekiem i jego potencjałem, determinacja w działaniu i ciekawość „nowego” oraz uważność na wszystko, co spotykam na swojej drodze. A pasje? Jedna to fotografia i wszystko, co wiąże się z obrazem. Skończyłam kiedyś studia podyplomowe z zakresu fotografii w Collegium Sztuk Pięknych na Wydziale Artystycznym UMCS. W mojej pracy przekłada się to na wykorzystanie psychologii obrazu w komunikacji wizualnej, ale też na coachingową pracę z metaforą wyrażoną w fotografii. Fotografia to też moja przestrzeń na wyciszenie i spojrzenie głębiej. W życiu prywatnym - fotografuję ludzi i przyrodę. Efekty mojej pracy można zobaczyć na wystawach w różnych miastach w Polsce. Druga pasja to żeglarstwo. Od przeszło 25 lat jestem skipperem i instruktorem żeglarstwa. O tym nie napiszę nic więcej - to można tylko poczuć…
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkałam się z Dorotą kilkukrotnie w ramach procesu coachingowego. Potrzebowałam mocnego wsparcia w analizie mojego życia zawodowego i poniekąd prywatnego. Czy to dostałam? Zdecydowanie tak! A nawet więcej. Struktura, analiza, refleksja to to czego doświadczyłam i co pomogło mi podjąć decyzje i pójść dalej. Dziękuję!
19 września 2019 Renata - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Świetny coach! Miesiąc temu skończyłam proces u Doroty i do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu, że tyle rzeczy można zobaczyć u siebie samej po tylu latach życia i zrozumieć dopiero na coachingu:-) Dziękuję :-*
18 września 2019 Elżbieta - Manager
Bardzo dobry coach
Do coacha trafiłem, bo nie wiedziałem już co dalej robić ze swoją firmą i jak? Na coachingu okazało się, że wiem, tylko myślałem, że nie wiem :) Od kilku miesięcy wprowadzam zaplanowane na sesjach zmiany i wszystko ruszyło do przodu. Bardzo dobry coach, zdecydowanie!
16 września 2019 Łukasz - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność doświadczyć coachingu w wykonaniu Doroty. I faktycznie okazało się, że zmiana nie jest niczym strasznym :-) Dziękuję za Twój profesjonalizm i moją zmianę :-) pozdrawiam serdecznie, Ksenia.
13 września 2019 Ksenia - psycholog, coach
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom