Tomasz Kołdrowski

Popularność: 764
Bardzo dobry coach (6)
Nazywam się Tomasz Kołdrowski. Coaching Kariery Pracuję z ludźmi niezadowolonymi ze swego życia zawodowego, którzy czują, że nadszedł już czas na konkretne zmiany. Moi klienci to doświadczeni eksperci z sektora prywatnego i publicznego, którzy stoją na zawodowym rozdrożu lub mierzą się z kryzysem kariery. Wspieram ich w pokonaniu trudności i osiąganiu celów. Pomagam im zbudować udaną karierę na solidnych fundamentach. Dzięki mnie mają satysfakcjonującą pracę, w której w pełni wykorzystują swój potencjał i realizują misję zawodową. Więcej na: https://www.tomaszkoldrowski.pl/ Life Coaching Pracuję z ludźmi niezadowolonymi ze swego życia, którzy czują, że nadszedł już czas na konkretne zmiany. Wspieram ich w pokonaniu trudności i osiąganiu celów zawodowych. Pomagam im zbudować udane życie na solidnych fundamentach. Dzięki mnie mają satysfakcjonujący, harmonijny styl życia, który pozwala im w pełni wykorzystywać swój potencjał i realizować misję życiową. Więcej na: https://www.sekretyrozwoju.com/
Kontakt
Sesje coachingowe odbywają się w wersji :
online (tel, skype, whatsup, massaanger )

W sprawie umówienia się na coaching proszę użyć adresu mailowego lub formularza na stronie internetowej.
https://www.tomaszkoldrowski.pl/kontakt/
https://www.sekretyrozwoju.com/kontakt/
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Grójec, Legionowo, Łomianki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Mszczonów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Tomasz Kołdrowski to człowiek niezwykły, o nieskończonych horyzontach myślowych oraz ponadprzeciętnej wyobraźni. Skutecznie wspiera ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym oraz pomaga wprowadzać konkretne zmiany życiowe. Jest pełnym pasji i energii profesjonalistą. Przedmiotem naszej współpracy było moje przebranżowienie zawodowe. Chciałem również stać się skuteczny w poszukiwaniu pracy, lepiej poznać siebie i odkryć swój ukryty potencjał. Praca polegała na zmianie w moim podejściu do przyszłego pracodawcy. Nie jestem już petentem, który usiłuje aplikować do przypadkowej firmy a świadomym partnerem biznesowym, który dobrze wie z kim chce współpracować. W tym celu koniecznie trzeba było odpowiedzieć na pytanie: kim jestem ? Wykonaliśmy wspólnie wiele fachowych testów aby zorientować się w moich mocnych i słabych stronach. Owocem naszych spotkań było wdrożenie pewności siebie oraz pozytywnego systemu wartości. Nauczyłem się umiejętnego pisania CV oraz prowadzenia dobrych rozmów rekrutacyjnych. Rozwinąłem w sobie komunikatywność oraz zdolność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Po wspólnych sesjach z Tomkiem czuję się usatysfakcjonowany życiowo. Osiągnąłem dużo więcej z jego pomocą. Tomasz jest osobą pracowitą, systematyczną, lojalną oraz szanująca cenny czas. Sporządza piękne raporty z ostatnich sesji, co porządkuje dotychczasowo zdobytą wiedzę i osiągnięcia oraz pomaga w osiąganiu następnych celów. Zasady współpracy od początku były jasne i klarowne. Ponad to jest człowiekiem o wielkiej empatii, wnikliwie diagnozował problem oraz w sposób profesjonalny i ofiarny pomagał w jego rozwiązaniu. Najważniejsze jest to, że metody pracy Tomasza przynoszą satysfakcjonujące wyniki i rezultaty. Polecam Tomasza Kołdrowskiego z szczerego serca jako zawodowego trenera osobistego ! Z serdecznościami, Mateusz Grzmiel
5 lipca 2021 Mateusz - Nauczyciel /Artysta / Muzyk
Bardzo dobry coach
Tomku - dziękuję za nasze sesje. Za Twoje przygotowanie i wiedzę, konkretny plan i jego wdrożenie, mnogość stosowanych narzędzi, pokazanie czym są metaprogramy i przećwiczenie ich na własnej skórze oraz za większą świadomość samej siebie. Pozdrawiam!
16 sierpnia 2017 Kasia - Manager
Bardzo dobry coach
Praca z Tomaszem, to efekt i satysfakcja. Konkretna, szybka i skuteczna w inspiracja w pójściu do przodu przy napotkaniu trudnych problemów osobistych i biznesowych.Warto popracować z Tomaszem, żeby pójść do przodu.
15 lipca 2017 Krzysztof - Informatyk
Bardzo dobry coach
To niesamowite, skąd ten przystojniak ma tak rozległą wiedzę na temat kobiet? Ach Tomku... :-) Dziękuję Ci, za to, że pomogłeś mi zaskarbić sobie sympatię faceta w którym od dawna się kochałam, teraz jesteśmy szczęśliwą parą, a godziny spędzone z Tobą na sesji wspominam bardzo miło i nieraz przypominam sobie o Twoich złotych słowach, które pomogły mi przestać być szarą myszką i zawalczyć o swoje szczęście (p.S. niebawem będzie nas trójka!, odwiedzimy Cię po narodzinach synka! :-) ). Fajnie, że założyłeś tę stronę, teraz będzie ludziom łatwiej trafić na dobrego człowieka i fachowca z dziedziny rozwoju ogólnie mówiąc osobistego i zawodowego, pozdrawiam! Renata, fryzjerka.
23 lipca 2014 Renata - Fryzjerka
Bardzo dobry coach
Drogi Tomku, pamiętam nasze szczere rozmowy z przed lat. Ukierunkowałeś mnie na rozwój i samodoskonalenie. Uświadomiłeś mi bardzo ważną kwestię życiową, która stałą się wytrychem, do drzwi zwanych „zmianą na lepsze”. Chęć realizacji zamierzonych celów, nie leży już jedynie w sferze marzeń czy iluzji – pokazałeś, że jeśli jestem godny marzyć, jestem też godny ziścić owe marzenie. Masz niewątpliwie predyspozycje, do otwierania serc, które nie trudno w dzisiejszych „zniekształcanych” na własny użytek przez masmedia czasach, błądzą. Wiem, że swoją sprawę traktujesz bardzo poważnie. To co robisz wypływa prosto z twojego serca, przez to jesteś autentyczny i niejako naturalnie przychodzi ci konfrontowanie się z problemami innych i wskazywanie odpowiedniego postępowania. Z nostalgią sięgam pamięcią, do czasów, które żyją w mej pamięci… do czasów naszych szczerych rozmów, gdzie niestrudzenie kontemplowałeś zagadnienia, trujące moją egzystencję. Dzięki ci za to! Wiem, że pasja, którą wkładasz w pomoc innym ludziom, jest motywacją do dalszych działań. Pozdrawiam serdecznie.
23 lipca 2014 Robert Ż - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Witaj Tomku! Cieszę się, że mogę przekazać nieco informacji o Tobie szerszemu gronu, przy okazji pokrótce powtórzę moją historię i rzecz jasna podziękuję Ci za Twoją pomoc! Dzięki Twoim odważnym radom przestałem się ograniczać, złamałem bariery które blokowały mnie i cóż dużo mówić- awansowałem na dyrektora dobrze prosperującej firmy, dziękuję! Przestało "chodzić za mną" widmo niedocenianego fachowca z dziedziny marketingu, od teraz robię to co lubię i w czym się doskonale spełniam! Każdemu mogę więc polecić osobę Tomka, jest to po prostu szalenie inteligentny i wykształcony człowiek o szerokich horyzontach, z burzą (dobrych) pomysłów a przy okazji jest miłą i dowcipną osobą. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia przy następnej okazji! Sebastian R.
22 lipca 2014 Sebastian - Manager/Dyrektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak zwiększyć zarobki i satysfakcję z pracy?
9 marca 2015
Jak zwiększyć zarobki i satysfakcję z pracy? Jak zarabiać łatwiej, szybciej i w przyjemniejszy sposób? Czy można mieć dobra pensję i kochać swoją pracę? Wiele osób zadaje sobie to pytanie i nie wszystkim udaje się znaleźć na nie sensowną odpowiedź. Wiedz o tym, że to kim dziś jesteś, co masz, czego dokonałeś, ile zarabiasz, jaka jest Twoja pozycja w branży, firmie, to ile zarabiasz i czy odczuwasz wysoki poziom satysfakcji w dużym stopniu zależy od Ciebie.
Jak poprawić swoje życie zawodowe?
9 marca 2015
W dzisiejszym artykule omówię najbardziej palące , aktualne problemy zawodowe Polaków, wyszczególnię kilka charakterystycznych grup zawodowych, które się z nimi borykają oraz pokażę Ci co możesz z tym zrobić. W takim razie miłej lektury!
Dlaczego szkolenia motywacyjne nie zawsze pomagają?
9 marca 2015
Kilka pytań do Ciebie. Tylko proszę bądź szczery ze sobą! Rozwijasz się, czytasz, szkolisz, a ciągle drepczesz w miejscu? Wszystko wiesz, masz, rozumiesz, ale nie masz efektów? Chodzisz na eventy rozwojowe, jest wielkie WOW, a w tydzień po wszystkim następuje efekt JO-JO, wracasz do punktu wyjścia i nic się nie zmienia? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK i chcesz się dowiedzieć dlaczego i poznać sposób, jak przerwać tę złą passę to ten artykuł jest dla Ciebie! Zapraszam do czytania
Zaplanuj sukces swojego biznesu
24 września 2014
W tym artykule poruszę temat planowania drogi zawodowej. Wiedz, iż zanim wyruszysz w podróż zwaną Kariera Zawodowa, tak jak przed każdą podróżą warto najpierw zastanowić się nad paroma aspektami: Dokąd chcesz dotrzeć i dlaczego? Jaki jej przyświeca cel, misja, zadanie? Kiedy chcesz ruszyć w tę podróż? Co warto wiedzieć zanim wystartujesz? Co warto ze sobą wziąć, jaki ekwipunek? Jakie umiejętności będą Ci potrzebne, by dotrzeć do celu? Kto może Ci pomóc, doradzić? Czy znam kogoś kto tę podróż odbył i mogę go skopiować? Na jakie zagrożenia musisz uważać i jak ich uniknąć, zaradzić?
Networking, czy praca po znajomości?
24 września 2014
Aby odnieść sukces w poszukiwaniu pracy oraz w rozwoju kariery zawodowej warto uświadomić sobie, że dziś nie wystarczy tylko odpowiednie wykształcenie, doświadczenie, naturalne predyspozycje i profesjonalne podejście do pracy. Bardzo ważne jest to, aby mieć sieć wartościowych kontaktów branżowych, zarówno w świecie realnym i wirtualnym.
Określanie misji zawodowej i planu kariery
24 września 2014
Cechy skutecznego planu kariery: • Skuteczny plan musi być przede wszystkim realny; • Musi składać się z sekwencji kolejnych działań, określonych w czasie i mierzalnych, które będą prowadzić do realizacji celu nadrzędnego; • Powinien on również przewidywać i opisywać wszelakie przeszkody, na jakie możesz trafić na swej drodze oraz wymyślić sposoby ich uniknięcia lub zaradzenia im; • Dobry plan powinien wyznaczać kolejne etapy rozwoju kariery i przewidywać ewentualne alternatywne rozwiązania; • Plan nie może też pomijać czynnika ludzkiego, czyli postaw jakie mogą przejawiać nieprzychylni Ci ludzie.
Zaplanuj swój sukces zawodowy
29 lipca 2014
W tym artykule poruszę temat planowania drogi zawodowej. Wiedz, iż zanim wyruszysz w podróż zwaną Kariera Zawodowa, tak jak przed każdą podróżą warto najpierw zastanowić się nad paroma aspektami:
Jak napisac dobry list motywacyjny? cz. 2
21 lipca 2014
Witaj w drugiej części felietonu pt: ,, Jak napisać dobry list motywacyjny?" Zastosuj podane poniżej wskazówki i wyciągnij z tego artykułu to co najlepsze.
Praca Twego życia
21 lipca 2014
,PRACA TWEGO ŻYCIA”.Właśnie , czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się jakie jest Twe prawdziwe powołanie, Twoja misja, zawód jaki z całego serca chcesz wykonywać?
Jak pokonać mentalne ograniczenia?
21 lipca 2014
Każdy jest kowalem swojego losu i sam jest odpowiedzialny za to co przyniesie mu jutro. Dowiedz się jak pokonać swe mentalne ograniczenia i uwolnić ukryty w sobie potencjał....
Jak napisać skuteczne CV?
21 lipca 2014
Poszukując pracy musisz zdać sobie sprawę, iż Twe CV jest w rzeczywistości ofertą marketingową. Poznaj sekret skutecznego CV.
Jak napisać skuteczny list motywacyjny cz.1
21 lipca 2014
Potraktuj swój LM jako kolejne narzędzie marketingowe, wspierające Cię w procesie rekrutacji. Poznaj żelazne zasady i spraw, że zmienisz je w ofertę handlową.
Jak pokonać wyzwania rynku pracy i świadomie budować swoją karierę?
21 lipca 2014
Jak odnaleźć się na dzisiejszym wymagającym rynku pracy? Jak właściwie pokierować swoją karierą zawodową? W jaki sposób znaleźć dobrą pracę. Jak wyróżnić się pośród konkurencji?
Jak się wreszcie zmotywować do działania?
21 lipca 2014
Jak się wreszcie zmotywować do działania? Jak poradzić sobie z brakiem konsekwencji i samodyscypliny? Jeśli te problemy dotykają też Ciebie to czytaj dalej.
Planowanie i działanie kluczem do sukcesu.
21 lipca 2014
Chcesz poznać sekret sukcesu? Podstawa to dobrze wybrany cel, stworzony plan i konsekwentne działanie. Obserwuj zmiany, patrz co działa, a co nie i koryguj strategię.
Czy zmierzam do celu? 5 ważnych pytań coachingowych
21 lipca 2014
Czy masz już wyznaczone główne cele w najważniejszych obszarach swego życia? Czy Twoje codzienne działania przybliżają Cię do celu?
7 kroków by przyśpieszyć swój rozwój
21 lipca 2014
7 kroków jak przyśpieszyć swój rozwój? Jeśli czytasz ten artykuł, to znaczy, że jesteś osobą, dla której ważny jest holistyczny zrównoważony rozwój osobisty. Jeśli chcesz wiedzieć, jak każdego dnia iść do przodu jak burza i rozwijać się to zastosuj poniższe reguły. Pozwolą Ci one odważnie iść przez życie, realizując swe cele, a przy tym wzrastać w rozwoju osobistym.
Jak mądrze budować swoją karierę zawodową?
21 lipca 2014
W tym krótkim artykule mam dla Ciebie kilka cennych wskazówek, których zastosowanie pomoże Ci odkryć idealną pracę czy biznes dla siebie, a tym samym osiągnąć spełnienie zawodowe
Jak usunąć blokady przed działaniem i utrzymać motywację?
21 lipca 2014
Kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie życia jest wyznaczenie swoich najważniejszych celów życiowych, stworzenie planu działania i konsekwentne działanie, prowadzące do sukcesu.
Jak skutecznie zwiększyć swoją produktywność?
21 lipca 2014
Jeśli chcesz ambitnie realizować swoje plany, spełniać marzenia i mieć jednocześnie czas na pasje, odpoczynek i rodzinę to koniecznie musisz rozwinąć w sobie PRODUKTYWNOŚĆ
Zmiana osobista w 4 głównych obszarach życia
21 lipca 2014
W tym artykule będzie o czterech głównych obszarach życia oraz sposobach ich zharmonizowania. Najlepiej zobrazuje to wykonanie przez Ciebie prostego ćwiczenia. A więc zaczynamy!
Jak skutecznie pracować nad sobą?
21 lipca 2014
Proces zmiany nie następuje nigdy błyskawicznie. Na pewne zmiany trzeba czekać krócej, a na inne dłużej. Wyraźnie określ, co konkretnie chcesz zmienić w sobie i dlaczego.