Łukasz Michalski

Popularność: 8768
Bardzo dobry coach (8)
Jedną z podstawowych twoich umiejętności, jest umiejętność budowania silnych trwałych relacji. Umiejętność ta determinuje twoje sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Jest również tym, co najczęściej wywołuje w tobie stres, który jest związany z błędami komunikacyjnymi w relacjach. Relacje z bliskimi, partnerami biznesowymi, podwładnymi, przełożonymi, czy współpracownikami są najtrudniejszą, a jednocześnie najpiękniejszą rzeczą w życiu. Wszystkie relacje z innymi osobami zawsze zaczynają się od tej najważniejszej relacji, czyli od relacji z sobą samym. To, w jaki sposób czujesz się sam ze sobą, jak bardzo jesteś wymagający, podejrzliwy czy krytyczny, oraz w jaki sposób traktujesz siebie samego wpływa na twoje bezpośrednie relacje z innymi. Nawet jeśli wydaje ci się inaczej, to jedno musisz sobie uświadomić- inni są tylko lustrem, w którym widzisz to, w jaki sposób zmagasz się sam ze sobą. Jako Coach Relacji pomagam moim klientom dokonać głębokiego wglądu we własne ukryte Ja. Ja, które determinuje relacje ze sobą samym i innymi. Dzięki zrozumieniu i poznaniu siebie Twoje życie nabierze smaku, kolorów oraz dynamizmu. Dzięki Coachingowi Relacji Twój biznes zacznie rozwijać skrzydła, gdyż zrozumienie i wzmocnienie relacji z Twoimi współpracownikami spowoduje wzrost motywacji oraz zaangażowania w działalności Twojego przedsiębiorstwa. Kilka słów o mnie: - Jestem certyfikowanym międzynarodowym coachem Noble Manhattan Coaching oraz International Institute of Coaching and Mentoring, - Od 2004 roku działam w sektorze B2B, - Od 2008 roku specjalizuje się w działaniach z zakresu rozwoju kompetencji miękkich, - Specjalista w zakresie Coachingu Relacji oraz Coachingu Związków, - Pracuję z klientami Indywidualnymi oraz Biznesowymi, - Coach grupowy i zespołu, - WSI-E Coaching i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, - Coaching Podkarpacie, - Współtwórca programu rozwojowego „Zbuduj Relacje Ze Sobą” oraz Green For Grow. Zapraszam na darmowe konsultacje coachingowe: 799 711 280
Kontakt
Telefon 799 711 280
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Chcieliśmy Ci Łukaszu w tym miejscu bardzo podziękować za cierpliwe znoszenie naszych humorów na sesjach :) Dzięki Tobie odkryliśmy nasz związek na nowo, Twoje wsparcie pozwoliło nam na dokonanie niesamowicie głębokiego wglądu w nas samych i nasze relacje. Dzięki Tobie nasz związek stał się taki za jakim tęskniliśmy od lat, na powrót w naszym życiu zagościło szczęście, przyjaźń, zrozumienie i wzajemny szacunek. A wam moi mili z całego serca polecamy Pana Łukasza, jego podejście, profesjonalizm, zapał do pracy, cierpliwość (a nie byliśmy łatwymi klientami ;) ), niestandardowe podejście do klienta, to są cechy które go wyróżniają na rynku. Współpraca z Łukaszem była dla nas niesamowicie owocna, jeszcze raz dziękujemy.
25 września 2017 Wiola & Robert - FREELANCER
Dobry coach
Life - coaching. Uprzejmy, uśmiechnięty człowiek. Czy profesjonalny -zapewne też, jednak tę cechę pozostawię ocenie osobom o dłuższej współpracy z Panem Łukaszem. Po jednej konsultacji mogę stwierdzić, że nasza rozmowa naprowadziła mnie na pewien trop w poszukiwaniu siebie, więc czas spędzony na tej sesji uważam za produktywny i jestem zadowolona z wyboru.
7 czerwca 2017 Kinga - Student
Bardzo dobry coach
Współpraca z Panem Łukaszem to kawał ciężkiej pracy. Dzięki Jego pomocy moi handlowcy wreszcie zabrali się do pracy i widać tego efekty w postaci zwiększonej sprzedaży. Bardzo Ci Łukaszu dziękuję. Pozdrawiam i gorąco polecam polecam współpracę z Panem Łukaszem bo jego profesjonalizm i podejście do klienta robią olbrzymie, pozytywne wrażenie
4 marca 2017 Kacper - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
W 100 procentach polecam Lukasza jest to naprawdę konkretny coach który potrafi pomóc każdemu klientowi, jeżeli szukacie pomocy zachęcam do kontaktu z Łukaszem. Life Coaching zrobiony ekstra. :-)
4 marca 2017 Łukasz - handlowiec - Sales manager
Bardzo dobry coach
Wysoki poziom zaangażowania, miła, przyjazna atmosfera pracy. Rozmowa przeprowadzana w sposób profesjonalny, skłania do refleksji, wyczuwalna szczera chęć pomocy, polecam :)
4 marca 2017 Michał - student
Bardzo dobry coach
Bardzo ciekawe spotkanie, pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera - polecam! Nawet jeśli ktoś nie bardzo wierzy w coaching - można się przekonać, że coś w tym jest.
1 luty 2017 Katarzyna - lektor
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalny w tym )co robi. Pracuje z pasją. Pracowałam z nim nad pewnoscia siebie i motywacja rezultaty byly bardzo szybko odczuwalne. Przyjazna atmosfera podczas sesji. Duzo pozytywnej energii do pracy nad soba. Polecam
31 stycznia 2017 Anna - Edytor
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Sesje poprowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze. Proces, który pomógł wprowadzić zmiany w życiu oraz dostrzegać rzeczy ,które wcześniej gdzieś umykały, jak również uzmysłowienie, że zadawanie sobie pytań i próba odpowiedzi na nie, pomaga w życiu.
31 stycznia 2017 Zuzanna - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czas na zespół, czyli przyszłość w zarządzaniu.
7 luty 2018
Ostatnie lata, które spędziłem nad restrukturyzacją działów handlowy oraz tworzeniem nowych modeli działania tych działów uświadomiły mi jedno: „Czasy kiedy hierarchiczny system organizacji pracy,....
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom